Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה נגד טורקיש איירליינס על איחור בהגעה ליעד

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור שלך אכן מצדיק פיצוי, אבל מכאן ועד לא לטוס איתם?

תקלות קורות בכל מקום, גם אצל סינגפור איירלינס, תאי וכד...

לא בעד לתת את הכסף שלנו לטורקים, אבל הם כחברת תעופה מצויינים וארוע חד נקודתי של צוות קרקע מטומטם לא אמור למנוע ממך לטוס איתם.

סיבות אידאולוגיות... כן!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, חביבי. ההתנהלות שלך מעוררת השראה.

בשורה התחתונה באמת שאין מנוס לנסיעות עסקיות - אך ורק טיסות ישירות. הגעתי כבר פעמיים לכנסים בוגאס לבוש בפיג'מה מכיוון שהמזוודות אבדו בנמל המעבר (בהלצה כמובן - מזל שיש Macy's על הסטריפ).

טיסות עם קונקשיין טובות אך ורק לתיירות.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לכנס בניס בערב - בבוקר אוצאתי את הנעליים והתברר שהן התפרקו. זוג נעליים חדש לגמרי, לא ברור לי מה קרה לו, אני מניח שנבהל מהקור. בבוקר הלכתי לכנס בסניקרס לבנים, אחר הצהריים הלכתי לקניון להצטייד.

ובשנתיים האחרונות פעמיים המזוודות שלי לא הגיעו - בטיסות ישירות (ת"א-קפלאוויק וקאלגארי-טורונטו).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה באמת שאין מנוס לנסיעות עסקיות - אך ורק טיסות ישירות.

טיסות עם קונקשיין טובות אך ורק לתיירות.

טענה לא ברורה כשמדברים על ארה"ב - הרי שם אתה חייב לתפוס את המזוודה בעצמך בנמל הראשון שאתה מגיע אליו, שזה בדיוק כמו לטוס ישירות. או שבטיסות מישראל זה לא ככה?

אם נניח שלא, והמזוודה אכן הולכת לאיבוד בנמל המעבר - אני מבין שכל הלקוחות והשותפים העסקיים שלך נמצאים במרחק נסיעה קצרה מיעדים שאליהם יש טיסות ישירות מישראל? אחרת לא ברור לי איך אתה מגיע לאיזה חור בקנטאקי או קרוליינה בלי טיסת המשך, כנ"ל בחלקים של אירופה או אסיה שמסילת הרכבת עוד לא נסללה אליהם.

לשמחתנו בתי חולים יש בכל מקום, כך שהקביעה הנחרצת הזאת אינה רלוונטית למצבו של פות"ש.

הסיפור שלך אכן מצדיק פיצוי, אבל מכאן ועד לא לטוס איתם?

תקלות קורות בכל מקום, גם אצל סינגפור איירלינס, תאי וכד...

אמת, חוויתי ביטולים ואובר-בוקינג גם עם חברות מהוללות באירופה ובצפון אמריקה, קורה אצל כולם. וממילא בקווים מסויימים אין לך הרבה ברירה, במיוחד כשהמעסיק משלם ורואה את הפרשי המחיר מול המתחרים. כנ"ל לגבי חברות השכרה - לא משנה כמה נסיון חיובי יש לך עם חברה זו או אחרת, תיסע מספיק וסטטיסטית תיפול בסוף על הסניף שבו יושב איזה פקיד בן זונה שהמקצוע שלו זה לדפוק לקוחות. והוא ימציא לך נזק שלא קיים או יחייב אותך לשלם על ביטוח מורחב, וגם אם תבקש לדבר עם המנהל שלו - תגלה שהכל נעשה בתיאום ובגיבוי מלא כי ככה הסניף הזה עובד. ואז תפנה לשירות הלקוחות שלהם ותזכה לתגובה כתובה ע"י עו"ד, ובסוף תבין שכל ההתעסקות הזאת לא שווה את העצבים שלך ושיהיה להם לתרופות או שהמעסיק יקח אותם לבימ"ש, כי החיים קצרים מדי.

