Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש לרדת ל B-SUV

Shahar Halperin
שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברשותי אאוטלנדר 2017, חזרתי לעיר ואין לי עוד צורך ב 7 מושבים ולכן מחפש אולי לרדת ל B-SUV בתנאי שהמושב יהיה גבוה ומספיק מרווח לי מקדימה (אני 183 ס"מ).

התחלתי לקרוא ברשת וללכת לסוכנויות ולהלן ההתרשמות עד כה, אשמח לעזרה והכוונה מנסיונכם!

אופל קרוסלנד X - הפתיע אותי במרווח. מחכה לנסיעת מבחן.

פולקסווגן טי קרוס - מרשים אבל צפוף לי ברגל ימין והקונסולה המאסיבית.

יונדאי וניו - יודעים מתי תגיע?

קיה איקס סיד או סטוניק - עוד לא הלכתי לראות

מאזדה C30 או CX3 - עוד לא הלכתי לראות

התקציב עד 150. יש עוד אופציות מעניינות? טיויטה CHR אולי?

תודה מראש,

שחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, 1.83 מ' זה לא גובה חריג....

ליונדאי יש את הקונה בסגמנט, עם מנוע 1.6 טורבו חזק.

ממליץ לך לבדוק את הרכבים באולמות התצוגה, לקחת נסיעת מבחן ולהתרשם מה נוח לך

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, 1.83 מ' זה לא גובה חריג....

ליונדאי יש את הקונה בסגמנט, עם מנוע 1.6 טורבו חזק.

ממליץ לך לבדוק את הרכבים באולמות התצוגה, לקחת נסיעת מבחן ולהתרשם מה נוח לך

לא חריג אבל בגלל בעיות ברגל אני צריך לשבת כמה שיותר דומה ל 90 מעלות ישיבת כיסא. רכב נמוך בו שולחים את הרגליים קדימה לא נוח לי מעל חצי שעה נסיעה. כרגע באאוטלנדר גובה מהרצפה למסד הוא 38 ס"מ. בטי קרוס שראיתי היום יש גובה זהה. שכחתי סרט מדידה כשהלכתי לראות את האופל. אגב סיאט וסקודה - הקונסולה גם הפריעה לי לרגל והמושב הקדמי לא מצטיין במרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לפי מבחן אוטו הוא סופר דחוס לנהג ולא ממש מתאין לנהג בגובה 1.80, שוב זה לפי אוטו, מבחנים בחו"ל גם מציינים שהוא לא רע אך לא משהו ליפול מהכסא, לפחות לא כמו אחיו ה3008, גם אמרו שנושא הנוחות לוקה בחסר בחלק מהדגמים ותלוי בתאווי הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה פיאט 500X

ג'יפון מעוצב, מרווח יחסית עם מנוע טורבו חזק ותיבה רובוטית זריזה ואמינה.

יגרום לך לחייך כל יום מחדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לפי מבחן אוטו הוא סופר דחוס לנהג ולא ממש מתאין לנהג בגובה 1.80, שוב זה לפי אוטו, מבחנים בחו"ל גם מציינים שהוא לא רע אך לא משהו ליפול מהכסא, לפחות לא כמו אחיו ה3008, גם אמרו שנושא הנוחות לוקה בחסר בחלק מהדגמים ותלוי בתאווי הנסיעה.

מציע לפותח השרשור לבדוק בעצמו ולא להסתמך על מבחנים כאלו ואחרים, וודאי ובוודאי לא של אוטו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, כדאי לך להמשיך סבבים באולמות תצוגה, לשבת ברכבים ולראות מה הכי נוח.

CX-30 מכונית איכותית, בעיקר בכל מה שקשור ל INTERIOR.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה סיטרואן c3 איירקרוס.

תא נוסעים מרווח עם תחושה אוורירית בפנים גם בגלל הגוונים הבהירים ושילובי הצבעים וגם בגלל מבנה המושבים והקונסולה המרכזית.

יופי של רכב

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת תנוחת ישיבה אופל קרוסלנד נשמע הכי קרוב למה שאתה מחפש. סיטרואן C3 איירקרוס שהוצע פה גם דיי קרוב אליו.

אני העדפתי את האופל בגלל מושב יותר תומך ותא נוסעים קצת יותר סטנדרטי ואיכותי. שניהם עברו שדרוג לאחרונה למנוע מחוזק ובמקרה של האופל גם עדכוני אבזור קלים.

סקודה קאמיק שאמור להגיע בקרוב עושה רושם קצת נמוך בתמונות אבל לגמרי שווה בדיקה, הוא יושב על פלטפורמה מאורכת של הטי קרוס והארונה ולכן מרווח יותר, אולי גם מבנה הקונסולה יתאים לך יותר.

אם אהבת את האאוטלנדר ואתה לא מוטרד מצריכת דלק אז מיצובישי ASX הוא בגדול גרסה מקוצרת שלו. הוא מאובזר לא רע ונמכר במחירים טובים ב-0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת תנוחת ישיבה אופל קרוסלנד נשמע הכי קרוב למה שאתה מחפש. סיטרואן C3 איירקרוס שהוצע פה גם דיי קרוב אליו.

אני העדפתי את האופל בגלל מושב יותר תומך ותא נוסעים קצת יותר סטנדרטי ואיכותי. שניהם עברו שדרוג לאחרונה למנוע מחוזק ובמקרה של האופל גם עדכוני אבזור קלים.

סקודה קאמיק שאמור להגיע בקרוב עושה רושם קצת נמוך בתמונות אבל לגמרי שווה בדיקה, הוא יושב על פלטפורמה מאורכת של הטי קרוס והארונה ולכן מרווח יותר, אולי גם מבנה הקונסולה יתאים לך יותר.

אם אהבת את האאוטלנדר ואתה לא מוטרד מצריכת דלק אז מיצובישי ASX הוא בגדול גרסה מקוצרת שלו. הוא מאובזר לא רע ונמכר במחירים טובים ב-0 ק"מ.

תודה לך ולאחרים על התשובות.

סקודה לא היה נוח, שוב כשהקונסולה גבוהה ואין הרבה מרווח בין הגז לברקס, לי יש בעיה. כנ"ל 2008 ו 3008.

לא התרשמתי בכלל מה ASX.

אם יש לך אופל אשמח לשיחה פרטית.

אחרי המון שנים עם יפני וקוריאני אני שוקל לנסות גרמני/צרפתי, שיקול לטובת האופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת מבחן שערכתי בזמנו על הקרוסלנד ( לפני השידרוג ), סיפרה לי שמדובר דווקא באוטו מאוד נחמד למרות מראהו הקצת מוזר, מרווח גם לנוסעים גם למטען ( הרבה יותר מהאח הצרפתי 2008 ), סוחב לא רע בכלל, נעים ונינוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...