Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה להחלפת ההגברה במערכת.

ofer1973
שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלה הנתונים מאמזון.

אפשר להבין מזה משהו ?

The PRIME R1200-1D is an ultra-efficient mono amplifier (1.97" x 6.77" x 11.06") with top mounted controls and delivering 1,200 Watts RMS of power!

Optimized exclusively for use with subwoofers (RMS Power Output: 400 Watts x 1 @ 4-Ohm OR 800 Watts x 1 @ 2-Ohm OR 1200 Watts x 1 @ 1-Ohm). Average Current Draw (13.8V Music)- 55 A. Max. Current Draw (13.8V Sinewave)- 110 A

High efficiency, Class D design produces maximum power with minimal strain on the vehicle's electrical system while delivering rich, full bass to any system

Delivering more bass where you want it most with On-board Punch EQ with +18dB boost @ 45Hz and fine tune the output from the driver’s seat with the included Remote Bass Level Control

Featuring RCA pass-thru outputs, 12dB/octave Butterworth crossover, infrasonic filter, 4 gauge power/ground connectors, real time output and power supply thermal sensing, and MOSFET power supply

Famous Rockford Fosgate build quality with a full 1-year warranty when purchased from an authorized Rockford Fosgate reseller

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה-Damping Factor לא מופיע באתר של רוקפורד, בכל אופן זה מגבר לא שונה ממה שיש לך עכשיו ה-HERTZ HCP1D,

יתן לך רק עוד 20W RMS תוספת ב-40HM, זה נראה כמו לדרוך במקום אולי אפילו ללכת אחורה כי על הנייר הנתונים של ה-HERTZ יותר טובים(THD יותר נמוך לדוגמא).

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה ,כבר חשבתי שפתרתי את החיפוש המתיש :-D

תודה רבה ,חסכת לי הוצאה מיותרת :-)

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר ממבו ג'מבו שיווקי של מוצר פשוט.

הוא קטן מידות יחסית - לא זעיר

הצהרות הזרם שלו הגיוניות להספקים המוצהרות אבל הפיוז שיתקינו בו יסגיר באופן ראשוני אם ההצהרות האלו מופרכות או לא.

אבל אין פרסום לנתון דמפינג פקטור וזה מגבר מונובלוק - לא רציני במיוחד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כתבתי בנוסף על התגובה על הרוקפורד הזול - אני לא אומר לך מה לקנות - החלטה שלך - רק עניתי לגבי הרוקפורד הזול, לא הייתי רוכש מונובלוק שאני לא יודע מה נתון הדאמפינג שלו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סה"כ מעל ומעבר אם נמדד ב100 הרץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאופציה לתיקון המגבר צור קשר עם ליאור ממוטרוניקס

יש מצב שהתיקון מינורי וישתלם כלכלית.

אם לא אתה יכול לחסוך ובחצי מחיר {אמזון} של הרוקפורד הנ"ל

הייתי ממליץ לך על Alpine MRV-M500

אתה לא צריך יותר ממנו עבור הסאב שלך

ההרץ הוא מגבר שאמור להיות חזק מספיק אם הוא מספיק איכותי ? לא יודע.

צריך לבדוק לעומק למה הוא "לא מספק את הסחורה"

אולי עניין של כיוונים.

בנוגע לרמקולים

תעביר את הטרו למיד - טווטר

אם התוצאה טובה תמכור את הגנסיס יש שוק טוב למגברים האלו

ותרכוש מגבר 2 ערוצים חזק למידבאסים .

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתך האלפיין ייתן תוצאה טובה יותר מאשר ההרץ ,למרות שהם מוצהרים עם אותה העוצמה ?

אתה יודע במקרה אם הסאב שלי הוא 2 אום ,או 4 אום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב שלך הגיע בשתי גירסאות

1.שני סלילים של 2 אום

2.שני סלילים של 4 אום

בהתאם לגירסא ובהתאם לחיבור ניתן לדעת את ההתנגדות

אבל אתה בטח לא יודע.

ולכן מומלץ לבדוק את ההתנגדות של הסאב קודם כול.

אולי הסאב שלך מגיע עם שני סלילים של 4 אום ומחובר למעגל סופי של 8 אום במקום ל 2 אום

זה יכול לשנות הכל,תבדוק את זה קודם כל.

אני לא מוצא סיבה שהמגבר הנ"ל {או גם המגבר הקיים}

לא יגביר את הסאב שלך כמו שצריך במידה ואכן

המעגל הסופי שלו הוא 2 אום , השאלה היא קודם כל מה ההתנגדות של הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלת נקודה טובה אני הערכתי שהסאב 4 אום בלי להכיר אותו, חשוב שהוא יבדוק הכל לפני שהוא קונה מגבר חדש סתם מסכים לגמרי

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן השירשור הישן שלי ,החלפתי את המגבר בגלל הבעייה הזאת ,והבעייה הסתדרה (לפחות ככה נראה לי).

לדעתכם כדאי למדוד שוב את ההתנגדות של הסאב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...