Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היסטורית טיפולים לפני קניה - פיקאסו 2015 (165 כ"ס), executive

bloodymeli
שימו לב! השרשור הזה בן 1550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מצורפת היסטוריית הטיפולים של סיטרואן פיקאסו, שנת 2015, עם 115K ק"מ, גרסת executive.

לפי תיאור בעל הרכב, יש צורך למלא שמן כל חמישה חודשים לערך (~10 ק"מ לפי כמות הנסיעה הנוכחית שלו), אבל הבנתי שזה לא חריג למנועי טורבו.

מה דעתכם?

יש תקלות חשמל חוזרות? בעיות חימום מנוע? המצבר הוחלף כל שנה בערך. בעייתי?

מה המשמעות של החלפת מיכל הדלק? החלפות החיישנים והמצתים?

היסטוריה.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש שרשור נחמד פה

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5811239

כמה שמן הוא מוסיף ? אמר לך ?

במבט מהיר ההיסטוריה נראית רגילה לחלוטין.

מצברים כיד המלך : תופעה ידועה ברכב הזה.

בלמים :כנראה התלהבו במוסך.

הלך טרמוסטט : נדיר יותר אבל קורה .

והלכו החיישנים הקידמיים+רדאר. לא ברור לי עדיין למה . לפעמים סימן לתאונה חזיתית. צריך לקרוא שוב.

מיכל דלק : תקלה מוכרת . מוחלף בריקול שקט.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר על תאונה חזית אחור קטנה שגררה החלפת חיישנים בטמבונים +תיקון כנף שמאל אחורית .

מעבר לזה : הכל רגיל.

מנוע הזה שורף שמן למחייתו , השאלה היא כמה סמ"ק נדרש להשלים בכ 10000 קמ. . יש גבול שיכול להצביע על בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש היסטוריה ביטוחית . מעניין אם יהיה שם משהו.

המוכר עדכן אותי עוד לפני ששלח את המפרט - הייתה פגיעה באחד מהצדדים, הוחלפה דלת וכוילו מחדש החיישנים.

כמות המצברים שהרכב שותה היא לא הגיונית. אם מבטלים את פונקציית ה- start / stop, האם המצבר שורד יותר? ומה עלות מצבר ה start / stop לעומת מצבר רגיל? האם זה אכן כלכלי בשקלול החסכון בדלק?

מה לגבי החלפת המצתים? יש יותר מדי כאלו. זה צריך להטריד?

לגבי החלפת השמן - המוכר אומר שהוא ממלא שמן כל כמה חודשים. בק"מ שלו, אני מניח שמדובר בסדר גודל של 10K ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עוזר לבטל את ה S&S. מניסיון. המטרה אינה לחסוך בדלק אל תבנה על זה בכלל. בעמידה ברמזור חצי שעה תשרוף אולי פחית קולה של בנזין. אז בשבוע תחסוך ₪2?

המצבר יקר . כ ₪1000 . תניח שכל שנתיים תחליף (הלך החסכון ב S&S).

הבלמים והמצתים יסתדרו כנראה מעצמם ברגע שתעזוב את מוסך היבואן .זו פשוט נקודת רווח קלה למוסך .

.אפילו אני , עם פיקאסו ומנוע כבד יותר , לא מחליף (או חורט) צלחות ורפידות בקצב כזה. האחוריות בכלל מחזיקות המון.

יש לי סט רפידות במחסן ועדיין ממתין לרגע ההחלפה. הכל בהתאם למצב , לא לק"מ.

שמן : ממלא אבל כמה ? 5 ליטרים או חצי ליטר ? יש הבדל.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צויינה סיבת החלפת המצבר.

אני החלפתי מצבר השבוע (Varta AGM 70Ah Silver Dynamic).

האחריות של הרכב נגמרת שבוע הבא ולכן ניצלתי את ההזדמנות(לולא האחריות הייתי משלם בחוץ, לאחר הנחות, בין 1050 ל 1100 שח על מצבר זהה).

זה מצבר ראשון שמוחלף ברכב, הרכב בן 3 עם 41K ק"מ.

ת.יצור המצבר 9/2016, עליה לכביש 1/2017. החלפת מצבר 1/2020.

בחודשיים האחרונים ה S&S לא נכנס לעבודה, ולפי מה ששאלתי (חברים שיש להם מערכת כזו ברכב שלהם, PSA גם כן) אומרים שאלו הסימפטומים למצבר שלאט לאט דועך והוא לקראת הסוף (יכול להחזיק עוד חודשים רבים כך). לציין שלא נדלקת שום נורת תקלה או התראה, להפך (ה S&S עדיין מופיע עם עיגול\חץ ירוק).

