Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסנן רעשים איכותי ל-RCA

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי רעשים באוטו שאני שומע מוזיקה - שמקורם מן המנוע.

מן שריקה כזו עם הלחיצה על דוושת הגז.

נראה שזה מה שיביא את הפתרון, לחבר את זה בין ה-RCA של הרמקולים ולבין המגבר.

השאלה\בקשה: מניח שרצוי שזה יהיה באיכות טובה.

איזה לקנות? משיטוט קל אני מניח שב-15$ אפשר לקנות משהו באיכות נורמלית.

אולי זה מ-eBay?

תודה!

https://www.ebay.com/itm/Boss-Audio-B25N-RCA-to-RCA-Ground-Loop-Isolator-Noise-Audio-Filter-Stereo-Amp/141364187822?hash=item20e9f652ae:g:phYAAOSwDk5T2vwE

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלתי מבעיה דומה, בגדול מסנן רעשים שכזה צריך להיות מוצא אחרון וצריך לנסות לפתור את הבעיה שלרוב נובעת מחיווט לקוי, הארקה לא טובה, כבלי RCA שצמודים לכבלי חשמל מה שמכניס את הרעשים.

במידה ולא מצליחים כמו במקרה שלי (גם אחרי שני מתקינים מקצועיים שלא הצליחו למצוא פתרון) רכשתי בארץ מסנן כזה שהפחית את הרעש אך לא פתר אותו, אחרי זה רכשתי אחד אחר באלי אקספרס שהיה קצת טוב יותר אבל עדיין היה רעש. לבסוף הגעתי למוצר הבא שהעלים את הרעש לחלוטין ולא פגע גם בכלל באיכות השמע:

https://www.amazon.com/gp/product/B000K50HJE/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

https://www.ebay.com/itm/SNI-1-PAC-Ground-Loop-Signal-Isolator-2-RCA-Male-to-Female-Engine-Noise-Filter/301546034650?hash=item46358b55da:g:TN0AAOSwi4lagF9D

חשוב רק לציין, כל המסננים האלו ללא יוצא מן הכלל העלימו לגמרי את התדרים הנמוכים מהשמע (כל אזור ה60 הרץ ומטה), כיוון שממילא יש לי סאב והתדרים האלו לא מופנים לרמקולים הקדמיים זה לא הפריע.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@dalet11

זה ממש ממש מעודד לשמוע!

עם זאת, אני די מולבל.

מצד אחד מתקין שאני סומך עלין אומר לי - "לא יודע מה עשו לך שם...אצטרך לפרק ולהתקין מחדש - 700ש"ח

זה המון המון כסף!

מצד שני, 2 אופציות אחרות:

1. לצד מערכת האנדרואיד - כבלי ה-RCA מהווים כחשודים רציניים.

אז לסלול כבלים אחרים - איכותיים יותר.

2. להתקין LINE DRIVER איכותי = גם כן סדר גודל של 500-700שח

אני מתלבט אם לא ללכת למקום שיחליף לי את כבלי ה-RCA ויסדר את כל הכבלים האחרים כמו שצריך (כרגע בתפזורת...ראה תמונה) ב-350שח.

אז מצד אחד - 700שח להתקנה או לאיזה LINE DRIVER ממש לא יבוא בחשבון ולא יתקבל אצל "הגזברית"

מצד שני - חושש שוב לזרוק כסף לפח - כלומר שהחלפת RCA לא תפתור זאת או לא תפתור זאת באחוז שקרוב ל-100.

מה דעתכם?

תודה!

Screenshot_20200120-225934.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלרוב נובעת מחיווט לקוי, הארקה לא טובה, כבלי RCA שצמודים לכבלי חשמל מה שמכניס את הרעשים.

למדתי שצריך לחלק את הכבלים ולהעבירם בין שני מקומות באוטו:

קבוצה 1 דרך קונסולת ההילוכים: רמקול ימין , כבל REMOTE , כבל RCA

קבוצה 2 דרך צד הנהג: הפלוס של רמקול שמאל , כבל B+ , כבל GND , כבל REM.

זה נכון?

דבר נוסף: האם משתלם להביא מחו"ל כבלים איכותיים שבארץ אוסיף עליהם איזה 100-200שח?

ואז לנכות את עלות הכבלים ולשלם על העבודה בלבד.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה לזרוק את כספך, תפסיק לחפש פתרונות קסם לך למתקין נורמלי שיבצע התקנה נורמלית ולא חיבור מאולתר, מהתמונה שהעלת ניראה שהעבודה חאפרית. כמו שזה ניראה אני גם בטוח שהקומפוננט לא מותקן כראוי וגם אם תפתור את הרעש אתה לא תמקסם את הציוד שלך. אני לא יודע כמה שילמת (אם בכלל) על עבודה כזאת אבל מי שביצע אותה הוא בטח לא מתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ספק שאתה צודק לגבי ההתקנה - רמה מאד ירודה

אגב, מי שבעיקר האשם - זה מתקין המגבר? (התקנתי את המולטימדיה והמגבר במקומות שונים)

קיבלתי המלצה על מי שהתקין ... ויש לו ניסיון אך כמראה מקצועיות - פחות.

חבר שלי שהוא אח של המתקין, סגר לי את ההתקנה ב-200 אז כנראה שמתקין חסך גם זמן(סידור הכבלים) וגם באיכות הכבלים.

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך מישהו מסכים להתקין מערכת ב 200 ש"ח, בגלל זה ההתקנה נראית כמו שהיא נראית.

מה שעצוב הוא שאנשים שמבוצעת ברכבם התקנה כזו בסבירות גבוהה יתאכזבו גם מתוצאה הסופית ויגיעו למסקנה שגויה שסטריאו לרכב זה חרטא ויבחרו להתרחק מהתחום.

לטעמי אין פתרונות קסם, מציע לך ללכת למתקין נורמאלי שיפרק הכל ויתקין פעם אחת כמו שצריך, רמז - מתקין שכזה הגיב 2 הודעות למעלה (למען הסר ספק - אני לא מכיר אותו אישית ומעולם לא התקנתי אצלו כלום, אבל כן ראיתי עבודות שלו).

ה - 200 שקל שכבר שילמת וה400-500 שקל שאתה שוקל לשלם היום בנוסף על כל מיני ליין דרייברים שאולי יפתרו את הבעיה כבר מתקרבים לעלות של התקנה איכותית. לרוב הזול תמיד עולה ביוקר.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הזול עולה ביוקר.

מאידך, בחיים לא הייתי יכול להרשות לעצמי להשקיע איזה 600שח בהתקנה.

פשוט נפלתי על מתקין שהיה צריך להגיד לי שבמחיר הזה אי אפשר לקבל תוצאה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמריי מבין אותך בעניין הכספי אבל עדיין חושב שעדיף לעשות פעם אחת כמו שצריך או לא לעשות בכלל.

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה לשים בצד כל חודש 100-200 ש"ח בצד ולהתאפק כמה חודשים טובים אם צריך.

Sent from my LM-G810 using Tapatalk

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה לשים בצד כל חודש 100-200 ש"ח בצד ולהתאפק כמה חודשים טובים אם צריך.

אני לא מהאנשים שיש להם יכולת דחיית סיפוקים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...