Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוריס היברידית, 122 אלף קילומטר, 57K. דעתכם? (תקציב גדל ל -75K)

yogev20
שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקובל.

מישהו יודע אם יש רמות גימור שונות? כי לפי דבריו של הנציג יש רמת גימור אחת להיברידית

אך אני רואה שיש דגמים עם T2 וחלק בלי. ( מה התוספות? אם בכלל)

תודה.

אני מניח שאתה מתכוון להאצ'בק - שם רמת גימור אחת. בסטיישן יש שתי רמות גימור - TS ו- TS Sky View. כל ההבדל מיטב ידיעתי הוא גג שמש פנוראמי ב-Sky View

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, בדקתי כבר, יש רמת גימור אחת. הסימון T2 קשור למולטימדיה יותר מושקעת -ככה הבנתי. (לא משהו משמעותי ממש)

הלוואי שהייתה אפשרות לגג פנורמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(עוד -2015)

מעניין מה יעלה בגורלם של רכבי הבנזין עוד כמה שנים? בעקבות המעבר של כל החברות לרכבי היברידים זמינים. (בעתיד גם זולים יותר)

לדעתי זו הולכת להיות מכה כואבת לרכבי הבנזין שמחירם יצנח. אבל רק השערה לא מבוססת שלי.

הרכבים ההיברידיים ממש לא הולכים להיות זולים יותר בישראל, בדיוק ההיפך.

בישראל חגיגת הרכבים ההיברידיים תתחיל בסיומה החל מחודש 01/2021 כאשר רכבים היברידיים עממיים יתייקרו בסך של כ- 5,000 ₪ פלוס מינוס עקב שינוי המיסוי.

כך שקורולה, איוניק והנירו יעלו בין 147 ל- 150 אלף בגירסאות המאובזרות המיועדות ללקוחות הפרטיים, מחיר גבוה מדי לרכבים עממיים.

בציי הרכב הרכבים ההיברידיים אולי עוד יצופו מעל המים בשנת 2021 לאור הטבת שווי השימוש שתמשיך עדיין בשנה זו.

בשנת 2022 גם זה לא יעזור לרכבים ההיברידיים כאשר המיסוי שלהם ישתווה למיסוי של רכבים רגילים והם צפויים להתייקר עוד יותר למחיר לא ריאלי וייתכן גם שהטבת שווי השימוש לא תוארך דבר שיהווה המסמר האחרון בארון הקבורה שלהם.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה יבוא בסופו של דבר לכדי ביצוע. המגמה היא כלל עולמית נגד זיהום האוויר

ככה שלא רואה סיבה למה ישראל תתעלם מזה.

אבל כוונתי הייתה, שנראה לי (סתם הערכה) שרכבי ההיברידיים הולכים להוביל/לשלוט תוך כמה שנים על שוק הרכבים

ולגרום לירידת מחירים של רכבי בנזין, שהביקוש עליהם יהיה נמוך. (כולם ירצו רכב היברידי)

אגב, הלכתי לאיזה חברה לראות רכבים, נאמר לי שם שהאוריס האצ'באק רכב לא מבוקש? (רק הסטיישן כן)

מעט הופתעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום שהמדינה תתמוך בהיברידי, מעלים גם שם את המס.

כנראה שמעדיפים להגדיל את תקציב הבריאות בכל שנה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...