Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

7 מקומות עד 25 אלף ש''ח

lulik
שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לחברי הפורום

שואל בשביל חבר...

כמו שכתוב בכותרת-מחפש רכב 7 מקומות. הדרישות:

אמינות

יחסית מרווח מאחור-הילדים כבר גדלו

עד עכשיו היה רנו לוגאן שהיה דווקא סבבה אבל הוא מת

הנסועה לא גבוהה-בעיקר נסיעות בתוך היישוב ופעם בשבוע נסיעה ארוכה בינעירונית

התקציב כאמור-25 אלף ש''ח

חשבתי בכיוון של מיצובישי גראנדיס-במחיר הזה יש בעיקר רכבים עם ק''מ גבוה-אשמח לשמוע חוות דעת עליו...

מה עם יונדאי טראג'ט?

מאזדה 5?

קיה קרניבל( אומרת ים שיש לה שוק קשה ולא קל למכור בעתיד-זה נכון)

אולי יש עוד רעיונות בקהל?

תודה רבה ולילה טוב!

מיצובישי סופר לנסר גיר רגיל שנת 95 מי צריך יותר מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רנו גרנד סניק בנזין 2000 סמ"ק מודל 2011.

מנוע וגיר כמו של ניסאן קשקאי, נוח מאוד, בטיחותי ( בטח אחרי לוגאן ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לדור הקודם חוץ מהשם המשותף.

רכב שונה לגמרי.

אבל ממה שראיתי, המבחר ביד 2 דל ביותר.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 5 רכב אמין, אבל השורה השניה לא מתאימה ל 3 נוסעים.

מיצובישי רכב מרווח יותר, אמין בבסיסו, אבל עם צריכת דלק גבוהה וקשה למצוא רכב שמור,עם נתונים נורמליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט אפלנדר. לדעתי ב 25K אפשר למצוא שנתון 2010 שזה אאל"ט השנתון האחרון של הדגם שקיים בארץ. צריכת הדלק אמנם תהיה גבוהה אבל אם הוא לא נוסע הרבה או אם הנסיעה היא רוב הזמן "נסיעה" ולא עמידהב בפקקים, לא תהיה שונה בהרבה מכל הרכבים המגודלים שהזכרת כאופציות (טראג'ט, קרניבל וכו'), רק שהם במחיר הזה יהיו יותר ישנים.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט אפלנדר. לדעתי ב 25K אפשר למצוא שנתון 2010 שזה אאל"ט השנתון האחרון של הדגם שקיים בארץ. צריכת הדלק אמנם תהיה גבוהה אבל אם הוא לא נוסע הרבה או אם הנסיעה היא רוב הזמן "נסיעה" ולא עמידהב בפקקים, לא תהיה שונה בהרבה מכל הרכבים המגודלים שהזכרת כאופציות (טראג'ט, קרניבל וכו'), רק שהם במחיר הזה יהיו יותר ישנים.

אני חושב אחרת מנסיון של 2 שכנים, היו כמה תקלות קטנות ומעצבנות שעלו לא מעט לתקן אותם, הרכב שתיין גדול (נסיעה עירונית עם מזגן אפשר גם לראות 1/6 בלי בעיה).

ואחזקה כללית לא זולה (חלפים יקרים, משולשים ומדחס עלו לא מעט כסף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. 1/6 עירוני זה מצוין ביחס לפינוק שהרכב נותן. סתם מתוך סקרנות, כמה אתה חושב תעשה בעיר קרניבל או טראג'ט בנזין או פורד מנוע 2.3? לצורך הענין המונדיאו 2010 של אחי עושה בעיר 1/7.5 עם רגל ממוצעת.

