Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום על ההוצאות של הרכב בלבד? במה מדובר בפרסומת של שלמה סיקסט?

Hod135
שימו לב! השרשור הזה בן 1539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא כ"כ הבנתי את הנושא לעומק, אני בעיקר מברר את זה בשביל אמא שלי.

למעשה זה נשמע יותר מידי טוב מכדי להיות אמיתי, אז מה הקאצ' פה?

מקדמה של 8900 ש"ח ו"תשלום חודשי אטרקטיבי".

יש פה משהו שצריך להיזהר ממנו?

עריכה אחרונה ברגע זה על ידי Hod135

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עסקת ליסינג פרטי דיי רגילה.

שם מפוצץ למשהו שכמה חברות משווקות. אין פה חדש.

אבל הפרסום הנ''ל קצת מטעה: עם קצת מיקוח מול שלמה תגיע

למשל למזדה 3 חדשה. מקדמה ₪7400

תשלום חודשי של כ ₪2500 למשך 3 שנים . סט צמיגים ומצבר בעלות חודשית נוספת של ₪10 .

לדעתי יש קנס יציאה לפני הזמן במחיר כזה.

המקדמה והתשלום החודשי תלויים בסוג הרכב וניתן להגדיל אחד על חשבון השני.

אבל הם קוראים לתשלום החודשי , ₪2500 האלה: "ירידת ערך ".

כאילו אתה משלם רק על ירידת ערך אבל זה כמובן טריק שיווקי ( כי יש גם מקדמה, ויש טסט שנתי שאתה משלם ) ואתה יכול לתת מקדמה יותר שמנה ולשלם כל חודש רק ₪1000 וכו

ושוב, חברות ליסינג נוספות מציעות מבצעים מתחרים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון שאתה צריך לזכור שהחברת הליסינג לא מפסידה עליך. היא קונה את הרכב בהנחה יפה ואתה משלם על הנוחות. אתה "תשלם" על הרכב בדוגמא כ ₪100000 בשלוש שנים וכל זה על פי הפרסום רק "ירידת ערך" וזו חתיכת ירידה

(לרכב שעולה ₪145000 מהיבואן ונניח עוד ₪20000 אגרות, ביטוחים וטיפולים בשלוש שנים).

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עסקת ליסינג פרטי דיי רגילה.

שם מפוצץ למשהו שכמה חברות משווקות. אין פה חדש.

אבל הפרסום הנ''ל קצת מטעה: עם קצת מיקוח מול שלמה תגיע

למשל למזדה 3 חדשה. מקדמה ₪7400

תשלום חודשי של כ ₪2500 למשך 3 שנים . סט צמיגים ומצבר בעלות חודשית נוספת של ₪10 .

לדעתי יש קנס יציאה לפני הזמן במחיר כזה.

המקדמה והתשלום החודשי תלויים בסוג הרכב וניתן להגדיל אחד על חשבון השני.

אבל הם קוראים לתשלום החודשי , ₪2500 האלה: "ירידת ערך ".

כאילו אתה משלם רק על ירידת ערך אבל זה כמובן טריק שיווקי ( כי יש גם מקדמה, ויש טסט שנתי שאתה משלם ) ואתה יכול לתת מקדמה יותר שמנה ולשלם כל חודש רק ₪1000 וכו

ושוב, חברות ליסינג נוספות מציעות מבצעים מתחרים.

טסט על רכב חדש עושים לאחר שנתיים, זה דיי זניח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון ,אבל את האגרה אתה חייב לשלם כל שנה. פשוט אתה לא מגיע לבדיקה פיזית בשנתיים הראשונות. בגלל זה כתבתי מה שכתבתי.

הקטע שתרגיש כאילו כל חודש אתה משלם ממש קצת אבל בסוף זה מצטבר .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
טסט על רכב חדש עושים לאחר שנתיים, זה דיי זניח

שלוש שנים אבל כאמור, האגרה משולמת פשוט בלי טסט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתה משלם מקדמה 8900

תשלום חודשי נע בין 1500-2500 (אל תתפוס אותי על השקל אבל משהו כזה)

הכל משולם לך חוץ מאגרת רישוי ודלק.

