Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ מנוע - יאריס 2002

שמואלשמואל
שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני חדש כאן ולא מומחה לרכבים..

יש לי טיוטה יאריס ישנה, מ2002, שעברה כבר למעלה מ320000 קמ. היא היתה חברה נאמנה במשך שנים רבות ואני רוצה להמשיך להנות משירותיה. עד היום למעט טיפולים שוטפים, לא היו כל בעיות איתה והיא לא ראתה מוסך. אני לא נוסע איתה למרחקים ארוכים והיא מאוד אמינה.

בשבועות האחרונים החל רעש במנוע והיא החלה לזלול שמן. מאז אני ממלא כמעט אחת לשבוע שמן (לפני כן במשך חודשים לא היה כל עניין עם שמן).

הייתי במוסך מרכזי של טויוטה ונאמר לי שאין מה לעשות- וחבל על המאמץ ושאני צריך להחליף אוטו. בינתיים למלא פעם בשבוע שמן ולחכות עד שהמנוע ישבוק.

אני מעוניין לשאול את המנוסים והיודעים שבינכם, האם משתלם לנסות ולשפץ את המנוע? יש למישהוא ניסיון עם דבר כזה?

תודה

שמואל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבדיקות שעשה המוסך שקבעו שהמנוע בדרך? הרכב מעשן?

הי,

תודה.

לא עשו שום בדיקות. רק סיפרתי על הנתונים (שכל שבוע צריך למלא שמן ושהוא עבר 324000 קמ) ואמרו שזה הסוף שלו. הרכב לא מעשן.

אשמח להתייחסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך הנתונים שמסרת בעל פה קבעו שהלך מנוע? נשמע לך מקצועי העניין? גש למוסך שייבדקו כמו שצריך ותשתדל לא לאלה שירו לכל הכיוונים שהלך מנוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...