הפתרון היחידי לכל הסיפורים האלה עם מזוודות אבודות וטיסות מבוטלות הוא להחזיר את השעון עשרים שנה אחורה לתקופה בה טיסות היו יקרות ופחות נגישות לכל העולם ואשתו. כל עוד התעופה המסחרית נמצאת בתחרות המטורפת הזאת ועובדת על שולי רווח מינימליים, כולם ימשיכו לסבול והמטוסים יהיו צפופים יותר ומדוייקים פחות, עם תינוקות צורחים ברקע ושוקולד ותיירים שנתקעים במעברים כשאתה רק מנסה לעשות את העבודה שלך ולהגיע הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שטורקיש ניסתה כאן את שיטת מצליח (והצליחה), וראוי לדעתי אם השופטת הייתה פוסקת לטובתי גם את הפיצוי שביקשתי על אובדן זמן ושאר הוצאות.

מצד שני, מבחינתי קיבלתי את הפיצוי שרציתי מלכתחילה, ובעלות יחסית נמוכה - כ-130 שקל להוצאות פתיחת תיק, חנייה וארוחת בוקר בבית המשפט, ועוד כ-10 שעות שהשקעתי להערכתי בתיק הזה, סך הכל.

באתי במטרה לנצח, אבל ברגע שיש לך 3000 ש"ח ביד, אתה כבר נהיה קצת יותר זהיר.

לגבי טורקיש - תקלות קורות בכל החברות, אין ספק, השאלה היא איך החברה מטפלת בזה לאחר המקרה.

מהניסיון (המצומצם) שלי עם טורקיש, השירות שלהם במקרים כאלו הוא גרוע עד לא קיים (ולא רק במקרה הנוכחי), הן בשדה והן במייל.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף סיפור משלי על טורקיש וה(חוסר) שירות שלהם. סיפור שהיה כך היה... :-)

טיסת עבודה לניו-זילנד. החברה כמו תמיד בוחרת בטיסה הכי זולה, שהפעם זה עם טורקיש דרך איסטנבול להונג-קונג ומשם עם חברה אחרת לאוקלנד (ואז עוד טיסת פנים... מי אמר תמיד לקחת טיסה ישירה? :evil:)

עולה למטוס של טורקיש בארץ, עובר לקונקשן שלהם באיסטנבול (כולל מעבר כל הביקורות הרלוונטיות בשתי המדינות), ונוחת בהונג-קונג. מכיוון שההמשך עם החברה המקומית אז אין בורדינג פס מראש וצריך לגשת לדלפק של החברה לקבל. ניגש, מוסר דרכון. הפקידה (דיילת קרקע?) מעיינת בו וקובעת שהוא מעט קרוע ויתכן שלא יאשרו לי להיכנס כך לניו-זילנד. (מכיוון שאם זה יקרה, הם יאלצו להטיס אותי בחזרה על חשבונם) היא מגדילה ראש ושואלת את הניו-זילנדים שאלת קיטבג בצירוף תמונות. (לא ניכנס לכך שזה היה מצב הדרכון כבר הרבה זמן ומספר דו-סיפרתי של טיסות). כפי שאמרתי - שאלת קיטבג... ולכן הניו-זילנדים מסרבים. הפקידה מודיעה לי שמכאן והלאה אני בעיה של טורקיש שהביאוני עד הלום. מתקשרת אליהם ומעדכנת אותם לבוא לקחת אותי ולהחזיר אותי ארצה :-(.

כאן נפתחת לה המתנה של 3 שעות שבמהלכן... אני מציק לפקידה בערך כל חצי שעה, היא מתקשרת לטורקיש, הם אומרים לה שכבר מישהו מגיע, אף אחד לא מגיע... וחוזר חלילה.

אתם חושבים שאחרי 3 שעות מישהו בא? חה!

