Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה להחלפת ההגברה במערכת.

ofer1973
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר המון זמן עם המערכת שלי (המפרט מופיע בחתימה שלי) ,ואני רוצה להחליף את ההגברה שיש לי כרגע ,למשהו יותר איכותי ויותר עוצמתי.

יש המלצות להגברה איכותית ?

אפשרי גם להזמין מחו"ל.

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אין לכם המלצות ספציפיות ,אז אשמח לפחות למותגים מומלצים של מגברים.

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי עופר,

יותר איכותי? יש לך סה"כ מגברים של ג'נסיס ושל טרו אודיו שהם לא פחות ממעולים - אם אתה פשוט מחפש לעלות בסדרות באותם המותגים יש לך אפשרות להמיר את הST60 לST100 או לחפש דואל מונו של ג'נסיס.

ומבית טרו לעלות לסדרת הבילט שלא לדבר על סדרת הבילט קופר.

אם אתה רוצה להשאר עם מגבר שעדיין החתימה הפיסית שלו קטנה יחסית הייתי ממליץ לנסות ARC מסדרת CAR

ואם אתה רוצה להתפרע סדרת הסיגנצ'ר שלהם ומן הסתם יש אין סוף, שלל מותגים לחפש בהם הגברות איכותיות וחזקות מאודיסון ובראקס דרך מוסקוני ופוקל וזאפקו - אין לזה סוף.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת מה שיותר חסר לי כרגע ,זאת עוצמה.

ואם אני אצליח למצוא מישהו שיידע לכוון לי כמו שצריך את הפרוססור ,אז אולי אפילו אצליח להגיע לאיכות טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מביט בשרשרת חיול של המערכת שלך אני לא חושב שיש בעיה של סיגנל עד המגברים כי המקור שלך דיגיטלי והביט 1 מוציא סיגנל ב4V ממה שזכור לי.

המגברים שלך חזקים מעבר להצהרות שלהם אז אני תוהה לעצמי אם באמת יש כאן חוסר הספק ואולי זו באמת יותר נגזרת של כוונים, פאזות.

המונו ביחס לסאב אולי היתה הנקודה בה הייתי באמת מנסה הגברה חזקה יותר לפני השאר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אדי.

אז אשמח לקבל המלצה למונו מתאים.

וכמובן שאשמח גם אם תוכל להגיע אלי לכוון לי את הביט וואן ,בתשלום כמובן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P

א. אני לא מוכן בשום פנים ואופן לקחת מאף אדם תשלום על משהו שהוא לא מקור הפרנסה שלי.

זה גם תחביב שאני לא מוכן להפוך למקצוע.

זה גם יוצר סוג של תלות וציפיה ממני ל"רמת מוצר" או "רמת שירות" שאני לא באמת נותן - בייחוד כשמדובר על טעם אישי.

ב. אני לא פעם ולא פעמיים עזרתי לאנשים שהגיעו אליי (ולא ההפך) בכוונים - הבעיה היא שזו נגזרת של זמן פנוי שכמעט ולא קיים אצלי מאז שהבכורה נולדה וכמעט ועל גבול הפיקציה מאז שהצעיר נולד.

לגבי המלצה למונו מתאים - תנסה להכפיל את ההספק לעומת המונו הקיים, אין המלצה על משהו ספציפי פשוט להקפיד על מוצר איכותי.

עד כמה מערכת החשמל של הרכב באמת תעמוד בזה? לא יודע קשה לאמר - ביחס לזה שמדובר במוזיקה יומיומית אני בספק אם יהיו בעיות - בייחוד אם תשדרג גם למצבר פריקה עמוקה גדול ואיכותי. כלומר עסיסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארסנל הוא לא סאב SPL מדובר בסאב צנוע 500RMS

אם הוא מגיע עם שני סלילים של 4 אום ומחובר בחיבור מקבילי סופי של 2 אום

הסאנדאון הזה מספק לו לפחות 600RMS ב 2 אום , הדבר האחרון שהייתי נוגע בו זה המונובלוק או הסאב.

כיוון שהרצון הוא יותר עוצמה

אני אגיד משהוא שהוא לא כזה פוליטיקלי קורקט :)

אולי כדאי שתשקול גם סט אחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריבוי רמקולים גם יביא אותו למקום של ריבוי "דאגות" - אם הוא עדיין נאבק בכוונים של המערך הנוכחי - לא הייתי מוסיף לשם עוד אלמנטים שמסבכים את הכל פי כמה.

הארסנל אמנם לא סאב SPL אבל גם לא כל כך קל להזיז אותו וכשזה מגיע להזזה של רכיבים לא נצילים - ההספק חשוב.

היה לי אסאסין אם אני עדיין זוכר נכון והדבר הזה היה כבד! ואני כבר לא זוכר אם המונו שהיה לי היה ה1000 או ה1200 - אני כמעט בטוח שזה היה ה1000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שעם הסאנדאון הסאב עבד ממש יפה ועם עוצמה טובה ,הבעייה היא שהוא התקלקל לי כבר ממזמן ,ולבנתיים הסאב מחובר על מגבר HERTZ קטן .

אדי : אני אשמח אם במקרה התמזל מזלי ויהיה לך קצת זמן פנוי בשבילי ,ואוכל לבוא אלייך ולהנות מהעזרה שלך :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר תהיה איתי בקשר - אחרי הימים הגשומים האלה אם יצא איזה ערב שפוי אז למה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו פצצה ,תודה רבה אדי :-)

לדעתך כדאי לשלוח את הסאנדאון 1200 של הסאב לתיקון ?

או שעדיף לקנות משהו יותר איכותי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים שאתה מוצא היום ציוד ביד2 אני בספק אם זה כדאי בכלל - והמושג איכותי כאן מאוד קשה עליי.

אתה מגביר סאב וופר - גם 10 אחוז THD ואתה עדיין לא ממש תרגיש בהפרעות.

SNR גם לא משחק כאן תפקיד.

בעיקר ההספק והדאמפינג פקטור וספק הכוח הם אלו שקובעים כאן את שם המשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך במקרה המלצה לדגמים מומלצים שאחפש ביד שנייה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם דוגמא - כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...