Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Android Auto

bonny144
שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

התקנתי בטלפון את "Android Auto"....עובד בסדר

אבל סתם מיתוך סקרנות, למה אני לא רואה את האפליקציה בסיפריה, אני יכול להגיע אליה רק דרך "הגדרות/ישומים"...וגם שם אם אני רוצה להסיר את האפליקציה אני לא יכול...יש לי רק שני אפשרויות - השבתה או עצירה, אם אני מעוניין להסיר לגמרי את האפליקציה, איך אני עושה זאת?

הטלפון שלי הוא סמסומג גלאקסי נוט פלוס....ו Android Auto גירסה 5.0.500214-release

תודה

עריכה אחרונה על ידי bonny144
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר גלאקסי נוט פלוס אני מניח שאתה מתכוון לנוט 10 פלוס. אם כן, הנוט רץ על אנדרואיד 10, ואנדרואיד אוטו היא פיצ'ר מובנה בו שאי אפשר להסיר. מה שהתקנת כנראה פשוט עדכן הגרסה שכבר הייתה מותקנת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שתדע, בכל המשפחה של samsung 10

(הגלקסי, הנוט, 10 רגיל 10 +), הAA מגיע מובנה כבר ולא רואים אותו, אבל כאשר מחברים את הנייד לרכב הוא עובד ואז אפשר לסדר את ההגדרות כמו פעם, לא קשור לאנדרויד 10, כאשר קניתי את הגלקסי 10+ הגיעמעם האנדרויד 9 וכבר היה ככה.

לא יודע אם בעוד ניידים של samsung זה גם ככה (מתכוון לסדרה A, כמו A50-A70 שהם יותר זולים).

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר גלאקסי נוט פלוס אני מניח שאתה מתכוון לנוט 10 פלוס. אם כן, הנוט רץ על אנדרואיד 10, ואנדרואיד אוטו היא פיצ'ר מובנה בו שאי אפשר להסיר. מה שהתקנת כנראה פשוט עדכן הגרסה שכבר הייתה מותקנת.

סליחה על ההתפרצות אבל ממתי AA בארץ? לאשתי גלקסי 10 חדש ולי גוגל פיקסל חדש, שניהם עם האנדרואיד החדשה וזה ממש לא בא עם AA מובנה. מה אני מפספס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, בכל המשפחה של סמסונג 10, הAA מגיע מובנה כבר בROM של הנייד, לא רואים את הIcon כמו של הוואצפ למשל, אבל בגרע שאתה מחבר את הנייד למערכת תומכת, הוא עובד, מ ניסיון אני מדבר.

אפילו העדכונים דרך החנות של גוגל עובדים.

לא יודע בעוד איזה ניידים זה ככה, יכול להיות ש בפיקסל לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתפרצות אבל ממתי AA בארץ? לאשתי גלקסי 10 חדש ולי גוגל פיקסל חדש, שניהם עם האנדרואיד החדשה וזה ממש לא בא עם AA מובנה. מה אני מפספס?

"בארץ" זה בחנות האפליקציות הישראלית. והוא לא קיים שם. הוא אמור להיות מובנה במכשיר, אבל אתה לא תראה אותו אם אתה לא מחבר את הטלפון למערכת מולטימדיה שתומכת בזה. לא יודע למה אתה לא מוצא את זה, אצלי זה קיים (S10).

כמו שאמרתי, בכל המשפחה של סמסונג 10, הAA מגיע מובנה כבר בROM של הנייד, לא רואים את הIcon כמו של הוואצפ למשל, אבל בגרע שאתה מחבר את הנייד למערכת תומכת, הוא עובד, מ ניסיון אני מדבר.

אפילו העדכונים דרך החנות של גוגל עובדים.

לא יודע בעוד איזה ניידים זה ככה, יכול להיות ש בפיקסל לא.

לא ב-S/נוט 10, אלא באנדרואיד 10.

https://support.google.com/androidauto/answer/9468382?hl=en

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בארץ" זה בחנות האפליקציות הישראלית. והוא לא קיים שם. הוא אמור להיות מובנה במכשיר, אבל אתה לא תראה אותו אם אתה לא מחבר את הטלפון למערכת מולטימדיה שתומכת בזה. לא יודע למה אתה לא מוצא את זה, אצלי זה קיים (S10).

לא ב-S/נוט 10, אלא באנדרואיד 10.

https://support.google.com/androidauto/answer/9468382?hl=en

לא רק ב אנדרויד 10, קניתי את הגלקסי s10+ שלי לפני כמה חודשים (ספטמבר אוקטובר, לא זוכר בדיוק) והגיע עם האנדרויד 9 וגם היה AA כבר מובנה, את האנדרויד 10 קיבלתי עדכון רק בימים הראשונים של ינואר 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לפני, אתה לא מפספס כלום. רק באנדרויד 10 זה מובנה. בכל מקרה, אם אתה צריך, אתה יכול להוריד APK של אנדרויד-אוטו. עשיתי את זה עם נוט9 (לפני קיבל עדכון לאנדרויד 10) וזה עבד מצויין.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...