Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתעשע ברעיון של רכישת סטיישן

Shaike.Zam
שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר,

עקב התרחבות המשפחה בחודשים הקרובים (2 ילדים) מעוניין ברכב שני סטיישן עם תא מטען גדול וטיפה מרוחב מהסטנדרט.

הדבר שהכי חשוב לי, זה אמינות, אחרי זה מזגן חזק.

צריכה, ירידת ערך וכל השאר פחות רלוונטי, בעיקר אמינות.

פזלתי לכיוון Dacia Logan MCV Stepway.

נהגתי על הגיר הרובוטי הזה, יכול לחיות עם זה.

מבחינתי זה ה VFM הכי טוב שקיים היום (רכב שנת 2018 ב 50K).

הצעות נוספות?

איך האמינות של המנוע 0.9 שלקוח מרנו?

רוב הנסיעות הם עירוניות פעם בשבועים בין עירוניות.

הטורבו מתאים לנסיעות עירוניות קצרות? (10 דק לכיוון).

תודה ושבת שלום!

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אתה יכול לקנות פורד פוקוס סטיישן 2016 - 2017. הדור החדש עם מנוע 1.5 טורבו חזק וגיר אוטומטי פלנטרי מוצלח.

הרבה יותר אוטו מהדאצ'יה המיועדת לשווקי עולם שלישי...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי מולטיפלה 05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אתה יכול לקנות פורד פוקוס סטיישן 2016 - 2017. הדור החדש עם מנוע 1.5 טורבו חזק וגיר אוטומטי פלנטרי מוצלח.

הרבה יותר אוטו מהדאצ'יה המיועדת לשווקי עולם שלישי...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

בהחלט שקלתי אותו אבל

1. המנוע יהיה אמין בתוואי עירוני?

2. תא המטען שלו קטן בכ200 ליטר מהדאצ'יה

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב חשובה לי בעיקר אמינות, לא רוצה "לשים לב" לרצועת תזמון

לא רוצה הרפתקאות במוסכים

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות לא חשובה לך? בכל זאת זה לא שאתה קונה רכב ב-5,000₪. אני לא הייתי קונה לוגאן בתקציב כזה, לפחות מהאספקט הזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הייתה לי סיוויק סטיישן . רכב מאוד אמין , צפוף למבוגרים מאחור . תא מטען נוח להטענה . מזגן מעולה . מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית בינונית . צריכת דלק 1/12.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9/2015

זה דגם שנמכר בין השנים 2014 ל 2017 . מבוסס על הדור התשעי של הסיויק האצ'בק . יוצר באנגליה . רכב שקט עם תיבת הילוכים נעימה וחלקה . יכולת תמרון טובה לסטיישן . ישיבה נמוכה ( יש כאלה שלא אוהבים ). אחד היתרונות בהונדה זה עניין המושב האחורי שניתן לקפל אותו והוא שטוח לגמרי , או להרים אותו לניצב ואז יש עוד מקום אחסון .שווה לעשות נסיעת מבחן ולנסות את קיפול המושבים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי שאתה מתכוון בעיקר לנסיעות עירוניות. האם הרכב הארוך לא יהווה בעיה מבחינת חניהמ ותמרון? משפחה עם 2 ילדים תסתדר היטב עם משפחתית סטנדרטית, וגם עם סופרמיני שאינו מכווץ במיוחד. הסטיישן נחמד אם יש הרבה מטען, אבל יש לכך מחיר בנוחות נהיגה עירונית ותמרון במקומות צפופים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מפריע לי, אין לי בעיה כזו.

איך אבצע נסיעת מבחן אם הדגם כבר לא משווק הכוונה, לסיוויק?

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים שכרתי לוגאן ברומניה, אם אני לא טועה היה משודך למנוע 1.6 ללא טורבו.

אכן רכב פשוט, אבל לא זכור לי שהיה גרוע במיוחד, מרחב הפנים באמת מעולה, פלסטיקה קשיחה ועמידה, בידוד רעשים סביר עד 90 קמ''ש וגם המזגן הקפיא.

אישית לא הייתי קונה רכב כזה בגלל עניין הבטיחות, עם שני ילדים ברכב מעדיף רכב כמה שיותר בטח וזה לא הצד החזק של הלוגאן, אם נשים את זה בצד, הרכב דווקא מציע חבילה כוללת דיי משתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קראת את מבחן הרסוק של הלוגאן MCV? התוצאות די מחפירות, במיוחד במושב הנהג. ועוד בסטנדרטים של 2014. קרוב לודאי שכיום היה מקבל לא יותר מכוכב וחצי. הבעיה לא היתה באבזור (שאולי בארץ קצת יותר טוב מאשר ברכב המבחן) אלא בחולשה משוועת של כל תא הנוסעים, בחדירה עמוקה של לוח המחוונים, ההגה והדוושות לתא הנוסעים, בכרית אויר צדדית שאינה מגינה על הראש ובאבזם חגורת בטיחות שלא ניתן לפתיחה אחרי החבטה הצדדית.

אישית הייתי מעדיף רכב קצת יותר מיושן או קטן ולא רכב עם ציון ריסוק כל ירוד, במיוחד כאשר הציון הירוד נובע ממבנה הרכב ולא מחוסר באיזה מדבקת אזהרה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...