Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות צמיגים 225/45/R18 קוד מהירות 91Y

ג'ונה71
שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, פוסט ראשון שלי באתר, קראתי ולמדתי המון פה, תודה!

שואל כאן בשביל חבר (ביצעתי חיפוש ולא מצאתי התייחסות): הרכב הוא ב.מ.וו. 320i (עלה על הכביש סוף 2012), מידת צמיג 225/45/R18 קוד מהירות 91Y

נוסע כ 13-14 אלף ק"מ שנתית, נסיעה רגועה כעיקרון.

הפרמטרים החשובים הם מחיר סביר ואורך חיים.

אשמח להמלצותיכם.

הרצתי חיפוש כבר אבל ובחלק מהצמיגים לא מופיע קוד מהירות או מופיע חלקית. אם אני מבין נכון את העיקרון, אז חייב קוד מהירות ומשקל ששווה או הכי קרוב מלמעלה לקוד שרשום ברישיון הרכב, תתקנו אותי אם אני טועה.

בנוסף חלקם מציינים RUNFLAT, שנראה לי עדיף להמנע, אבל תתקנו אותי אם אני טועה.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

האם יש לרכב גלגל רזרבי?

הבעיה במידה שלך, שרוב הצמיגים או עם קוד עומס 95 או RUNFLAT, שניהם לא תורמים לנוחות.

יש גם דגמים מאוד יקרים שעוברים אלפייה לצמיג בודד:

https://tires4u.co.il/compare?diameter=9&aspectRatio=11&width=20

מה שהייתי עושה אחרי שקראתי את הדרישות (בעיקר בקשה לצמיגים לא יקרים ), במידה ואין צורך בצמיגי RUNFLAT, זה קונה את הדגם הזה של DUNLOP במחיר סביר:

https://tires4u.co.il/tire-service?tire=1093&cs=1&diameter=9&aspectRatio=11&width=20

במידה ואין גלגל רזרבי, כן הייתי קונה RUNFLAT.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

האם יש לרכב גלגל רזרבי?

הבעיה במידה שלך, שרוב הצמיגים או עם קוד עומס 95 או RUNFLAT, שניהם לא תורמים לנוחות.

יש גם דגמים מאוד יקרים שעוברים אלפייה לצמיג בודד:

https://tires4u.co.il/compare?diameter=9&aspectRatio=11&width=20

מה שהייתי עושה אחרי שקראתי את הדרישות (בעיקר בקשה לצמיגים לא יקרים ), במידה ואין צורך בצמיגי RUNFLAT, זה קונה את הדגם הזה של DUNLOP במחיר סביר:

https://tires4u.co.il/tire-service?tire=1093&cs=1&diameter=9&aspectRatio=11&width=20

במידה ואין גלגל רזרבי, כן הייתי קונה RUNFLAT.

שלום תודה רבה על התשובה המהירה - ביררתי - אכן אין לו גלגל רזרבי, וצריך RUNFLAT. (הוא פשוט לא זכר פרט זה, הוחלפו פעם אחרונה לפני 5 שנים פעם אחרונה, והוא אחד שלא מתעסק בעניינים כאלו כל כך.)

מתוך הרשימה שהבאת (וכשלוחצים לראות את ממוצע ההצעות) , ה BRIDGESTONE הוא , בממוצע אצל הצמיגאים השונים, כ 100 ש"ח בערך פחות מהבא שמעליו ה GOODYEAR EFFI GRIP ROF. האם שווה לשלם את ההפרש? (בהצעה הזולה ביותר באתר 869 לעומת 966)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נוסעים יחסית הרבה, נגיד, 20 אלף קילומטרים בשנה, כדאי לקנות Goodyear Effigrip.

הם יותר נוחים ונשחקים פחות מהר, אבל לא צמיגים ספורטיביים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין גלגל רזרבי אבל יש ערכת ניפוח, אין צורך חוקי בגלגלי ראן פלאט.

רק מוטב לדעת שהערכה לא יכולה לגבור על כל סוג תקר, בטח אם הוא מתרחש ביותר מגלגל אחד באותה העת. כמו כן, יש לבדוק תוקף של חומר המילוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין גלגל רזרבי אבל יש ערכת ניפוח, אין צורך חוקי בגלגלי ראן פלאט.

רק מוטב לדעת שהערכה לא יכולה לגבור על כל סוג תקר, בטח אם הוא מתרחש ביותר מגלגל אחד באותה העת. כמו כן, יש לבדוק תוקף של חומר המילוי.

תודה על התגובה, מעניין, אבל אני מניח שחברי כבר ילך עם RUNFLAT כמו שהיו לו על הרכב כשקיבל אותם, עקב הראש השקט שנותנים ומאחר שכבר התרגל לנוקשותם.

אעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...