לא סגור מה קורה בסוף השלוש שנים אבל לדעתי הכל מהתחלה.

אתה צריך לחשב כמה עולה לך כל התקופה של 3 שנים להחזיק רכב *חדש* ולפי זה לחשב כמה זה לחודש

כל המחירים הם הערכה גסה***

אגרה טסט * 3 - 4500 שח

טיפול * 2 קטנים + אחד גדול - 3000 (הערכה)

צמיגים * החלפה פעם אחת - 1500 (אם הלכת על צמיגים פרימיום)

כל זה ל3 שנים יוצא 9000 ואת זה צריך לחלק ל36 חודשים שזה בערך 250 שח לחודש + 400 שח לחודש ביטוח זה בערך 650 שח אחזקה לחודש... תוסיף לזה בלתמימ 1500 שח לשנה (בחיים לא מגיע ל1500 שח בלתמ בשנה ברכב חדש אבל נגיד) זה עוד 125 שח בחודש סהכ זה לא יותר מ800 שח בחודש אחזקה לרכב חדש. לשלם להם 2000 זה טירוף

ד"א אם מחשבים נגיד מחיר 2000 * 36 חודשים זה יוצא 72,000 מחיר של רכב חדש היום.. אתה בעצם קונה בשבילם את הרכב ואתה בעקיפין גם משלם את כל הדברים שהם "משלמים" לך.

לדעתי עדיף לשלם עוד 10-20,000 ולקנות רכב שאתה הבעלים שלו, ככה אחרי 3 שנים כשאתה מוכר אתה נשאר לפחות עם 40,000 (וגם זה לרכב שלא שומר על הערך שלו בכלל) בעסקה שלהם אתה אחרי 3 שנים נשאר עם ה*** ביד ובלי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ב"סיבוב שני" עם העיסקה הזאת עם שלמה סיקסט.ממליץ בחום.במיוחד כשרוכשים רכב חדש מהניילונים וכל מכה קטנה מורידה מהערך כמו גם איבוד הראוני ממחיר המחירון.אחרי EXCEL מטורף שעשיתי, יצא בפועל הפרש של כ 8000 ש"ח +- מעבר למה שהייתי מאבד אם הייתי רוכש רכב חדש מהניילונים..שווה בשבילי את השקט הנפשי.כמו גם השירות שלהם. מאוד אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משלם מקדמה 8900

תשלום חודשי נע בין 1500-2500 (אל תתפוס אותי על השקל אבל משהו כזה)

הכל משולם לך חוץ מאגרת רישוי ודלק.

לא סגור מה קורה בסוף השלוש שנים אבל לדעתי הכל מהתחלה.

אתה צריך לחשב כמה עולה לך כל התקופה של 3 שנים להחזיק רכב *חדש* ולפי זה לחשב כמה זה לחודש

כל המחירים הם הערכה גסה***

אגרה טסט * 3 - 4500 שח

טיפול * 2 קטנים + אחד גדול - 3000 (הערכה)

צמיגים * החלפה פעם אחת - 1500 (אם הלכת על צמיגים פרימיום)

כל זה ל3 שנים יוצא 9000 ואת זה צריך לחלק ל36 חודשים שזה בערך 250 שח לחודש + 400 שח לחודש ביטוח זה בערך 650 שח אחזקה לחודש... תוסיף לזה בלתמימ 1500 שח לשנה (בחיים לא מגיע ל1500 שח בלתמ בשנה ברכב חדש אבל נגיד) זה עוד 125 שח בחודש סהכ זה לא יותר מ800 שח בחודש אחזקה לרכב חדש. לשלם להם 2000 זה טירוף

ד"א אם מחשבים נגיד מחיר 2000 * 36 חודשים זה יוצא 72,000 מחיר של רכב חדש היום.. אתה בעצם קונה בשבילם את הרכב ואתה בעקיפין גם משלם את כל הדברים שהם "משלמים" לך.

