Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לאמא עד 9000 ש״ח

Henry123321
שימו לב! השרשור הזה בן 1550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, מחפש רכב לאמא לנסיעות עירוניות בתוך מודיעין.

אישה כבת 60 שהוציאה רשיון לא מזמן ועדיין מנסה להתאפס על עניין הבטחון העצמי בכביש..

נתקלתי ברנו מגאן 2007 יד ראשונה מפנסיונר עם 130 אק״מ שטוען כי מטופלת לפחות אחת לשנה ולעולם לא היו תקלות, מה אומרים? לקפוץ על זה או לבקש את עצתכם לרכבים שיכולים להתאים?

מעדיף רכב בטיחותי, זאת הדרישה היחידה בערך..

תודה מראש :)

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים מאוד טובים לרכב בן 13, יד ראשונה וק"מ נמוך מהממוצע (10 אלף ק"מ בשנה בממוצע) והיסטוריית טיפולים מלאה ברכב במסגרת התקציב הזה, זה בונוס עצום.

מבחינת בטיחות, כנראה זו אחת המכוניות הכי בטיחותיות שתמצא במסגרת התקציב הזה.

אני מניח שמדובר במנוע 1.6 עם גיר אוטומטי?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.6 ואם אינני טועה עם הגיר AL4 המקולל. היתה לנו פעם בדיוק כזאת, הגיר עשה קצת בעיות..

יש עוד הצעות בקהל?

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מתי עשו לרכב טיימינג - מדובר בסיפור לא זול בדגם הזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של סניק 2 (מגאן בצורת מיניואן) אני הייתי ממליץ לך להתרחק מהשיקוץ הזה למרות הנתונים המעולים.

אני קניתי את הרכב עם 27K ק"מ ומכרתי אותו עם 60K ובכל הזמן הזה רק תיקונים ובעיות כולל וישרים שפתאום הפסיקו לעבוד ב100 קמ"ש על כביש החוף במבול מטורף וכל זה ברכב ממש חדש.

למרות שזו באמת עיסקה מפתה קח בחשבון שמדובר אולי ברכב הכי פחות אמין שנמכר כאן ב 20 שנה האחרונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של סניק 2 (מגאן בצורת מיניואן) אני הייתי ממליץ לך להתרחק מהשיקוץ הזה למרות הנתונים המעולים.

אני קניתי את הרכב עם 27K ק"מ ומכרתי אותו עם 60K ובכל הזמן הזה רק תיקונים ובעיות כולל וישרים שפתאום הפסיקו לעבוד ב100 קמ"ש על כביש החוף במבול מטורף וכל זה ברכב ממש חדש.

למרות שזו באמת עיסקה מפתה קח בחשבון שמדובר אולי ברכב הכי פחות אמין שנמכר כאן ב 20 שנה האחרונות

אוקי, ירדנו מהרעיון.

יאריס 2005 עם 180 אק״מ? לרכב הזה יש קו חיים של ג׳וק בשואה גרעינית...

השאלה מה בעניין הבטיחות?

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מכיר את ה-307/C4 לפי החתימה.

בסיטרואן (החל מ-2007) ופיג'ו (ב-2008, ובעצם זו השנה האחרונה) יש 6 כריות אויר ו-ESP.

האמינות הבסיסית טובה ואת הגיר כבר למדו לתקן בעלויות שפויות.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...