Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קרוסלנד - עכשיו יצליח?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לובינסקי מחזקת את הקרוסלנד עם מנוע 130 כ"ס, פנסי לד, ועוד מערכות בטיחות (בין היתר) ואני באמת מנסה לחשוב - האם עכשיו יש לו סיכוי לפרוץ למיינסטרים המחשבתי של הרוכש הישראלי או שהוא ישאר שחקן נישה בצללים? כי הוא רכב בכלל לא רע, שעד עכשיו שתי הבעיות העיקריות שלו היו שהוא היה קצת עצל, ולא פיצה על זה באבזור מיוחד או יוצא דופן. שתי בעיות שעל פניו, עכשיו אמורות להיפתר לגמרי. מה אתם חושבים?

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהות השאלה היא כמה זה בליסינג....

על מנת להצליח לובינסקי חייבת לשכנע את מנהלי ציי הרכב שהרכב אמין (אין להם כח להתעסק עם רכבים ותקלות),

ובמחיר טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצליח מהסיבה שזו אופל.

לא משנה אם המותג בבעלות GM או PSA- אופל זה אופל, והעם היושב בציון זוכר היטב איך מר לוי יצחק מכסח את רכבי אופל במחירון כבר 40 שנה, והיד עוד נטויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני לא רואה לא קרוסלנד ולא גרנדלנד על הכבישים.

סוגרים עכשיו שנה מאז שהזיכיון עבר משלמה ללובינסקי ולא נראה שזה קידם במשהו את המותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני חושב שלובינסקי כן יצליחו לקדם את מותג אופל, אבל שנה זה זמן מעט מידי למדוד את זה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא למלצר דחף מאוד חזק את אופל לליסינג, אבל הוא נכשל כי ברגע שהיה זמן למכור את הרכבים האלה, אירי השימוש של הליסינג הרכבים לא מצאו בתים חדשים. אז כל פערי התיווך שהוא חסך בזה שהוא היבואן, נעלמו, כי הערך גרט של הרכבים הוא אפסי. שלא לדבר על זה שהרכבים גילו אמינות נמוכה. לא עזר כמה שהם ניסו לעזור ולתמוך ברכבי הליסינג, אנשים פשוט לא רצו להזמין אופל יותר. לא מאמין שזה ישתנה, בייחוד שהרכבים שלהם נראים כ"כ שקופים ולא מזמינים.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראה שלהם בעייתי, כשאתה רואה אותו לא בא לך לקנות אותו.

כשאתה רואה את המחיר בכלל לא בא לך.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו, כשהשתתפתי במבחן של הגרנדלנד, מאוד אהבתי את רכב ההדגמה. הוא היה מאובזר מאוד והציג אלטרנטיבה סולידית ל-3008 המוחצנת. הבעיה היתה שמפרט האבזור של רכב המבחן לא תאם את המפרט הדל שהוצע אז.

היום זה משתנה ולדעתי יש לו פוטנציאל. מה גם שלובינסקי מוכיחים שהם יודעים למכור 3008, גם אחרי עליית המחירים הדרמטית שהיא עברה.

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? השינוי גרם לי לבקש הצעת מחיר על הקרוסלנד X Innovation

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאופלים יתרון אחד, לטעמי משמעותי, על האחים מפז'ו, כפתורי שליטה פיזיים על מערכת בקרת האקלים.

זה באמת לא כזה קריטי. אחרי שנתיים וחצי עם C3.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצליח מהסיבה שזו אופל.

לא משנה אם המותג בבעלות GM או PSA- אופל זה אופל, והעם היושב בציון זוכר היטב איך מר לוי יצחק מכסח את רכבי אופל במחירון כבר 40 שנה, והיד עוד נטויה.

לא מדויק, פיג'ו גם, אך תראה שהצלחה כמו של ה3008 משנה את כללי המשחק, עובדה הוא שומר על ערכו בדיוק כמו המתחרים החזקים ביותר מיפן וקוריאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...