Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט עד 20K

eitaneitan8
שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה אני מתחיל לימודים בעוד כמה חודשים, חשוב לציין שעדיין יש לי וגם יהיה הכנסה חודשית מסודרת.

אני מחפש רכב אך ורק ידני,חסכני ואמין.. אני גם רוצה שלא יהיה עגלה אבל אי אפשר לרצות הכל בתקציב כזה.

עדיף לא יותר ישן מ2010 או 2011. אני נוסע 90 אחוז רק בינעירוני עם הרכב , כמעט ואין עירוני אצלי.

אם אפשר רכב שהוא לפחות יחסית שקט בבינעירוני זה יהיה נחמד.

מכוון לסופר מיני אם נכנס בתקציב.

כל המלצה תתקבל בברכה תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'ו 208 ידנית עם מנוע 1.2 יכולה להיות אופציה טובה בתקציב שלך.

אם אפשר למשוך קצת את התקציב כלפי מעלה, הייתי שוקל רנו קליאו 4 עם מנוע 0.9 טורבו. לא הכי שקטה, אבל תענה על הדרישות שלך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'ו 208 ידנית עם מנוע 1.2 יכולה להיות אופציה טובה בתקציב שלך.

אם אפשר למשוך קצת את התקציב כלפי מעלה, הייתי שוקל רנו קליאו 4 עם מנוע 0.9 טורבו. לא הכי שקטה, אבל תענה על הדרישות שלך.

הסתכלתי על ה208 לא קצת , אבל הגיר שלה קצת עיצבן אותי, אני יכול להתרגל אם זה האופציה היחידה..

הגיר של הרנו אותו הדבר ?

( אני נהגתי 4 שנים על פאביה ידנית והגיר הרגיש קשיח ויציב, בפיג'ו זה הרגיש כמו משאית שעברה 400 אלף קילומטר.. איך להסביר את זה ההילוכים מאוד רחוקים אחד מהשני )

עריכה:

קליו מחוץ לתקציב. 27 כרגע המחיר הכי נמוך ביד 2 וזה הרבה מעבר לתקציב..

עריכה אחרונה על ידי eitaneitan8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק פאביה או איביזה.

הפאביה מעט מרווחת יותר ובעלת איכות חומרים עדיפה אך מרגישה צרה יותר.

מנועי 1.4 נחשבים לאמינים אך חלשים ממנועי 1.2 טורבו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריו מרוות מאחור, בטיחות טובה, לדעתי נוחות נסיעה בעיר נוקשה אך המושבים אוחזים.

הבעיה עם סופר מיני בעלי מנוע 1.2 זה הביצועים הפושרים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפביה זה הVALUE FOR MONEY הכי טוב לדעתי, פולו תיהיה קצת מעבר לתקציב.

אם מגבלת השנתון יורדת והיית רוצה "לפלפל" את העניינים מעט הייתי ממליץ לבדוק יאריס TS, היא עונה על כל שאר הקרטריונים וכנראה תיהיה המהנה והזריזה ביותר בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריו מרוות מאחור, בטיחות טובה, לדעתי נוחות נסיעה בעיר נוקשה אך המושבים אוחזים.

הבעיה עם סופר מיני בעלי מנוע 1.2 זה הביצועים הפושרים שלהם.

לא מחפש נוחות נסיעה בעיר, זה עניין מאוד שולי , אני מעדיף נוחות נסיעה בכביש בין עירוני במהירות שיוט של 110 קמש, אהבתי יותר את הגודל של הריו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחוץ לעיר הריו יושבת טוב על הכביש, גם בכביש מפותל אין זווית גילגול גדולה ויש תחושה טובה.

הבעיה היחידה שיכול להפריע עם מנועי 1.2 ( לא יצא לי לנהוג על הריו עם המנוע הזה) הוא סלד גבוה בעת שיוט, תבדוק את הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו במשפחה ריו 1.2 ידנית 2014 שעשתה מעל 100 אלף ק"מ, רכב מאד פשוט אמין ויעיל ללא שום יומרות וללא שום מערכות מודרניות. נוחות בינונית, ביצועים מצויינים יחסית ל 1.2 אטמוספרי, מרווח, טיפול זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...