2. טיפולים וחלפים בכל מה שקשור לאמריקאיות, מי שפשוט בא למוסך ואומר "תעשו מה שצריך" - ברור שיתפרו אותו, זה נכון לכל רכב ובא יותר לידי ביטוי עם האמריקאיות האלה (הכל יותר גדול). מצד שני, אם אתה קצת ראש גדול ויודע לחפש באינטרנט אפשר למצוא עשרות סרטונים לגבי הרכבים הנ"ל שמסבירים כמעט הכל על כל בעיה, מה צריך לקנות ואפשר להזמין כמעט כל דבר מחו"ל ובזול יחסית. במיוחד חיישנים למיניהם שכאן אוהבים לקרוע במחיר עליהם.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שמחזיק אימפלה אמריקאית 2005 מעל 9 שנים, כן זה פשוט לטיפול (מנועים וגירים מאוד דומים בכל הדגמים מהשנים האלה, אימפלה, מאליבו, לה-קרוס, לוצרן, אפלנדר, רנדוו, לה-סייבר, אלרו 3.4), אני קונה שמן, פילטר שמן ופילטר אויר ב 250 בערך ויש לי חבר שעושה לי את העבודה בזול. טיפול לוקח כמו בכל רכב, חצי שעה עם כוס קפה. גם שאר הדברים הרגילים לא מסובכים מידי. אומרים שמשולשים הולכים הרבה (אני באימפלה החלפתי פעמיים ב 9 שנים). הזכירו פה גם מדחס, לא יודע לא קרה לי. אצלי יש סולנואיד גיר בעייתי שהחלפתי פעמיים, עולה לא מעט אבל אני חושב שבאפלנדר זה גיר שונה אז לא חושב שיש את אותה הבעיה.

באופן כללי, ברור שרכב 2010 נניח, כנראה ידרוש יישור קו אבל סה"כ מדובר במכלולים די פשוטים ואמינים, במיוחד למי שיודע קצת להזמין חלפים מחו"ל. זה לא מסובך ויכול לחסוך המון במקרה שצריך משהו.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שמחזיק אימפלה אמריקאית 2005 מעל 9 שנים, כן זה פשוט לטיפול (מנועים וגירים מאוד דומים בכל הדגמים מהשנים האלה, אימפלה, מאליבו, לה-קרוס, לוצרן, אפלנדר, רנדוו, לה-סייבר, אלרו 3.4), אני קונה שמן, פילטר שמן ופילטר אויר ב 250 בערך ויש לי חבר שעושה לי את העבודה בזול. טיפול לוקח כמו בכל רכב, חצי שעה עם כוס קפה. גם שאר הדברים הרגילים לא מסובכים מידי. אומרים שמשולשים הולכים הרבה (אני באימפלה החלפתי פעמיים ב 9 שנים). הזכירו פה גם מדחס, לא יודע לא קרה לי. אצלי יש סולנואיד גיר בעייתי שהחלפתי פעמיים, עולה לא מעט אבל אני חושב שבאפלנדר זה גיר שונה אז לא חושב שיש את אותה הבעיה.

באופן כללי, ברור שרכב 2010 נניח, כנראה ידרוש יישור קו אבל סה"כ מדובר במכלולים די פשוטים ואמינים, במיוחד למי שיודע קצת להזמין חלפים מחו"ל. זה לא מסובך ויכול לחסוך המון במקרה שצריך משהו.

אהבתי, אם כך ברור שאצלך האחזקה היא זולה,

למרבית עם ישראל אין את הידע לקנות חלפים, אין את החברים המוסכניקים שיעשו להם עבודה בזול.

וכשהם נכנסים למוסך זה עם פיק ברכיים.

לכן מרבית עם ישראל מחפשים רכבים שיהיו אמינים מאוד, ושיסיעו אותם מנקודה א' לנקודה ב' בלי בעיות.

לא אמרתי שהאפלנדר לא תעשה זאת רק אמרתי שתעשה זאת עם אחזקה יותר יקרה בחלפים ובמוסך.

לגבי צריכת הדלק אם אתה טיפה ממהר בנסיעה עירונית הצריכה שם תצנח גם ל1/4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...