הרכב מניע בלי שום בעיה.

בחודש האחרון שמתי לב לסימפטום נוסף - אחת לכמה ימים לאחר התנעת הרכב, הצג מולטימדיה (רדיו\מזגן\וכד') נשאר חשוך.

ציינתי זאת במוסך ועוד לפני שהספקתי לסיים את המשפט הטכנאי השלים אותי. אמר שזה אופייני למצבר שנחלש.

איציק

WhatsApp Image 2020-01-15 at 08.51.41.jpeg

WhatsApp Image 2020-01-15 at 08.52.46.jpeg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סימן : אתה לוחץ start

החשמל נדלק אבל רכב ממתין שתי שניות ואז נותן סטרטר.

אני משכתי מצבר ל 2.4 שנים והוא הגיע ל 36% . ייתכן שיכולתי למשוך עוד. בכל מקרה במוסכי לובינסקי, מתחת ל 50% המצבר מוחלף. הם במקרה גם היבואן בארץ של ורטה. חבל שאין מבצעים במוסכים (זה סטרטאפ , גם הוא מצבר)

עוד סימן שמופיע רק במחשב (במוסך) : האלטרנטור מטעין הרבה זמן ובמתח גבוה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם נתון האחוז הוא חישוב שלך, אבל במכשיר הבדיקה יצא שלמצבר יש 414A בתקן EN כאשר חדש אמור להיות 760A.

בחישוב קל זה יוצא 54-55% וכאמור ללא מערכת ה S&S מעולם לא הייתי חושד שהוא בכלל "עייף".

כזכור, האוטו בן 3 והמצבר קצת יותר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על המחטף, אם כבר מדברים על מצברים לפיקאסו, יש משהו שאני צריך לדעת לפני החלפת המצבר? זה משהו שאפשר לעשות לבד או שצריך לעדכן משהו במחשב הרכב? אני יודע שצריך את המצבר שאיציק העלה.

תודה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ויכוח ישן. יש כאלה שאומרים שצריך לאפס או להזין נתוני פריקה בסורק.

המוסך שלי לא מצא תפריט כזה. אולי פספס.

הבעיה היא שיש לא מעט פירוק והרכבה.

זה ממש לא בורג אבטחה אחד ושלפת.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שsave כתב. בנוסף, ללכת לנותן שירות ידוע . לא להזמין אליך אף אחד.

מנסיון עם סיטרואן דומה....

לוודא שהבחור יודע והחליף בעבר ברכב הזה.

לשקול להחליף באוטו דיפו. היו כמה תגובות על מתקיני המצברים מאנשים שנתקלו בבעיות במימוש אחריות.

יתכן שבאוטו דיפו אמור להיות יותר קל לממש אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מצבר כזה באוטו דיפו באחד מהמבצעים שהיו. אחרי ששמעתי מחבר עם 5008 שלא הסתדרו עם ההחלפה, העדפתי לא לתת להם להחליף. החלפתי לבדי בביתי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עוזר לבטל את ה S&S. מניסיון. המטרה אינה לחסוך בדלק אל תבנה על זה בכלל. בעמידה ברמזור חצי שעה תשרוף אולי פחית קולה של בנזין. אז בשבוע תחסוך ₪2?

המצבר יקר . כ ₪1000 . תניח שכל שנתיים תחליף (הלך החסכון ב S&S).

הבלמים והמצתים יסתדרו כנראה מעצמם ברגע שתעזוב את מוסך היבואן .זו פשוט נקודת רווח קלה למוסך .

.אפילו אני , עם פיקאסו ומנוע כבד יותר , לא מחליף (או חורט) צלחות ורפידות בקצב כזה. האחוריות בכלל מחזיקות המון.

יש לי סט רפידות במחסן ועדיין ממתין לרגע ההחלפה. הכל בהתאם למצב , לא לק"מ.

שמן : ממלא אבל כמה ? 5 ליטרים או חצי ליטר ? יש הבדל.

שמן: ממלא מיכל סטנדרטי שלם (אני מניח שגלון).

מצבר: יש משהו שכן עוזר? זה די מטריד. אני רואה החלפת מצבר כל שנה. מה בעצם גומר את המצבר? ואפשר לקנות מצבר זול יותר שלא תומך ב S&S?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר מדי איבוד שמן ל 10000 קמ (למנוע הזה) למרות שיש הטוענים שחצי ליטר שמן ל 1000 קמ זה בתחום המותר אני לא מאמין בזה. זה דורש בדיקה .

לגבי המצבר : אין לי תשובות . לא ניסיתי מצבר חומצה פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...