Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני במשפחה עד 30 אלף+2 ילדים

BrAvE_27
שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,מחפש רכב שני למשפחה, נסיעה של 6000 ק"מ בשנה.

נסעיה של פעם בשבוע מהקריות לתפן(42 ק"מ לכיוון+עליה בהר של 15 דקות)+מדי פעם נסעיות קצרות בעיר.

יהיו 2 כסאות בטיחות קבועים מאחורה.

בבאג'ז צריכה להכינס עגלה אחת לא יותר.

יש אפשרות לידני למרות שפחות עדיף.

חשובה לנו הבטיחות והאמינות.

צריכת דלק פחות קריטי, יהיה נחמד לקבל רכב שנוח לנהוג בו.

הלכנו לאיבוד עם כול הרכבים שיש בשוק היום....

חשבתי אולי על לנסר בסביבות 2011 אבל קשה למצוא רכב שמור כזה ביד 2.

הלכנו לבדוק מיצובישי ספייס סטאר אבל גילינו שעם 2 כסאות בטיחות מאחורה קשה להכניס בדלת את הילדים.

ממש אשמח להכוונה לכמה דגמים מתאים, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בכל זאת ידני זו אופציה, סיטרואן קקטוס עשויה להיות קצת לחוצה בתקציב הזה, אבל אם תמצא אחת במצב סביר תקבל רכב מודרני ובטוח יחסית, וכבונוס גם די חסכוני ו"מעניין". שם לב לרצועת התזמון המתפוררת - נושא שנראה שפחות נפוץ במנוע האטמוספרי, אבל עלול להיות גם שם. בכל אופן אל תתבייש להתמקח, ההצע גבוה ורכב צרפתי ידני זו לא המציאה הכי חמה בשוק (מבחינת סחירות).

אלטרנטיבות קצת ישנות יותר ואוטומטיות יותר יכולות להיות קיה ריו (גם ה-5 דלתות יכולה להספיק) וטויוטה ספייס וורסו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, לא ידעתי בכלל שיש כזאת קטגוריה מיקרוואן...

קיה ריאו באמת עלתה על הפרק.

לגבי הקקטוס, יש שנתון מועדף? עד כמה היא אמינה באמת?

טיימינג אני יעשה בישור קוו לאחר קנייה אני מניח.

ואיפה כדאי לחפש? חוץ ממציאות ביד 2, יש מגרשים שמומלץ לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לבקר היום בטרייד מוביל, לובינסקי, אוטוסנטר, כולמוביל וקרסו טרייד.

לא היו מציאות, הציעו לי פג'ו 208 ידנית, 2014, 77000 קמ, יד 3 פרטי, שנה אחריות ב- 20 אלף.

השאר היו לא רלוונטיות.

עוד המלצות? עדיפות לאוטומת, בנתיים אחפש ביד 2 את הטויוטה ספייס, קיה ריאו וקיה פורטה.

דרך אגב ראיתי i10 2017, מתאימה בלחץ מבחינת גודל אבל השאלה שלי זה האם בשנתונים ישנים יותר היא היתה קטנה יותר ממה שהיא עכשיו? ובכלל האם שווה ללכת לכיוון הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי פרט לרצועת התזמון אין בעיות סדרתיות מוכרות בקקטוס. בסה"כ מדובר ברכב די פשוט (בטח האטמ' הידנית), אין שם המון מה שיתקלקל. השנתון המועדף הוא הכי חדש שתצליח למצוא בתקציב כמובן.

במגרשים גדולים של יבואנים וחברות ליסינג כנראה לא יהיו הרבה מציאות בתקציב שלך, ומגרשים קטנים ועצמאיים לרוב פחות מומלצים. הייתי מתחיל ביד2, אם אפשר.

לגבי ה-i10: אני לא יודע אם היא השתנתה מהותית בגודל, אבל נראה לי מאוד גבולי להכניס שם עגלה בגודל סביר בתא המטען, גם בדגם החדש.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציות נוספות טובות יכולות להיות יונדאי i30 או i25. לגבי קיה, ניתן גם לחפש את קיה פורטה. כמובן שצריך לרדת לשנתונים רלוונטיים לתקציב. הרכבים האלו מרווחים מספיק למשפחה +2, הם יחסית נוחים (לדעתי, נהגתי על שלושתם) ואף אמינים יחסית (יש תקלות אופייניות, כמו יוניט אור בלם, קופלונג הגה, סליל כרית אוויר). הבעיה היחידה היא למצוא אקזמפלר טוב, מרבית הרכבים הללו הם יוצאי השכרה/ ליסינג, מה שמקשה על התהליך.

בהצלחה !

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מסתבר שלמצוא רכב שמור בתקציב הנ"ל לפי הדרישות שלי זאת משימה לא פשוטה...

קראתי קצת בפורום על שברולט קורז ויצאתי מבולבל.

הרושם שקיבלתי הוא שהרכב לא הכי אמין במיוחד בשנתונים הישנים יותר ואפילו היה ריקול על הגיר?

מה שכן ראיתי שממליצים על דגם 2012 1.4 טורבו תוצרת ארה"ב.

השאלה שלי האם הרכב הזה אכן אמין? מתי צריך להחליף טורבו?

האם יש גרסאות אחרות מומלצות?

אני מברר כי מצאתי אחד די שמור עם 90 אלף קילומטר גימור LT יד ראשונה מפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...