Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי בהתנתקות מכל שירותי HOT וגרורותיה - האם 40 מגה מספיק לי ?

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בשנת 2019 יצרתי קשר עם שירות הלקוחות של הוט מעל ל20 פעמים (לא צוחק, יש תיעוד תאריכים) עקב תקלות ברשת האינטרנט, שהוט לא יכולה \ ככל הנראה בעיקר לא רוצה לפתור.

בחודשיים האחרונים נאלצתי לנתק ולחבר את ההוט בוקס כל ערב על בסיס קבוע על מנת לגלוש, עקב פינגים מטורפים ואי יציבות של החיבור שנפתרת

(זמנית, כאמור) אחרי איפוס ההוטבוקס.

בEvent log שבהוטבוקס יש מלא תקלות, ביניהן:

[TABLE=width: 760]

[TR]

[TD]Time [/TD]

[TD] Priority [/TD]

[TD] Description [/TD]

[/TR]

[TR=bgcolor: #9999CC]

[TD] Mon Jan 20 13:01:04 2020 [/TD]

[TD] Notice (6) [/TD]

[TD]Logged in to GUI from LAN:192.168.1.22(00:e0:53:42:21:fc) Hostname=Unknown [/TD]

[/TR]

[TR=bgcolor: #99CCFF]

[TD] Mon Jan 20 12:57:18 2020 [/TD]

[TD] Critical (3) [/TD]

[TD]Received Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Mon Jan 20 12:57:18 2020 [/TD]

[TD] Notice (6) [/TD]

[TD]Logged in to GUI from LAN:192.168.1.22(00:e0:53:42:21:fc) Hostname=Unknown [/TD]

[/TR]

[TD] Mon Jan 20 12:56:30 2020 [/TD]

[TD] Error (4) [/TD]

[TD]Missing BP Configuration Setting TLV Type: 17.9;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Mon Jan 20 12:56:30 2020 [/TD]

[TD] Error (4) [/TD]

[TD]Missing BP Configuration Setting TLV Type: 17.8;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Time Not Established [/TD]

[TD] Warning (5) [/TD]

[TD]DHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.0;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Notice (6) [/TD]

[TD]Honoring MDD; IP provisioning mode = IPv4 [/TD]

[/TR]

[TD] Critical (3) [/TD]

[TD]No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.0;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Notice (6) [/TD]

[TD]WiFi Interface [wl0] set to Channel 11 (Side-Band Channel:N/A) - Reason:INIT [/TD]

[/TR]

[TD] Sat Jan 18 19:16:39 2020 [/TD]

[TD] Critical (3) [/TD]

[TD]Received Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

לפני חודשיים שלחתי מכתב מפורט למנהלים בכירים יותר ודרשתי תיקון התקלה באופן קבוע ופיצוי. מיותר לציין שאפילו הם, ה"מנהלים הבכירים", לא חזרו אליי.

היום יצרתי קשר עם המוקד וביקשתי להזמין טכנאי. הנציג מוכן להזמין טכנאי, "אבל תדע שאם התקלה לא בתשתית תחוייב על ביקור הטכנאי".

כי כמובן שאני אשם אם אני מזמין אותם לתקלה באינטרנט, הרי אני אמור לדעת מראש מי האשם.

בקיצור, התייאשתי. לא רוצה יותר שום קשר עם החברה הזאת.

הבעיה היחידה היא שאני גר בבית פרטי בעיר חשוכת אל, כך שהתשתית של בזק מאפשרת עד 40 מגה גלישה בלבד, וכמובן שאין שום תשתית פייבר.

השאלה היא כזו - האם 40 מגה מספיק לצפייה בנטפליקס ב4K ? ביוטיוב ב4K ? אם לא ב4K אז בHD ?

כמה אני הולך לחוות את הירידה במהירות בשימוש היום יומי בהנחה שאני יורד מעד 200 מגה לעד 40 מגה ?

מה לא יתאפשר לי מהיום בעקבות המעבר?

אשמח לעזרה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ציינת כמה מכשירים יחוברו לתשתית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואכן פה כנראה קבור הכלב.

על התשתית מחוברים:

ראוטר נפרד לקומה עליונה שאליו מחוברים טלוויזיה חכמה, מחשב, פלאפון בWIFI

6 ממירים של YES (בשביל הVOD, משתמשים בו מעט יחסית ואם כבר משתמשים אז מכשיר אחד כל פעם) ישירות להוטבוקס

מחשב אחד בוויפיי ישירות להוטבוקס

ותשתית מצלמות אבטחה עם NVR, סה"כ 5 מצלמות שיושבות על התשתית.

אה כן, יש גם שואב אבק של שיאומי שמחובר קבוע להוטבוקס.

לא מעט חיבורים יושבים על התשתית, ובכל זאת, כמה זה לא ריאלי עבור תשתית 40 מגה ?

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי כמעט זהה לאצלך (2 מצלמות פחות, ממיר אחד פחות, מפסק דוד במקום השיאומי, אבל 4 מחשבים יותר).

