Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשנה/מעשנת, מה הקטע?

iceco
שימו לב! השרשור הזה בן 1529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לה"ו

שאלה בכותרת, שווה להתאמץ בשביל אחת? כל הגברים סביבי מבלבלים את המוח כאילו הם נולדו עם שיפוד ביד.

הבנתי שיש מקרמיקה, פח וכו' מה עדיף?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מעשנות בחיי, גדולות, קטנות, עגולות, כאלו שחברים הכינו אבל יש לי חבר שעבר את כל תהפוכות המעשנה ועבר לדבר הזה:

https://www.traegergrills.co.il/product/meat-smoker-pro-m/

חלום!

הכל אוטומטי ויוצא כמו שלא טעמתי בשום מקום

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם מעשנה זה שהכל יוצא עם טעם... מעושן.

זה קצת כמו טעמי חבית/עץ ביין/וויסקי. ברגע שזה הופך לעיקר, כל שאר הטעמים כבר הולכים קבינימט, אבל זו דרך טובה להעלים את חומרי הגלם, לטוב ולרע.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מחזק את falou, זה נחמד לעשן אבל ישעמם לאכול רק מעושן.

בנוסף צריך להבין שזו עבודה, כמה שעות טובות של הכנת הנתח, חימום המעשנה ופיקוח עליה (כל עוד היא אולדסקול).

יש לי אחת מפח, פשוטה וזולה יחסית אך מצריכה יותר פיקוח כי שמירת החום שם פחות טובה. יוצא טעים, אבל קצת flat. ולמי שאוהב טעמים שונים של בשר, ימשיך לעבוד על המנגל ומדי כמה חודשים יעשן.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בכותרת, שווה להתאמץ בשביל אחת? כל הגברים סביבי מבלבלים את המוח כאילו הם נולדו עם שיפוד ביד.

יש דרכים זולות יותר לסיים שיחות כאלה:

tnw900-gs-12a.jpg

מה שכן שווה להתאמץ בשבילו זה ביטול החתימה האוטומטית של הטאפאטוק. אנחנו מחבבים אותך בלי קשר לטלפון ממנו אתה כותב את ההודעות שלך, כך שאין צורך להצהיר על כך בפרהסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו הרבה דברים זו אופנה עכשיו. כל חבריי ההייטיקיסטים מדברים על מעשנות של ההוא מהמשרד.

אני מיציתי את עניין העישון די מהר. טעים פעם-פעמיים ואז זה די ממצה. ממש לא הולך לטרוח בלעשן לעצמי. אני חושב שזה כדאי רק למי שמאוד אוהב את הטעם. אני פחות. מעדיף את הבשר שלי בדרכים אחרות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בתרבות הצריכה המודרנית היא ש"כל אחד צריך כזה" בכל פעם שמתעורר לו איזה טרנד ממוחזר.

בעולם אידיאלי היה לך במשרד אחד שמגדל (בקר), אחד שמעשן, אחד שמגבן (גבינות), אחד שקולה (קפה), אחד שמתסיס (בירה), אחד שמזקק (את הבירה המעפנה של ההוא), וכולם היו עסוקים בתן-וקח ובחילופים ללא מיסים או מזומנים.

אתה מוזמן כמובן לנצל את ההזדמנות שנקראת "שלב ההתלהבות הגברית ממוצר חדש" ולבקש מכל אחד מהמעשנים שיביאו למשרד טעימות. אם כבר לחרטט בשכל, שיביאו הוכחות...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הצטרפתי לתחום לפני שנה בערך ופשוט מת על זה, אבל! אם אתה אוהב טעם מעושן.

אני רכשתי מעשנת של חברת weber שנחשבת לטובה ולא יקרה מידי היא עשויה מפח אך שומרת טוב על החום.

מעשנות מקרימה של חברת קמדו הם יקרות מאוד וכך גם החשמליות (פלט).

מה שכן העישון לוקח זמן, עוף לוקח בערך 4 שעות, צלעות חזיר למשל 6 שעות אסאדו ובריסקט אפילו יותר. דג למשל סלומון חצי שעה או כנפיים בערך שעה וחצי כך שצריך סבלנות.

הבעיה במעשנות הזולות שהם מפח דק ולכך מצריכות השגחה צמודה יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יותר מדי התעסקות לדעתי. אם אתה לא ממש חולה על הטעם, כדאי ללכת לאכול בחוץ מדי פעם וזהו, או לשכנע את המושפעים בעבודה להביא טעימות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שמקלים על ההתעסקות, למשל מד חום שפועל על בלוטות, כך לא צריך כול הזמן לקום ולבדוק את החום.

או מעשנת חשמלית אבל העלות בהתאם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בתרבות הצריכה המודרנית היא ש"כל אחד צריך כזה" בכל פעם שמתעורר לו איזה טרנד ממוחזר.

בעולם אידיאלי היה לך במשרד אחד שמגדל (בקר), אחד שמעשן, אחד שמגבן (גבינות), אחד שקולה (קפה), אחד שמתסיס (בירה), אחד שמזקק (את הבירה המעפנה של ההוא), וכולם היו עסוקים בתן-וקח ובחילופים ללא מיסים או מזומנים.

אתה מוזמן כמובן לנצל את ההזדמנות שנקראת "שלב ההתלהבות הגברית ממוצר חדש" ולבקש מכל אחד מהמעשנים שיביאו למשרד טעימות. אם כבר לחרטט בשכל, שיביאו הוכחות...

אני לא יודע אם זה קטע של תרבות צריכה מודרנית או פשוט תופעת עדר ישראלית. בגדול ישראלים זה עם של טרנדים. כל שנה - שנתיים יש איזה טרנד חדש שמשתלט ודועך במהירות שהופיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בחברות רב-לאומיות כבר כמה שנים טובות - אותו דבר. אותם טרנדים, אותה עקומה של בא והולך, אותה התנהגות אנושית.

אגב, למען הסר ספק, אני חולה באותה מחלה כמו כולם... חוץ מקליית הקפה שאני מחזיק בה כבר ~15 שנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר את הקטע שכולם קנו אופני הרים? בחיי כמעט כל הייטקיסט במדינה הזאת רכב על אופניים בסופי שבוע. חנויות למכירת אופניים צצו בכל פינה. הטרנד הזה דעך, לדעתי, ב-90% בערך.

עכשיו יש את הטרנד המטופש הזה להסתובב עם אוזניות ביטול רעשים. זה הטרנד החם הבא בהייטק. סוג של פק"ל בקו"ם. הגעתי להייטק שלב הבא אוזניות ביטול רעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם כ"כ צודקים בעניין תרבות העדר, מסכים, כמובן גם אני מדי פעם חוטא בזה, אך הקטע של עישון בשר נראה סבבה מדי פעם במיוחד אם יצא קל להכנה וטעים.

יש כאן קאצ' - מצד אחד לא רוצה להשקיע יותר מדי, יכול להיות שהתחביב ייזנח די מהר, מצד שני המעשנות ברמת ההתחלה למיטב הבנתי נחשבות פח - תרתי משמע.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תקנה את המעשנת הכי זולה ותראה אם התעסקות וההכנות וההשגחה והניקיון זה כיף לך כמו האכילה או שזה בעיקר טירטור. לפי זה תחליט אם להמשיך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...