Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היסטורית טיפולים לפני קניה - פיקאסו 2015 (165 כ"ס), executive

bloodymeli
שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי קח את הרכב למוסך צרפתי טוב שימצא את השמן האבוד. יש אטמים שמעצלנות קשה להגיע אליהם .

לחלופין, לחכות לעוד פיקאסו דומה שיגיע ליד2.

פיקאסו ברמת גימור comfort יש עשרות. ברמת גימור exectuive - הרבה פחות.

הרכב נבדק במוסך צמרת בחיפה (מוסך מורשה) ולא אותרה תקלה. גם עבר בדיקה לפני קניה - ולא אותרה שום תקלה או דליפת שמן.

אקח אותו לבדיקה נוספת במוסך נוסף באזור חיפה (מוסך הגליל?). במידה ולא אותרה הסיבה לדליפת השמן, להשלים את הקניה או לרדת מהעסק? כלומר, האם אפשר לסמוך שבדיקה לפני קניה / מוסך מורשה יצליחו לאתר את הסיבה לאובדן השמן אם קיימת (ולכן אם לא איתרו, אין שום דבר חריג)?

לא מצאתי רנו סנייק בנזין. מעבר לזה, אני מוכן להתפשר על מושב אחורי רחב + תא מטען סביר כדרישת מינימום. לאוקטביה יש גם פתחי איוורור מאחור. בזמנו פסלתי אותה על סעיף תחזוקה, אבל אני כבר לא בטוח האם תחזוקה שוטפת של אוקטביה לאורך 4-5 שנים יותר זולה מתחזוקה של סיטרואן פיקאסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם תבחן לעומק רנו גראנד סניק דיזל תמצא שהיא הרבה יותר קרובה למה שאתה מחפש מאשר אוקטביה . אז מה אם היא דיזל ?

נושא איבוד שמן זה אחד הדברים שקשה מאד לעלות עליו במכון .

המוכר היה הגון וסיפר לך (שאפו) ואני פה בהתלבטות קשה אם להמליץ לך על אחד שהוא אלכוהוליסט בסתר .

מוסך צמרת וגם הגליל כנראה לא ישקיעו באיתור אפילו רבע שעה .

מה לגבי פיקאסו דיזל אקסלוסיב ? אולי נותרה אחת בלוח? אני רואה אחת בטרייד מוביל מודל 2015 . ללא מחיר. תרים טלפון... לפעמים זו "מודעת דבש" ואין להם כזה בדיוק אבל המחיר נתון למיקוח בפגישה אישית

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...