Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מצלמת רכב לפרקינג מוד.

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה טכנית,

יש לי מצלמת רכב שתומכת בפרקינג מוד.

רכשתי כבל ישיר שמתחבר לתיבת הפיוזים ברכב ומשם ישירות למצלמה.

האם צריך לחבר את המצלמה לחיבור מתח קבוע או מספיק לחבר אותה לחיבור שיפעיל אותה רק בעת סיבוב סוויץ' ?

השאלה מתייחסת לנושא הפרקינג מוד במצלמה.

*כרגע המצלמה מחוברת למתח קבוע , לא נכבית בכלל.

המצלמה

https://buy.garmin.com/en-US/US/p/667391

הכבל המקורי לפיוז

https://buy.garmin.com/en-US/US/p/pn/010-12530-03

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לערוך, כמו שצייינתי המצב כרגע הוא שהמצלמה לא נכבית בכלל גם לאחר כיבוי המנוע = מה שנראה לי לא תקין.

אולי צריך לחבר את הכבל לסוויץ' ואז לאחר כיבוי מנוע המצלמה תזהה אוט' ותיכנס לפרקינג מוד ?

משיטוט ברשת הבנתי שהנורית חיווי של המצלמה אמורה להבהב בפרקינג מוד מה שאצלי לא קורה. אצלי היא דולקת באופן קבוע גם לאחר כיבוי מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את חוברת ההוראות קראת?

לכבל הייעודי ישנם 3 חיבורים; "מינוס", מתח קבוע, מתח אחרי סוויץ'.

ישנה גם הגדרה לביצוע: Select ^ > Settings > Camera > Record While Parked.

אם כל הנ"ל בוצע, וודא כי אכן בחיבור "לאחר הסוויץ'" מופסק המתח בעת כיבוי הרכב (והוצאת המפתח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההגדרות של המצלמה - הן מכוונות באופן זהה כפי שרשמת למעלה.

לגבי החיבור - האמת שלא אני חיברתי את המצלמה , ביקשתי מהבחור שיחבר לי אותה מלכתחילה לחיבור מתח קבוע. (וכך עשה)

בקיצור לבקש ממנו לחבר אותה לחיבור חשמל רק בעת הפעלת הסוויץ' ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...