Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים רבותיי, צמיגים (CBF)

shainin
שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בעקבות הפאנצ'ר הבא עליי לטובה (יש לדייק שהיו שני מסמרים בשני מקומות שונים)

אני חושב על רכישת צמיג אחורי חדש - גם אם לא בשבוע הקרוב בתקופה הקרובה לפחות

איזה דגמים מומלצים בארץ, ומה ההגדרה של הצמיגים המקוריים שבאים על הסיביאף (טורינג, ספורט או ספורט טורינג)

את המידות אני יודע. אני מחפש דגמים מומלצים בארץ.

להזכרכם, אני בתול בענייני דו"ג, ואפילו נבהלתי בהתחלה לשמוע מחירי מחירון של צמיגים, שבמחיר צמיג אחד הייתי קונה לג'יפ 4 צמיגים ברמה גבוהה פחות או יותר. אבל האסימון נפל.

HOOTERS

:ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם נחתך הצמיג האחורי בשעתו (מדוקרן של חניה, אני טמבל), החלפתי לפירלי דיאבלו כמדומני.

קשה לי לומר איך הוא, פשוט כי נפרדתי מהאופנוע זמן קצר לאחר מכן.

הצמיגים הרגילים שבאים עליו הם ברידג'סטון BT57, צמיג ספורטיבי למדי.

גם המידות יקלו עליך למצוא צמיג איכותי (160/60, בניגוד ל130 של GS\ER וכו').

לא הצלחתי למצוא BT57 להחלפה בארץ, אגב.

צפה לשים על זה משהו כמו 1100 שקל, עם התקנה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפירלי דרגון הוא אחד הצמיגים היותר טובים שנסעתי עליהם. על ה- CBR שלי הוא נותן אחלה של אחיזה בכבישים מפותלים (בגשם או בשמש) בעיר קצת פחות אוחז. הצמיג האחורי שלי זקוק דחוף להחלפה (בקרוב אני על הג'אנט) אבל הוא עדיין אוחז נפלא. שים לב שהצמיג לא יבש והקפד על לחץ אויר מתאים ו...זהו הדרגון כבר יעשה את שלו....

הונדה שלי.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא BT57 להחלפה בארץ, אגב.

וזאת מהסיבה שה-BT57 הוחלפו בשנת 200 ע"י ה- BT020.

שמומלץ הרבה יותר כמובן.

יופי של צמיג.

אחיזה טובה ברטוב וגם ביבש.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...