Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נוסף מהעבודה

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני חייל משוחרר, התחלתי לעבוד בעבודה מועדפת (זמנית) וקיבלתי רכב דרך העבודה

רכב צמוד עם דלקן, רנו לוגאן 2011-2012

בנוסף עד היום יש לי מאזדה לאנטיס 2001 (הדגם המפואר) שנסעה 200,000 ק״מ שזה לא כל-כך הרבה

היא לרוב מטופלת בזמן, לא עושה בעיות וזה באמת אחלה רכב

ועכשיו כשיש לי רכב עם דלקן המאזדה רוב הזמן יושבת בחנייה מעלה אבק. אני מזיז אותה אחת ל...

עכשיו השאלה היא מה כדאי לעשות...

למכור את הרכב לא ישתלם לי, מישהו יקנה אותה תמורת 4,000-5,000 וירוויח אחלה רכב בכלום כסף

זה רכב שרק הטיפול הגדול האחרון שעשיתי לו הוא כמעט המחיר שיקנו ממני את הרכב הזה.

אז חשבתי להשאיר את המאזדה אצלי משתי סיבות:

1. הרנו שקיבלתי מהעבודה זה רכב שהיה המון בשטח, נסע המון ק״מ, המצב המכאני שלו לא משהו

ולפעמים היא עושה בעיות ואני נתקע, ואז המאזדה מצילה אותי

2. אני לא יודע כמה זמן אני אשאר בעבודה הזאת, ככה שאני לא בטוח כמה זמן הרנו תישאר אצלי

ואם אני אחליט לעזוב את העבודה, לא יהיה לי את הרנו, אבל המאזדה תישאר לשמש אותי

מצד שני...

כואב לי לשלם 4,500 שקל בשנה על ביטוח למאזדה שעומדת כמעט 80% מהזמן ולא נוסעת

מה דעתכם למכור את המאזדה וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ביטוח לפי נסועה וזה יכול להוזיל עלויות בלי קשר אתה יכול להקפיא רישיונות לרכב ולהפשיר אותם כתצטרך אותו שוב(במידה ויש לך מקום להעמיד אותו) .

למצוא רכב בתקציב נמוך ובמצב טוב זה לא פשוט בכלל פה יש לך רכב שאתה יודע שהוא תקין והשקעת עליו .

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר להקפיא רישיון?

אני לא בטוח אם זה מה שאני צריך. כי נניח שהקפאתי עכשיו, והאוטו מהעבודה נמצא במוסך, ואני צריך את המאזדה כדי לנסוע במיידי, לא נראה לי שאפשר להפשיר בשתי דקות...

ומה זה ביטוח לפי נסועה? עד כמה זה יותר זול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני חייל משוחרר, התחלתי לעבוד בעבודה מועדפת (זמנית) וקיבלתי רכב דרך העבודה

רכב צמוד עם דלקן, רנו לוגאן 2011-2012

בנוסף עד היום יש לי מאזדה לאנטיס 2001 (הדגם המפואר) שנסעה 200,000 ק״מ שזה לא כל-כך הרבה

היא לרוב מטופלת בזמן, לא עושה בעיות וזה באמת אחלה רכב

ועכשיו כשיש לי רכב עם דלקן המאזדה רוב הזמן יושבת בחנייה מעלה אבק. אני מזיז אותה אחת ל...

עכשיו השאלה היא מה כדאי לעשות...

למכור את הרכב לא ישתלם לי, מישהו יקנה אותה תמורת 4,000-5,000 וירוויח אחלה רכב בכלום כסף

זה רכב שרק הטיפול הגדול האחרון שעשיתי לו הוא כמעט המחיר שיקנו ממני את הרכב הזה.

