Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך רישיון בין לאומי לגרמניה\אוסטריה?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שכרתי רכב גם בגרמניה(אוויס) וגם באוסטריה(סיקסט), וברכב האוסטרי המשכתי לגרמניה ולא נדרשתי להציג רישיון בינלאומי באף אחת מההשכרות.

המטרה של הרישיון הרבה פעמים היא לאו דווקא חברת ההשכרה אלא רשויות החוק שעלולות לדרוש אותו - לכן ממליץ להוציא.

קח בחשבון שלאוסטריה צריך לקנות מדבקת מיסים לכביש לפני המעבר גבול.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

האם נדרש להדפיס רישיון בין לאומי להשכרת רכב? מתכנן להשכיר רכב בגרמניה ולהמשיך איתו לאוסטריה.

תודה מראש

בס"ד

גם במדינות שלא דורשות הצגה של רשיון בינ"ל והרשיון הישראלי אמור להיות תקף, נדרשתי בדלפק ההשכרה להציג רשיון בינ"ל.

לא חראם בשביל 20 שקלים חיסכון , תגיע לדלפק ההשכרה ותתקל מול שוקת שבורה?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת לי את המלים מהמקלדת.

במחיר הפעוט שזה עולה להוציא- תוציא, שיהיה.

במחיר מצחיק כזה, תוציא אפילו שניים שלושה, שיהיה ספייר :-P

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, כמו שרותם אמר כאן, זה (פחות מ)20 שקל, (היה 16 בפעם האחרונה שבדקתי) וטרחה של בערך 10 דקות.

בטוח שיש לך ליד הבית תחנת צילום שאפשר להוציא בה.

אני ממליץ על כך בחום. חוץ מפעם אחת (בה שכרנו רכב ספונטנית) תמיד הוצאתי מראש רשיון כנ"ל.

כמו שאמרו לך, ב-90% מהמקרים לא יבקשו אותו. אבל כאב הראש ב10% שכן, לא פרופורציוני ל(חוסר) הטרחה שבלשים אחד כזה בכיס.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשזה נפתר, מותר לקטר על כך שלמרות כל הכסף שהושקע, ומיליוני רשיונות שהוחלפו לנהגי ישראל, עדיין הרשיון לא עומד בתקן האירופי כמו שהובטח, וכמו שהיתה מטרת ההחלפה המוצהרת (ולכן שוב לא מוכר, וצריך ללכת להוציא את חתיכת הקרטון הבינ"ל וגו') ?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי רכב גם בגרמניה(אוויס) וגם באוסטריה(סיקסט), וברכב האוסטרי המשכתי לגרמניה ולא נדרשתי להציג רישיון בינלאומי באף אחת מההשכרות.

המטרה של הרישיון הרבה פעמים היא לאו דווקא חברת ההשכרה אלא רשויות החוק שעלולות לדרוש אותו - לכן ממליץ להוציא.

קח בחשבון שלאוסטריה צריך לקנות מדבקת מיסים לכביש לפני המעבר גבול.

מה זה מדבקת מיסים? ומאיפה לאיפה צריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

16 או 20 ש"ח, לשנה אחת בלבד, אותי מעצבן שהמדינה מעשירה זכיין פרטי שמדפיס מתוך המאגר הממשלתי נייר, בלי שום ערך מוסף.

מה שיותר מעצבן זה שצריך כל שנה לחדש את זה, יש לי בבית כבר ערמה של רישיונות בינלאימים ישנים צריך לזרוק.

הייתי מעדיף לשלם 150 שקל ולקבל אחד עם תוקף ל 10 שנים, כמו הרישין הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדבקה היא הוכחה לתשלום אגרת כבישים מהירים. קונים מדבקה בתחנת דלק סמוכה לגבול ומצמידים לחלון לפי ההוראות שעל המדבקה. עניין של כ-10 אירו ל-10 ימים. נסיעה באוטובאהן האוסטרי בלי המדבקה (הקרויה וינייט) גוררת קנס כבד.

אם אתה רק עובר משווייץ לגרמניה באוטובאהן על שפת אגם קונשטנץ אתה לא חייב את המדבקה, אפשר לקנות כרטיס ב-3 אירו ולהניח על הדאשבורד. אם יש לך מדבקה בתוקף הכרטיס לא נדרש.

אם אתה עובר לשווייץ יש נוהל דומה, מדבקה שנתית שעולה כ-40 פרנק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרגו אותי, אני לא מבין איך ממס״י הצליחו לשכנע מדינה שלמה שהנייר המצ׳וקמק שהם מנפיקים שווה יותר מהרשיון שמונפק על ידי המדינה. זה היה אולי רלונטי שהרשיון היה בעברית בלבד, אבל כיום שהרשיון הישראלי הוא בסטנדרט האירופאי מה הבעיה איתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממסי. זה היה ישראל כץ, כאשר כשר תחבורה הודיע שהרשיון השיראלי אינו מספק בחו"ל. לך תדע מה היו האינטרסים שלו.

מבחינתי ההשקעה בהוצאת רשיון בינלאומי (15 דקות ו-16 ש"ח) כל כך קטנה עד שלא אקח את הסיכון של נסיעה בלעדיו. יש פה ושם דיווחים על שוטרים שדרשו אותו.

כמובן שבלי הפלסטיק אותו מסמך לא שווה כלום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...