Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת יונדאי i20 ליסינג - שאלה

אחיין של רונלדו
שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

"אם אלדן לא יתגמשו, אין לי כוונה לקנות דרכם" -

כששאלתי לפני כשנה איש מכירות של אלדן איך הוא הגיע למחיר שגבוה באיזה 30,000 ש'ח מלוי יצחק התגובה היתה "יש לנו מחירון משלנו".

הרכב פורסם עוד חדשים אח'כ על ידם.

חבל על זמנך - חפש במקומות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה על המידע.

בעקבות ההמלצות כאן, כנראה שאוותר, אלא אם יתעשתו באלדן ויתאימו למציאות.

בכל מקרה, אחזור לעדכן כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לחפש את סוכניות הטרייד של היבואנים או ללכת אולי לחפש בשוק הפרטי רכב?? למה אלדן כ"כ אורים ותומים מבחינתך שאתה מוכן לחכות ולבדוק את גמישות שהנציג שלהם שבמחיר של הרכב שהוא הציע לך אתה יכול לקנות רכב פרטי זהה עם נסועה נמוכה משמעותית ובלי עבר ליסינג?.

לדעתי? תגיד לאלדן תודה רבה ותמשיך הלאה לרכב הבא.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה על התגובה.

לא ידעתי, עד לקריאת הפידבקים של החברים פה, שאני נעקץ.. חשבתי שאלדן לא ישחקו ב-קק*. חברה גדולה וכו'.

מעבר למקדמה של אלף השקלים / דמי רצינות שכבר שילמתי, ורק אז, בעקבות חרישה של הפורום וקריאה של מאות פידבקים, נכנסתי בעצמי למחירון.

לא ידעתי על האפשרות לבצע שיקלול.

הוי התמימות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שרכש רכב ליסינג מחברה גדולה(לא אלדן דווקא), קו בחשבון שיש המון המון מיקוח שאפשר לעשות.

1. הורדתי מעל 10000 שח מהמחיר שהם רצו.(רצו בהצלחה מחיר מחירון)

2. קיבלתי שלל הטבות שאני דרשתי כמו חיישני רוורס, שטיפה לשנה, גיפטכראד ועוד...

3. לקחתי לבדיקה וכל דבר שהיה לא תקין הם תיקנו (אפילו ברמה של פלסטיקה שחסרה באחת החגורות.)

זה הכל עניין של משא ומתן, הכח אצלך בנושא הזה - הנציג מכירות מת שתסגור אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"נצור הכסף בידך"

בקיצור אל תמהר.

הסוכנים כולם עובדים באותה שיטה. כמו באסטה בשוק. זה שיש להם חליפה ועניבה לא אומר כוחם. הם בעצמם רובם לא מבינים במכוניות.

גם תביא להם תקציב של 200 אלף יגידו לך שזה לא מספיק.

שמעתי וראיתי סיפורים על סוכני מכירות.

היה פה פעם בחור שאימא שלו הלכה לרכוש רכב חדש והציעו לה מחיר יותר יקר מהמבצע אם היא עושה טרייד אין...הזוי אבל זה המצב.

מבחינת רוב הסוכנים אין הבדל בין תפוח אדמה למכונית. תשאל אותם מה סה טיימינג, בולם זעזועים או חלילה מבחני ריסוק של IIHS הם יעמדו אילמים.

עזוב שאני חושב (ולאור ניסיון שלי עם יונדאי 2009 ) שהיונדאי לא משהו של רכב, אבל הם דורשים המון כסף על רכב שהיה בליסינג/השכרה ועושים לך טובה שמוכרים לך.

אגב גם במקרה שלי באוטוסנטר היה הבדל משמעותי מאוד בין סניף אחד למשנהו על אותה מכונית בדיוק!!!

אז הכל תלוי כמה אתה מתמקח, וגם בסוכן אם הוא חנטריש או לא.

תבדוק כמו שאמרתי לך בטרייד של היבואנים שם הרכבים בדרך כלל טובים יותר ועם ק"מ קטן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קראתי בשקיקה מה שכתבת ואני מודה לך על התגובה המפורטת.

למדתי והחכמתי.

אקח את הזמן מעתה והלאה ואפתח את הראש גם לכיוונים אחרים.

מודה שהאשליה של העניבות והאספרסו בסניפים עשתה לי את זה. לא עוד.

המון תודה ויום מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...