Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רישיון לייצור מכוניות 1:18 של פרארי

שימו לב! השרשור הזה בן 1492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

הבנתי שהרישיון לייצור מכוניות 1:18 של פרארי עבר מהוט ווילס לbburago בערך ב2015 - הרישיון נחשב אקסלוסיבי משמע שרק חברה אחת מייצרת להם דגמי מכוניות.

אבל אני רואה חברות נוספות שמייצרות דגמים של פרארי שנחשבות להרבה יותר טובות ויקרות (bbr/kyosho ועוד רבים...)

האם יש לזה סיבה? האם הם מייצרים את זה גם תחת רישיון פרארי או משהו אחר?

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרישון של הוט וילס היה מוגדר ל3 רמות איכות לכן היה לך את הוט וילס, עלית וסופר עלית

לBBR תמיד היה רישון שלהם ליצר את דגמי הפרארי באיכות הגבוהה ביותר והוא לא התנגש ברשיון של הוט וילס עם הסופר עלית

קיושו יצרו דגמים תחת הרישיון של הוט וילס ושל BBR

הF40 לדוגמה יוצרה על ידי קיושו ולא הוט וילס עלית

האנזו יוצרה על ידי קיושו לBBR

היום בגלל שבוראגו זה כמו הוט וילס יש הרבה חברות שמיצרות את דגמי הפרארי באיכות הבינונית (עלית) ברישיון של פרארי

ויש מבחר ברמות הגבוהות כי זה מחולק בין חברות הבת של BBR

בברכה , איציק

אוסף כלי רכב מיניאטוריים 1:18

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרישון של הוט וילס היה מוגדר ל3 רמות איכות לכן היה לך את הוט וילס, עלית וסופר עלית

לBBR תמיד היה רישון שלהם ליצר את דגמי הפרארי באיכות הגבוהה ביותר והוא לא התנגש ברשיון של הוט וילס עם הסופר עלית

קיושו יצרו דגמים תחת הרישיון של הוט וילס ושל BBR

הF40 לדוגמה יוצרה על ידי קיושו ולא הוט וילס עלית

האנזו יוצרה על ידי קיושו לBBR

היום בגלל שבוראגו זה כמו הוט וילס יש הרבה חברות שמיצרות את דגמי הפרארי באיכות הבינונית (עלית) ברישיון של פרארי

ויש מבחר ברמות הגבוהות כי זה מחולק בין חברות הבת של BBR

הי,

נשמע שאתה די מבין באוספים של פרארי אז אני מנצל ואשאל עוד כמה שאלות אם אתה יודע :)

בשנים האחרונות אספתי כמה דגמי פרארי כתחביב קטן ולא משהו רציני (יש לי כמה דגמי bburagoבכל מיני גדלים , אחד מsigniture ועוד כמה hotwheels )

ואני רוצה לקחת את האוסף צעד אחד קדימה ולהשקיע בדגמים שלי.

יש המון בלאגן באינטרנט ברמת גימור שונות בין דגמים שונים חברות שמייצרות שונות וכו'.

המטרה שלי היא לאסוף רק פרארי

מאיזה חברה כדאי להתמקד?

האם רמת הגימור של hot wheels elite היא מספיק גבוהה? או שהיא גם לא נחשבת מספיק גבוהה?

באופן כללי אתה יודע לסדר את רמת הגימור בין החברות / סדרות דגמים של דגמי פרארי?

מאיפה אתה ממליץ להזמין את הדגמים (או מאיפה אתה בדרך כלל מזמין..)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמלגם מייצרים עכשיו דגמי 1:18 של פרארי. אם אתה יכול לעמוד במחיר, כנראה מדובר בדגמים האיכותיים ביותר שקיימים בקנה המידה הזה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

נשמע שאתה די מבין באוספים של פרארי אז אני מנצל ואשאל עוד כמה שאלות אם אתה יודע :)

בשנים האחרונות אספתי כמה דגמי פרארי כתחביב קטן ולא משהו רציני (יש לי כמה דגמי bburagoבכל מיני גדלים , אחד מsigniture ועוד כמה hotwheels )

יש המון בלאגן באינטרנט ברמת גימור שונות בין דגמים שונים חברות שמייצרות שונות וכו'.