רק כדי לסיים את הסיפור - בתיאום עם המנהלים שלי אני מחליט לדחות את טיסת ההמשך ביום, לנסות לצאת מהשדה וללכת להנפיק דרכון חדש בקונסוליה המקומית. כמובן עובר את ביקורת הדרכונים בלי שום בעיות :screwy: . טורקיש מעולם לא פנו אלי בנושא! נראה לי יכלתי להמתין שם עד היום.

נ.ב.

כל הכבוד גדי!

עיכובים דומים קרו לי מספר פעמים בטיסות עבודה ומעולם לא תבעתי את חברות התעופה. גם כי לא רציתי להתעסק וגם כי הרגשתי שהכסף לא באמת מגיע לי אלא למקום העבודה שמשלם על ימי העבודה שלי גם אם הם מתבזבזים בשדה תעופה. בהשראתך, אולי אעשה עם זה משהו בפעם הבאה.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אציין שלצאת לחו"ל עם קרע קטן בדרכון - בידיעה! זה לא פחות מחוסר אחריות.

יש הרבה מדינות שעושות בלאגן עם זה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במדינה שלך ביקרתי עם אותו קרע מבלי שזה עניין מישהו. והם אמורים להיות בין הקפדנים, לא?

הסיבה שדחיתי את החלפת הדרכון זה שלא רציתי לעשות ביומטרי. וזה בונוס שיצא מהסיפור הנ"ל - הונפק לי דרכון רגיל לחמש שנים נוספות :-D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא המדינה "שלי"

בסופו של יום זה עניין של ערנות פקיד ההגירה. פשוט היה לך מזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי עם דרכון עם קרע קטן בחיבור של דף הפרטים לשדרה במשך שנים ודרך חצי עולם בלי שום בעיה חוץ מפקידה אחת בנתב"ג שעשתה קולות אבל נתנה לי לעבור. בשלב מסויים אפילו שמתי שם חתיכת סלוטייפ וזה עדיין עבד.

לא אומר שזה היה חכם, אבל בהחלט עבד.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא המדינה "שלי"

בסופו של יום זה עניין של ערנות פקיד ההגירה. פשוט היה לך מזל

מכיר את הביטוי "פעם אחת זה מקרה, פעמיים זה צירוף מקרים וכו" ?

אז אצלי זה מאוד דומה לתיאור של ניטץ' - מלא טיסות, דרך חצי עולם, כולל אזהרה בודדת בנתב"ג (שנים קודם, כן?) שאם הדף יקרע מעל חצי לא אוכל לטוס.

הויזה לארה"ב עדיין באותו דרכון ואני נאלץ להציג אותו בטיסות לשם. מניח שאם רק הויזה היתה רלוונטית, היה אפשר לתלוש את הדף שלה ולא להביא את כל הדרכון.

אז לקרוא לזה מזל? אני לא עד כדי כך מזליסט.

בכל מקרה, לא זה נושא הסיפור, אלא זה שאף נציג של טורקיש לא טרח להופיע במשך שלוש שעות (או בכלל) למרות תזכורות כל חצי שעה והבטחות שתכף באים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ דרכון פג תוקף שמכיל ויזות ניתן עדיין לשימוש בצמוד לדרכון התקף, ולפעמים אפילו במשרד הפנים קוטמים לו את הפינות כדי לסמן שזה הדרכון שפג תוקף

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה ארה"ב היא די ייחודית בזה שהיא מרשה מסמך תקף (ויזה) בתוך מסמך לא תקף. ברוב המדינות האחרות הויזה פגה עם הדרכון שהיא בתוכו.

הנוהל הוא לקטום את הפינות כאשר הדרכון פג תוקף, אם לא עשו את זה זה חריג.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחידוש הדרכון הישראלי שלי לפני כשנה הפקיד שאל אותי אם אני מתכוון לנסוע בחודשיים הקרובים - עניתי שכן והפקיד השאיר את הדרכון הישן בתוקף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל האיטיות בדואר, הם מאפשרים להשאיר את הדרכון הישן בתוקף. גם אני עשיתי את זה לפני כמה שבועות. לקח 3 שבועות עד שהדרכון החדש הגיע... [emoji2959]

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...