כל עוד מקבלים 40 מגה או קרוב בזרם היורד (אני בסלכלום+נטוויזן ולרוב אכן מקבלים) הכל סבבה. אין לי עדיין מכשירי 4K בבית (אוהבים אותך נתקו... :-P) אבל גם שכולם "חוגגים" במקביל על הHD אין לי תקיעות.

יש ערבים (בעיקר) כשיש עומס, ורוחב הפס יורד מתחת ל25, ואז מתחילים להרגיש תקיעות משמעותיות מאד.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע ששווה לתת צ'אנס לפחות. הסבל בערב כנראה שווה עבורי יותר מהשעבוד להוט..

אשמח לעוד מענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש 40k שהוא בעצם לעולם לא כזה, אלא תמיד קצת פחות, על בסיס בזק. אין בעיה ב-4k ביוטיוב אחרי השהייה קלה בהתחלה. חומרי full hd /1080 למיניהם - בלי בעיה (פלזמה של פעם, נטקו! מספיק fhd).

מה שכן, מדובר בבית שבו צרכנים מועטים יחסית - 2 טלפונים, מחשב וזהו בערך, וכמעט אין מצב של צפייה בו זמנית ב-2 מקורות וידאו שונים. לא יודע כמה מערך המצלמות שלך צורך, אולי פה קבור הכלב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות מתבטאות בעיקר בזרם העולה.

אין שם כמעט נתונים יורדים (לפחות במערך שלי, שמחובר למקליט מקומי, והצפיה מרחוק היא דרך שם. מניח שזה קצת שונה במקרים שיש גיבוי בענן).

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר גם בישוב בו תשתיות התקשורת רעועות. עזבתי את בזק בגלל ניתוקי ADSL אינסופיים ומבחינתי הוט הוא שדרוג אדיר של המצב. חיווטתי שליטה מרחוק לספק של ההוטבוקס (שלא נגיש כ"כ) אז אני יכול לאתחל אותו במידת הצורך, ולקבל כמה שעות או ימים של יציבות יחסית בחיבור.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40 מגה זה כבר גבולי לכל מה שהוא מעל FHD עם יותר מ2 צרכנים בו זמנית. מה גם שזה לא באמת 40 אף פעם, ויותר לכיוון ה 30 (לפחות באיזור שלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שיש לקוחות אחרים שירגישו בדיוק ההפך ממה שאני חש - כלומר מבסוטים מהוט ולא מרוצים מבזק.

ברור לי גם שיש סיכוי שגם החיבור לבזק יהיה רע ולא יציב, ככה זה במדינתנו הקטנה, האופציות היחידות הן נבלה וטרפה.

עם זאת, כנראה ששווה לתת צ'אנס - מקסימום אפשר לחזור אחורה. מקווה שלא, מודה, אני מאוד מתרגש לעזוב את הוט. מאוד מתרגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במצב דומה לזה של עובר, למרות שאני גר בשכונה די יוקרתית בעיר מרכזית (חיפה). בזק השחילה סיבים אופטיים לפני כמה שנים ומאז הם נטושים.

אני מחובר לכבלים ב-200 מס"ש אם כי הרשת הביתית מוגבלת ל-100 מס"ש בגלל שטות של מתקין רשת שלא ידע מה הוא עושה.

יש לי כל מיני בעיות עם ה-VOD של יס, משום מה לא מספקים את השירות באופן סדיר, אבל משיחה עם המוקד הטכני הבנתי שהשירות (ב-HD) מצריך בערך 5 מס"ש למכשיר. מכל מקום, ניסוי ב-4K במכשיר שמחובר אחרי צואר הבקבוק עלה יפה, הסרט מנטפליקס זרם היטב ולא היתה השפעה על מכשירים אחרים בבית.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*מחבק את הסיב האופטי של פרטנר בזהירות מתבקשת*

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*מחבק את הסיב האופטי של פרטנר בזהירות מתבקשת*

תן לי לישון איתו כפיות, עזוב מחבק.

אבל פרטנר, כמו שאר החברות בארץ, פחות להוטות להגיע לנוף הגליל (נצרת עילית לשעבר, ליד נצרת, קרוב לעפולה, בין טבריה לחיפה, וכל שאר התיאורים למי שלא מכיר)

אז עם כל החשק המיני שיש לי לסיבים אופטיים, פשוט אין :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר. פעם בחצי שנה אני מקבל שיחה מסלקום, שמנסה לשדך לי את הסיבים שלה. אני צריך להסביר יפה שאיני גר ברב הקומות בו התגוררתי עד לפני 7 שנים, ומבקש שיחזור אלי כאשר יפרשו סיבים בשכונה בה אני גר כעת. אני מסופק עם זה יקרה בשנים הקרובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, עד לפני שנה גרתי במרכז פתח תקווה (העיר שלא באמת קיימת, אבל מייצרת לי הכנסה) וגם שם, סיבים אופטיים לא היו.

כשהיה צורך למעבר דירה, אחת הסיבות לעבור דווקא לראש העין ודווקא לפסגות אפק זה הסיבים האופטיים בין היתר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...