מאיזה חברה כדאי להתמקד?

האם רמת הגימור של hot wheels elite היא מספיק גבוהה? או שהיא גם לא נחשבת מספיק גבוהה?

itzm הוא ה-איש, מספר אחד בארץ בתחום איסוף הדגמים. קשה לי להאמין שיש מישהו משוגע כמוהו.

אם אתה רוצה לקדם את אוסף הדגמים שלך, אתה צריך להחליט קודם כל באיזה קנה מידה אתה רוצה להתמקד (1:43 הוא החביב עליי). השלב הבא הוא כמה כסף אתה מוכן להשקיע בדגם בודד.

מכאן אפשר יהיה לגזור השלכות ולקבל כיוון מדויק יותר

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

מאיזה חברה כדאי להתמקד?

כמו ש

In Flames ציין אתה צריך לדעת איך אתה רוצה שהאוסף שלך יראה

הייתי ממליץ לך להתחיל בלקרא את

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?588828-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%90%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%9C%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%90%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D

לכל קנה מידה יש רמות איכות אבל חברת BBR היא הכי איכותית לדעתי לדגמי פרארי גם ב18 וגם ב43

אחרי שתחליט איך יראה האוסף שלך (קנה מידה) ורמת איכות (כמה כסף אתה יכול ורוצה להשקיע)

דבר איתי ואני אשמח לעזור לך לבנות את האוסף שלך

בברכה , איציק

אוסף כלי רכב מיניאטוריים 1:18

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
כמו ש

In Flames ציין אתה צריך לדעת איך אתה רוצה שהאוסף שלך יראה

הייתי ממליץ לך להתחיל בלקרא את

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?588828-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%90%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%9C%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%90%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D

לכל קנה מידה יש רמות איכות אבל חברת BBR היא הכי איכותית לדעתי לדגמי פרארי גם ב18 וגם ב43

אחרי שתחליט איך יראה האוסף שלך (קנה מידה) ורמת איכות (כמה כסף אתה יכול ורוצה להשקיע)

דבר איתי ואני אשמח לעזור לך לבנות את האוסף שלך

הי,

אז בעקרון האוסף מתמקד במותג פרארי ופחות משנה לי הגדלים.

כן מעדיף בעיקר 1:18 אבל בגלל מחסור במקום זה ישפיע מאוד...

כמו שאפשר לראות רוב הדגמים שלי הם bburago ויש כמה hot wheels רגיל ויש לי דגם 1:64 של קיושו וכמה לגו

הולך להיות עוד 2 ויטרינות כאלה כך שיהיה לי עוד מקום לעוד דגמים בקרוב, אז אני צריך למלא אותם :)

20200209_180719.jpg20200209_180745.jpg20200209_180859.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך לרכוש דגמי 1:43 של חברת hot wheels elite או להשקיע קצת יותר ולקנות של fujimi.

מבחינת 1:18, נחכה לאיציק

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

אז בעקרון האוסף מתמקד במותג פרארי ופחות משנה לי הגדלים.

כן מעדיף בעיקר 1:18 אבל בגלל מחסור במקום זה ישפיע מאוד...

כמו שאפשר לראות רוב הדגמים שלי הם bburago ויש כמה hot wheels רגיל ויש לי דגם 1:64 של קיושו וכמה לגו

הולך להיות עוד 2 ויטרינות כאלה כך שיהיה לי עוד מקום לעוד דגמים בקרוב, אז אני צריך למלא אותם :)

[ATTACH=CONFIG]527460[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]527462[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]527461[/ATTACH]

מהמם!

עריכה אחרונה על ידי In Flames

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...