Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש- קשקאי או קארוק?

jerry84
שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמינות מוטלת בספק בעיקר אצל אנשים שלא היתה להם סקודה.

ניתן להרחיב אחריות ל-3 שנים תמורת 1000 ש"ח. לא ידוע לי על אפשרות הרחבת אחריות ל-5 שנים לניסאן (היתה אפשרות כזאת לניסאן נבארה בעבר)

בעשר השנים האחרונות נמכרו למעלה מ-250000 כלי רכב עם DSG/TSI לא אגיד שלא היו תקלות, אבל בסך הכל נראה שכלי הרכב הללו נמכרים היטב, גם כחדשים וגם כמשומשים, ומחזיקים במקום השלישי אחרי הקוריאניות כבר שנים רבות.

אם היו בעיות אמינות - הצרכן היה מצביע ברגליו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות מוטלת בספק בעיקר אצל אנשים שלא היתה להם סקודה.ניתן להרחיב אחריות ל-3 שנים תמורת 1000 ש"ח. לא ידוע לי על אפשרות הרחבת אחריות ל-5 שנים לניסאן (היתה אפשרות כזאת לניסאן נבארה בעבר).

האמינות מוטלת בספק כנראה שלא רק אצל אנשים שלא היתה להם סקודה.

עד לפני כחודש נהגתי על אוקטביה 1400, 150 כ"ס פברואר 17 (לפני מתיחת הפנים) מהעבודה.

הוחזרה לליסינג עם כ- 105,000 קמ'. למעט תקלה במזגן שהשביתה את הרכב לשבועיים בגלל מחסור אצל היצרן, רעידות חזקות מתה"ל בעיקר בתחילת נסיעה התחילו בכ-80,000 קמ'.

לא מכיר מה היו עלויות האחזקה, הרכב הפגין אצלי אמינות טובה משציפיתי, אבל אצל חבר הייתה בעיה במנוע 1.2 עם שרשרת טיימינג שהרסה את המנוע, חבר נוסף החליף מצמדים בכ-8,000 ש"ח.

בניסאן יש אפשרות להרחבת אחריות ברוב דגמי החברה.

עריכה אחרונה על ידי daniel204

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרכן הישראלי לא יודע להצביע ברגליים אבל עורכי דין כן. יש להם חוש ריח מפותח לשירותיות נמוכה. תעקוב אחריהם. ספור תביעות ייצוגיות. תבין לבד.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון בקארוק מצב הסחרור הפנימי במזגן מתנתק אוטומטי אחרי רבע שעה, כמו בכל רכבי קבוצת ואג. מבחינתי, זו סיבה מספקת לפסול אותו.

אז אם אתה רגיש לריחות - שווה לבדוק.

לא מבין את התעקשות הקבוצה על ה"פיצ'ר" המעצבן הזה. אף יצרן רכב אחר לא עושה זאת.

לא מבין את ההתעקשות שלך שזה קיים "בכל רכבי קבוצת ואג". בגולף שמכרתי ובגולף gti שיש לי זה לא קיים. לא זוכר שנתקלתי ברכבים הקודמים. גם בקארוק זה לא קיים, אחרת היה מוזכר בספר שמתנתק אוטומטית. הנה ציטוט מהספר של הקארוק:ca70abafd5f17a3fc05c15fea26e96bd.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשקאי רגל ימין שלי הופרעה מהקונסולה המרכזית ולא הצלחתי לסגל לעצמי תנוחת נהיגה נכונה.

green, תיקנתי לך.

אתה משום מה חוזר שוב ושוב על רשמיך מתנוחות הנהיגה שהיו נוחות ונכונות או לא נוחות ונכונות עבורך, ומציג אותם כאילו מדובר במשהו גורף.

לכל אחד מבנה גוף שונה, ומשכך, גם תנוחת הנהיגה הנכונה שונה אצל כל אחד, ומה שהפריע לך, כלל לא בטוח שיפריע למישהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לפני כשבועיים פרסתי התלבטות שלי בין קשקאי לקארוק-

קבעתי לשבוע הבא נסיעת מבחן על הקשאקי בינתיים.

החסרונות שאני רואה בשניהן בעיקר הצורה והעיצוב. כך שהקשאי כמעט עם אותה צורה כבר שנים והקארוק נראה סולידי וקווים קצת יבשים בעיצוב וקצת חורג מהתקציב שלי.

בזמן הזה נתקלתי בעוד אפשרויות של גיפונים בעיקר כגון האקסייד החדש של קיה והאקליפס כרוס של מיצובישי למשל..

הרכב לשימוש אישי וגם משפחתי- זוג + 2 ילדים קטנים.

ממוצע שנתי של 15-20 אלף ק"מ.

תקציב של 150k (פלוס מינוס).

אשמח לשמוע דעתכם, האם גיפון גם יספיק לצרכים שלי או להישאר בקטגוריית ה suv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מימדים, כל הארבעה באותה קטגוריה.

למיצובישי מוניטין אמינות טוב (לא נשמעו תלונות על מנוע הטורבו שהוא השונה והמתקדם בדגמי היצרן השמרן). הוא נופל בנושא רעש מנוע ותא מטען קטן לשימוש משפחתי.

האקסיד, על הנייר, נשמע כחבילה הכי טובה היום.

ב 140000 אתה מקבל ג'יפון שנראה מצויין, מאובזר, זריז ומרווח יחסית. החיסרון הכי גדול שלו זה מימד הגובה. הוא הנמוך בקטגוריה. ולא נותן את ההרגשה של "ג'יפ" שכולם מחפשים. יותר כמו האצ'בק מוגבהת על תנוחת ישיבה גבוהה.

את אופציית הקארוק הייתי מחליף בסיאט אטקה סטייל (142000), הגירסה של סיאט זהה לסקודה וזולה יותר.

קאשקאי אכן מעט מיושן, אבל יחידת ההנעה החדשה (1.33) ממש חזקה. והוא למעשה בסדר בכל פרמטר אחר.

תוסיף לנסיעות המבחן גם 3008 אקטיב 1200. הוא ממש טוב ומספיק לזוג +2.

רוצה יותר גדול? סיטרואן סי5 וקיה ספורטאז' גדולים ומרשימים ונכנסים בתקציב.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהאקליפס לא בשל במאה אחוז.

הוא פחות איכותי, פחות נוח, איכות החומרים בסיסית, השימושיות נחותה וצריכת הדלק מוגזמת למרות מנוע הטורבו והגיר הרציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...