Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לרכישת רכב מליסינג שנתונים 15-17 תקציב סביבות 50,000 (אך עדיף פחות).

אלוןז
שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מחפש לרכוש רכב מליסינג. נכון לעכשיו הכיוון הוא פיג'ו 308sw שנתון 2016.

בדקתי באופרייט ומציעים לי קילומטראז' החל מ80K (סביבות 50K ש"ח) עד 115K (סביבות 45K ש"ח).

מחיפוש בפורום אני מבין שלדגם הנ"ל יש מספר בעיות בעיקר עם רצועת טיימינג וכן בעיות כתוצאה משימוש בשמן לא מקורי.

מספר שאלות ספציפיות:

* האם לשנתון 2016 יש גם בעיה בסרן האחורי?

* האם בשנתון 2017 נפתרו הבעיות הללו?

* באופרייט הציעו לי 2016 עם 114,000 ק"מ. הרכב היה בליסינג ברפאל ולכן טופל במוסך של אופרייט בתוך רפאל ולא במוסך המורשה.

הוחלף מנוע לפני כשנה (קילומטראז' סביבות 90,000). לטענתם נדלקה נורת שמן והנהג לא הגיב בזמן. האם זה יתרון או חסרון? מצד אחד, מנוע חדש. מצד שני, יכול להיות שזה מצביע על בעיה חמורה יותר? יכול להיות שמשהו שם נפגע או שזמנו של המנוע הנוכחי קצר?

* יש בעיה ידועה עם המנועים של הדגם הזה, או שמדובר במשהו מקרי/נקודתי?

* עדיף שנתון 2015 עם קילומטראז' נמוך מאשר 2016 עם גבוה? מה משמעותי יותר?

מספר שאלות כלליות יותר:

* מישהו יודע מה רמת הטיפול של רכבים במוסך ברפאל? נתקלתי בכמה דגמים שטופלו שם.

* בד"כ רכבי ליסינג מטופלים במוסכי יצרן מורשה?

* יש חברות ליסינג מומלצות, או כאלה שכדאי להתרחק מהן? איך אופרייט מבחינת אמינות, אחריות ושירות לקוחות?

נקודות לציון:

* בעיקרון אני עוד פתוח לשמוע על רכבים אחרים, אך כן אשמח ללכת על הפיג'ו אם זו אכן בחירה חכמה.

* אני גר בכרמיאל, אז מעדיף להמנע מהרפתקאות מדרום לחיפה.

סליחה על ריבוי השאלות והמון תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לרכוש מליסינג סיאט לאון סטיישן 2016 .היה לי רכב כזה עד לםני חצי שנה. הרכב מגיע מאובזר עם גג םנורמי םיתחי מיזוג מאחור מולטימדיה גנטים מגנזיום. לפי דעתי וניסיוני רכב אמין מאד.רק תוודא לפי הקילומטרים של הרכב שיוחלפו מצמדים רצועת טיימינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לרכוש מליסינג סיאט לאון סטיישן 2016 .היה לי רכב כזה עד לםני חצי שנה. הרכב מגיע מאובזר עם גג םנורמי םיתחי מיזוג מאחור מולטימדיה גנטים מגנזיום. לפי דעתי וניסיוני רכב אמין מאד.רק תוודא לפי הקילומטרים של הרכב שיוחלפו מצמדים רצועת טיימינג.

עם DGS המפורסם (לטוב ולרע),

האם הטיפול במוסך ברפאל פגע באחריות (לא מוסך מורשה)?

יש הסטורית טיפולים (או לבד מהמנוע היה עוד משהו לא שגרתי שתוקן במשך השנים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתעקש על אופרייט, פתח יד 2, יש שפע של 308SW עם קילומטראז' נמוך יותר. יש כמה גם בלובינסקי טרייד.

אתה אמנם גר בצפון, אבל שווה לך ליסוע למרכז כדי למצוא את הבונבוניירה אם היא נמצאת שם.

אני גר במרכז ומצאתי רכב בצפון. בשביל רכישה כדאית, שווה להרחיק...

בהצלחה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס גם ללובינסקי טרייד,יש להם מלאי עצום של הרכב הזה...

אני קניתי 308SW 2015 באוגוסט 2018 עם 64 אלף ק"מ ב47 אלף ש"ח.

נראה לי שעדיף לקנות רכב שלא עבר החלפת מנוע ובמידהו נדלקה נורת תקלה עדיף למצוא רכב שכבר עבר את טיפול הטיימינג או לקנות אותו ולהחליף את הטיימינג בעצמך.

מעבר לרצועת הטיימינג הרכב תענוג.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על לובינסקי טרייד לדעתי תמצא שם הצעות טובות יותר

ברכב שהוחלף המנוע צריך לבדוק טוב לאיזה מנוע הוחלף משומש או חדש בכל אופן את בעיית הרצועה כנראה פתרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סגור על הדגם הזה? מהניסיון שלנו i30 סטיישן או סיד סטיישן יכולות להתאים גם מבחינת מה שציינת והן גם אמינות. אנחנו למשל קנינו דרך טרייד מוביל ויש להם הרבה רכבים טובים עם קילומטראז' נמוך, הייתי בודקת מולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על העזרה!

בהמשך להמלצתכם, אכן פניתי אל לובינסקי טרייד וקיבלתי הצעות הרבה יותר אטרקטיביות.

כרגע אני מתלבט בין 2 אופציות:

"רכב 1" (מס' רישוי 8471134):

• מד אוץ: 85,000 ק"מ.
  • מחיר: 46,000 ₪.

"רכב 2" (מס' רישוי 5653880):

• מד אוץ: 105,000 ק"מ.
  • מחיר: 41,000 ₪.

רכב 1 - רישוי 8471134.pdfרכב 2 - רישוי 5653880.pdf

רכב 1 - רישוי 8471134.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב 1 עבר תאונה ב8000 קילומטר שהייתה מספיק חמורה כדי שידרשו להחליף חגורות ומחשב כריות אוויר - מה הירידת ערך לפי הדוח שמאי?.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על העזרה.

ירדתי משני הרכבים ההלו וכעת יש אחד אחר על הפרק.

עד כמה שאני מצליח להבין מהיסטוריית הטיפולים שלו, נראה שהכל תקין בסך הכל, אך אני לא מבין גדול ברכבים ולכן אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה רבה

רכב 3 - רישוי 9013434.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוחלפה רצועת תזמון, ממליץ להחליף רצועה על ידי לובינסקי לפני הקניה או מיד לאחר הקניה (לא בטוח מה העלות בסביבות 2000ש"ח).

חוץ מזה ההיסטוריה של האוטו נראית נקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על העזרה.

ירדתי משני הרכבים ההלו וכעת יש אחד אחר על הפרק.

עד כמה שאני מצליח להבין מהיסטוריית הטיפולים שלו, נראה שהכל תקין בסך הכל, אך אני לא מבין גדול ברכבים ולכן אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה רבה

[ATTACH=CONFIG]526937[/ATTACH]

בדיקה נקייה מידיי כדי להיות אמיתית, תיקח לבדיקה משלך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...