Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בשביל להעביר נקודת בזק חייבים טכנאי?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי!

יש לי בסלון נקודה של בזק שכרגע מחובר אליה פילטר ומודם שלי שאליו מחובר ראוטר.

אני רוצה להעביר את המודם + הראוטר לחדר עבודה, שגם שם יש נקודה של בזק, אבל הכבלים לא למחוברים לנקודה (יש כבלים מארון תקשורת לחדר עבודה אבל פשוט בקצה הם התנתקו).

אם אני מחבר את הכבלים ל RJ11 אני יכול פשוט לעביר את הפילטר + המודם + הראוטר לחדר עבודה והכל יעבוד?

אם כן, יש איזה תסריט או MANUAL איך לחבר כבל 4 גידים לשקע קיסטון RJ11?

במידה וזה לא יעבוד, מה עלי לבדוק? יש פס קרונה בארון תקשורת שלזכרוני כל החדרים מחוברים אליו, האם יש לי מה לעשות שם או שאהיה חייב ביקור טכנאי?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יודע מה אתה עושה אז אין מעיה.

מדובר בסך הכל בזוג גידים עם קוטביות.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חיברתי כחול ל 4, לבן שלו ל 3 ואין כלום. אין אות. לא מתחבר האינטרנט.

krone.jpg

ככה נראה הפס קרונה. להבנתי רק קו אחד מחובר. מה עלי לעשות חוץ להזמין טכנאי של בזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, טכנאי של בזק לא בא בחשבון. מחיר גבוה יחסית (230 שח) וגם נאמר לי שהטכנאים כרגע תחת עומס.

אני מנסה הלבין איך לעשות את זה בעצמי בלי לדפוק את האינטרנט לגמרי.

אם אני מבין נכון, החיבור שמתחבר לפס קרונה מלמעלה זה הכבל של בזק שנכנס לדירה (נראה כמו כבל רשת 4 זוגות שרק זוג אחד מחובר).

מתחתיו באותה עמודה מחובר כנראה הכבל של הסלון. לידו יש עוד חיבור שאני לא יודע מה הוא (יכול להיות הנקודה השניה בסלון או אולי חדר שינה או עבודה).

אם אני מבין נכון, החיבור בקרונה הוא לפי עמודות. הכבל שנכנס למעלה מחובר ישירות לכבל באותה העמודה. לכן אם אני אמשיך לחבר את שאר הכבלים לעמודות למעטה, זה לא יעשה כלום.

האם הפתרון זה פשוט לנתק את הכבל של הסלון מעמודה 1 התחתונה ובמקומו לחבר את הכבל של חדר העבודה?

אני חייב לעבוד עם קרונה או שאני יכול לחבר אותם ישירות? איך ניתן לבדוק שהנקודה בכלל מחובר? מולטימטר יעזור?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא על כל דבר צריך לאיים בניתוק. הנציגה הייתה שקופה. זה ידוע שהוספה \ הזזה של נקודה עולה כסף. גם אמרה לי בטלפון שאני יכול להזמין חשמלאי פרטי שאולי יהיה זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס,

קודם כל כן מחובר בפס העליון בעמודה של "1". ולכן זו השאלה שלי, האם פס קרונה מחבר בין עמודות וממה שאתה מתאר - כן.

אין לי לוחץ קרונה אבל. יש אפשרות פשוט לחבר את החוטים ביחד עם איזולירבנד או משו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מחבר בין עמודות צמודות, כלומר הוא מחבר בין המקור (בפס העליון של 1) ובין השלוחה (בפס התחתון של 1)

אם אתה רוצה לחבר את המקור לשלוחה המחוברת בפס התחתון ב-3, אתה צריך להעביר (או לגשר) את קווי המקור שנכנסים כרגע לפס העליון של 1, לפס העליון של 3.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. מרגיש לי מסובך מידי. אין לי פס קרונה ואני לא רוצה להסתכן בלהישאר בלי אינטרנט. פשוט אשחיל CAT6 נוסף מהמיקום של המודם, למיקום של הראוטר בחדר עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך לוחץ קרונה, פס קרונה זה מה שצילמת למעלה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבוך הגדול? הגזמת - להשחיל כבל חדש... אפשר לחבר סתם עם ליפוף של הגידים, עשיתי ככה גם אצלי, עובד כמו גדול.

אתה יכול לדחוף עם מברג שטוח את הזוג החדש מעל הזוג שמחובר כבר (ביחד באותו חריץ תחתון), או לחתוך קצת מהחוטים שבאוויר (כתום לבן), ולעשות גישור לעמודה חדשה למעלה. זה הכי פשוט שיש.

כדי לוודא איזה זוג מגיע לחדר בדיוק יש שיטה פשוטה - תקצר את הזוג בארון אחד לשני, ולך תבדוק בחדר קצר עם רב מודד בין שני הגידים. אם יש קצר - זה החוט הנכון.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...