Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד שרשור ייעוץ ברכישת לפטופ, והפעם...

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קל משקל עד 1.5 קילו, שקט, סביב 4000 שח, סוללה חחחזקה, לשימושים עסקיים (עריכת מסמכים ואקסלים, מצגות וכד').

תודה רבה

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבחר משהו מבית LENOVO

Thinkpad L390

Thinkpad L13

Thinkbook 13s

תוכל למצוא מעבד i5 אפילו דור 10, SSD בגודל 256-512, מסך 13.3

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הווסטרו השלישי שלי (כרגע דגם 5490) והם עונים יופי לצרכים האלה. עמידים, נוחים, סוללה מעולה, עם מסך מאט ומקלדת מוארת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 3 שנים שאני במקביל עם מק ועם PC, המחשב הבא שלי יהיה מק.

בקצת פחות מ5K אתה יכול לקנות מקבוק אייר 13 דגם 2019.

דגם בסיסי והמפרט לא לוחץ לנו על עצבי הגאדג'טים.

אבל צריך לזכור שעל מסך כזה, פורנו נראה הרבה יותר טוב.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה על ה Air. מת על ה-2014 שלי.

לאחרונה גיליתי שנשרף לי רמקול. קניתי רמקול חדש ב-5 דולר, קניתי סט מברגים בעוד חמש דולר ותוך עשרים דק׳ אני עם רמקול חדש.

מקווה להוציא לו את המיץ עוד כמה שנים עד הטיפה האחרונה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר'ה. רכישה בארץ כי עסק, לא מאק.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות ללכת על סגנון כזה: https://ksp.co.il/index.php?uin=76728&select=&txt_search=zenbook

הקרם דה לה קרם של אסוס מבחינת הדרישות שלך,

אם אתה מוכן לוותר קצת על עניין של משקל (לקחת 1.6 או 1.7 במקום מה שציינת) ולקחת מכונה מתוצרת לנובו או דל, אתה יכול לסגור סיפור סביב 2.5-3, להזדכות על זה במע״מ ואתה בליגה אחרת. אם זאת הוצאה מוכרת.. בקיצור, העלות של המחשב תהיה זניחה והשימוש בו ישאיר אותך מבסוט לכמה שנים טובות

הנקודה היחידה באסוס הנ״ל זאת הסוללה. 2 תאים, האם תהיה מחוץ לטווח שקע זמן רב (כיוון של 7-8 שעות) או מדובר בגיחות קצרות לפגישות וכדומה?

מארק

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללה חחחזקה חשוב, משקל קל חשוב.

תודה

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פארטי פופר

יש לך משימה מתגלגלת, אחרי זה נדבר.

:-P

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי המלצה קונקרטית עבורך.

רק יכול להמליץ לך לא לגעת באסוס.

לך על דל או לנובו עדיפות לסידרת לטיטיוד או טינקפאד בהתאמה, מה שנראה לך יותר מתאים מבחינת תקציב / דרישות.

(לפי מה שראיתי, מה שנכנס לך בתקציב, כבד יותר מהמשקל שהגדרת (1.7Kg)).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...