Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה קטנה לגבי VOLTAGE

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא. יעבוד בלי בעיה. אבל תצטרך אולי מתאם מתקע אמריקאי לישראלי. תלוי אם איזה תקע הוא מגיע.

או שיש אפשרות לבחור סוג תקע בהזמנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אנחנו על 220. אין שום בעיה, רק להתאים שקע במידת הצורך (יש מתאמים משקע אמריקני ב-3₪ בכל מיני מקומות)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בסדר, בסימון הזה נועד בדיוק לזה - להגיד לך שאפשר להפעיל את המוצר גם באמריקה וגם באירופה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אנחנו על 220. אין שום בעיה, רק להתאים שקע במידת הצורך (יש מתאמים משקע אמריקני ב-3₪ בכל מיני מקומות)

לא. המתח 230VAC.

הטעות הזו נפוצה בגלל שגם חלק מהחשמלאים והאתרים נוהגים לכתוב 220VAC (למעשה לצטט טעות של אחרים).

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למתח רשת החשמל יש טולרנס של 6 או 10 אחוז מהמתח הנקוב שהינו 230VAC. מתח רשת החשמל עשוי להתשנות במהלך היום וגם במקום שבו אתה מודד את המתח קרי בבית או בעבודה או בכול מקום אחר.

מכיוון שכבר מדדת את מתח רשת החשמל תמדוד באותה הזדמנות גם את התדר ותגלה שגם הוא משתנה מעט מאד סביב ה-50HZ במהלך היום אבל הממוצע נשאר די מדוייק סביב ה-50.0 הרץ. פשוט בזמן בדיקת מתח הרשת תלחץ על הכפתור HZ.

* הבדיקה לא מומלצת לבעלי מכשירים סינים ללא הגנות מתאימות.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק אני יודע שזה לא אמור להיות 230 וולט בדיוק אלא יש טולרנס...מדדתי עכשיו בבית 234 וולט.

זה סתם בשביל להעיר את הדיון :-)

לשאלה המקורית, בשנים האחרונות הרוב המוחלט של השנאים מותאמים לעבוד ב 110-240 וולט ו 50/60 הרץ, כנראה יותר זול לייצר אותם כך מאשר לייצר מספר סוגים ולדאוג שכל סוג יגיע למדינה עם הרשת המתאימה.

משלב מסויים היצרנים התחילו לספק שנאי שמתאים לכל המתחים בתחום הנ"ל ואיתו מגעים מספר כבלים או מתאמים לשקעים במדינות השונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה המקורית, בשנים האחרונות הרוב המוחלט של השנאים מותאמים לעבוד ב 110-240 וולט ו 50/60 הרץ, כנראה יותר זול לייצר אותם כך מאשר לייצר מספר סוגים ולדאוג שכל סוג יגיע למדינה עם הרשת המתאימה.

משלב מסויים היצרנים התחילו לספק שנאי שמתאים לכל המתחים בתחום הנ"ל ואיתו מגעים מספר כבלים או מתאמים לשקעים במדינות השונות.

וזה בעיקר בגלל שהם כבר מזמן לא שנאים, אלא לרוב אלו ממירי מתח ממותגים, עם משוב ובקרה אלקטרונית

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדדתי כרגע בשקע בעבודה.

[ATTACH=CONFIG]526743[/ATTACH]

פלוק 83 הוא לא מודד TRUE RMS (אלא ממוצע), כאשר נמדד אות סינוס "טהור" ללא הרמוניות והפרעות, התוצאה למודד RMS תהייה זהה. יתכן שסביבת העבודה "רועשת" או שאיכות ההספקה במקום העבודה בעייתית, נסה למדוד שוב עם מודד RMS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני, כמו מרק10 רשם, הסטייה המותרת מהתדר הנומינלי נמוכה מזו של המתח. לגבי המתח, על פניו אני לא יודע אם הסטייה שנמדדה נובעת מאופן המדידה או שבאמת זה המתח המסופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...