Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בנוגע למספר דגמי סופר מיני

Neus
שימו לב! השרשור הזה בן 1558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהונדה לא השתנה יותר מדי - מנוע אטמוספרי די דומה למה שהיה לפני 12 שנים וגיר רציף גם הוא נשאר.

ההשוואה לקליאו יותר חדשה ויותר חדישה, עם מנוע טורבו, איך שני הרכבים מזדקנים, גם כאשר אין את הגיר הרובוטי ברנו שהוא עלול להיות מקור לצרות

בכל מקרה, בחרת לצטט חלק קטן מההודעה שלי, שהוא לא עיקר העניין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייחסתי לחלק הרלוונטי מבחינתי.

חוץ מזה אי אפשר להסיק כלום לגביי 208 ואיביזה ממה שקורה עם הקליאו.

אין קשר בין TCE ל-TSI ולמנוע של פג'ו (Pure tech כנראה?) למעט העובדה שכולם מנועי טורבו.

1.0TSI לא נחשב מנוע בעייתי (והוא הרלוונטי עבור פות"ש) ולא נתקלתי כאן בפורום במשהו חריג לגביו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמן לקרוא את המיני מבחן שלי:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2813/סקירת-גולשים/סוזוקי-איגניס---מיני-מבחן

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייחסתי לחלק הרלוונטי מבחינתי.

חוץ מזה אי אפשר להסיק כלום לגביי 208 ואיביזה ממה שקורה עם הקליאו.

אין קשר בין TCE ל-TSI ולמנוע של פג'ו (Pure tech כנראה?) למעט העובדה שכולם מנועי טורבו.

1.0TSI לא נחשב מנוע בעייתי (והוא הרלוונטי עבור פות"ש) ולא נתקלתי כאן בפורום במשהו חריג לגביו.

גם ה TCE של רנו לא נחשב למנוע בעייתי. אני חושב שהוא מתכוון שתצורה של מנוע צנום נפח עם טורבו זה מתכון לזקנה פחות טובה ממנוע אטמוספרי רגיל, לא משנה קליאו, איביזה או 208.

אבל צריך גם לשאול מה הכוונה בבעיות אצל הקליאו, אם אלו דברים קטנים אז זה לא בהכרח אומר הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה שחשבתי עליה-סוזוקי איגניס. מה דעתכם?

סוזוקי איגניס מאוד קרובה למכוניות המיני מבחינת מידות. גם הסוויפט של סוזוקי היא סופר מיני דיי קטנה.

אם מעוניין במרווח פנימי כמו בהונדה ג'אז אז שתי אלה לגמרי לא יספקו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי איגניס מאוד קרובה למכוניות המיני מבחינת מידות. גם הסוויפט של סוזוקי היא סופר מיני דיי קטנה.

אם מעוניין במרווח פנימי כמו בהונדה ג'אז אז שתי אלה לגמרי לא יספקו אותך.

אני מבין שהאיגניס לא מרווחת כמו הג'אז, אבל בינינו-למה אני וזוגתי, בלי ילדים כרגע, צריכים הרבה מרחב? גם אם יהיה ילד בהמשך או אפילו שניים, האם אנחנו באמת לא נסתפק באיגניס? במקסימום אם נבין שהאיגניס קטנה מדי עבורינו לאחר התרחבות המשפחה-תמיד אפשר למכור אותה ולעבור לרכב גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה עם לקנות עכשיו רכב קטן יותר ולהחליף אותו בעוד כמה שנים כשתצטרכו יותר מרחב.

אני פשוט חושב שהציעו לך עד כה חלופות שעדיפות על האיגניס שמגיעה ללא מערכות בטיחות, עניין שדירגת גבוה בסדר העדיפויות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיגניס למרות שהיא קטנה בפנים מאחור הוא די מרווחת מבחינת מרווח ברכיים, כך שסל קל לא יהווה בעיה, הוא מרווחת בצורה מורגשת לעומת רכבי מיני ואף טוב משל חלק מסופר מיני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...