אז חשבתי להשאיר את המאזדה אצלי משתי סיבות:

1. הרנו שקיבלתי מהעבודה זה רכב שהיה המון בשטח, נסע המון ק״מ, המצב המכאני שלו לא משהו

ולפעמים היא עושה בעיות ואני נתקע, ואז המאזדה מצילה אותי

2. אני לא יודע כמה זמן אני אשאר בעבודה הזאת, ככה שאני לא בטוח כמה זמן הרנו תישאר אצלי

ואם אני אחליט לעזוב את העבודה, לא יהיה לי את הרנו, אבל המאזדה תישאר לשמש אותי

מצד שני...

כואב לי לשלם 4,500 שקל בשנה על ביטוח למאזדה שעומדת כמעט 80% מהזמן ולא נוסעת

מה דעתכם למכור את המאזדה וזהו?

אין פה תשובה חד משמעית בשבילך כי אתה משאיר אותנו בערפל לגבי הנושא של "אם אשאר בעבודה או לא" זה רק אתה יודע... אם זה זמני או לטווח ארוך כי אולי כן תסתדר שם בסוף

בנוסף לגבי הרכב של המעסיק, די בטוח שזה עניין של זמן שהרכב הזה יוחלף, השאלה מה ייגמר קודם זמן הסבלנות שלך לתפקיד או הסיבולת של המעסיק להמשיך לבזבז כסף על הרכב הזה מסוג לוגאן שמבלה לו במוסך כל כמה ימים ונתקע

לרכב יש הוצאות נוספות מלבד ביטוח, כמו טסט שתצטרך להעביר אותו, תיקון ריג'קטים במידה ויידרש כחלק מההליך השנתי וכמובן תדלוקים מפעם לפעם

תעשה חישוב נכון של כל ההוצאות סביב הרכב, תבדוק אם שווה לך להמשיך להוציא את הסכום הזה כרגע לפחות ב3 שנים הקרובות או למכור ולשים בצד גם את ההוצאות הרלוונטיות שהיו אמורות להתווסף לאחזקה, ואז לרכוש משהו טוב יותר בבוא הזמן.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהפניקס אמרו לי שביטוח לפי קילומטר זה רק אם עושים מקיף,

ואין לי שום סיבה לעשות מקיף לרכב ישן כל כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על עלות אחזקה שנתית של רכב בחנייה של 4500 שקל ביטוח ועוד כ 500 טיפול שנתי (גם רכב עומד צריך החלפת שמן) ועל זה יש עוד 5000 שווי הרכב בשוק.

אם אתה עובד שנה אחת ואחר כך קונה אוטו אחר אתה קונה אוטו ב 10,000 במקום להיות עם אוטו ב 5000.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון מר עם מצב כמו שלך רק שלי היה רכב שכור מהעבודה החלטתי לעזוב את העבודה אחרי 8 חודשים ואז לחפש רכב ולעשות גם לו יישור קו ולקוות לא ליפול על נבלה אתה יכול להגיע ל5000 בתיקונים

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על עלות אחזקה שנתית של רכב בחנייה של 4500 שקל ביטוח ועוד כ 500 טיפול שנתי (גם רכב עומד צריך החלפת שמן) ועל זה יש עוד 5000 שווי הרכב בשוק.

אם אתה עובד שנה אחת ואחר כך קונה אוטו אחר אתה קונה אוטו ב 10,000 במקום להיות עם אוטו ב 5000.

זה לא קל לחשב את זה, לפי מה שאתה מסביר פה כרגע זה לא נכון

קח בדיקה 500-

קח העברת בעלות 220-

קח ביטוח 4500-

הוא נשאר עם פחות 4780 ש"ח לרכישה

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח יהיה עוד שנה גם אם הרכב שלו עומד. אני מדבר על עלות הביטוח בזמן שהרכב עומד.

לרכב בעשירייה לא עושים בדיקה במכון ולכן הסכום הרבה יותר קטן.

גם לא לקחתי דברים כמו צמיגים ותקלות ברכב הקיים שיכולים בקלות לשתות עוד כמה אלפים.

בכל מקרה מדובר על רכב שמשלם את שוויו כל שנה רק ביטוח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...