לדעתי עדיף לשלם עוד 10-20,000 ולקנות רכב שאתה הבעלים שלו, ככה אחרי 3 שנים כשאתה מוכר אתה נשאר לפחות עם 40,000 (וגם זה לרכב שלא שומר על הערך שלו בכלל) בעסקה שלהם אתה אחרי 3 שנים נשאר עם ה*** ביד ובלי רכב

סליחה אם פספסתי, אבל לא הזכרת את ההוצאה הגדולה ביותר ברכישת רכב חדש, ירידת ערך.

תכניס את זה לתחשיב ותעדכן אותנו מה הפער.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תעשה עוד תחשיב אתה תגלה שניתן לקחת את הרכב משלמה בלי ביטוחים וטיפולים (תקנה בעצמך ביטוח מקיף וכו) ואז לחסוך לפחות ₪300 בחודש כי סידרת את זה לבד (לעומת אותה עסקה רק מסלול כולל הביטוחים) . בקיצור: לכל שירות יש פה עלות שולית כלשהיא.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אם פספסתי, אבל לא הזכרת את ההוצאה הגדולה ביותר ברכישת רכב חדש, ירידת ערך.

תכניס את זה לתחשיב ותעדכן אותנו מה הפער.

בוא נצא מנק הנחה שיש לך בכיס 72,000 שח ויש לך 2 אפשרויות:

1. רכב חדש

2. עסקה ליסינג

במקרה הראשון אתה משלם 72,000 על הרכב, מפסיד נגיד 25,000 ירידת ערך ל3 שנים (הערכה גסה כמובן כי זה תלוי רכב ועוד פרמטרים)

זאת אומרת שאחרי 3 שנים הרכב שווה בערך 47,000 ואחרי שמכרת את הרכב ב47,000 יש לך ביד כרגע 47,000 רק מהקניה והמכירה של הרכב. אבל רגע אחד, צריך להתחשב גם בהוצאות לאורך השנים ולפי החישוב למעלה זה בערך 800 שח שזה 28,800 שח שאת זה צריך להוריד ממה שנשאר לך אחרי המכירה (כי זה מה שעלה לך אחזקת הרכב לאורך 3 שנים) זאת אומרת שאחרי 3 שנים נשארת עם עודף 18,200 שח.

זאת אומרת שיש לך פה הפרש של 500 שח בחודש מאשר עסקת ליסינג.

במקרה השני שילמת 72,000 ואחרי 3 שנים אתה נשאר בלי כלום.

כלומר שאתה יכול כביכול באותו סכום לקנות רכב יותר טוב (עם מקדמה לפני הקניה והוספת כסף אחרי כמו בעסקת ליסינג רגילה) באותו X כסף שעולה לך העסקה עם שלמה סיקסט + 500 שח.

בשורה התחתונה החברה לא מפסידה עליך. וגם אני חשבתי שזה Too good to be true כמו שפות"ש אמר. ולכן חישבתי ואתה באמת משלם פה איזור 500 שח יותר.

האם זה שווה? חלק מהאנשים יגידו שזה חוסך את הכאב ראש ואת ההתעסקות בשביל לשלם עוד 500 שח

לי 500 שח בחודש זה תוספת של הרבה כסף, מה גם שאני בטוח שכל חלק שיצטרכו להחליף ברכב ולא חייב להיות לפי מפרט יצרן (כמו צמיגים, מגבים וכו') יש לחברה אינטרס להרכיב את הזול ביותר שיש ללא קשר לאיכות המוצר או רצון הלקוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מחשב נכון, אבל עזוב את זה רגע בצד.

בהודעה הקודמת הצגת פער של 1200 ש"ח (800 לקנות לבד מול 2000 לקחת מסיקסט)

בהודעה האחרונה הפער צנח ל500 ש"ח "בלבד", כי פתאום נזכרת שיש גם ירידת ערך.

זאת הנקודה שרציתי להעביר.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מחשב נכון, אבל עזוב את זה רגע בצד.

בהודעה הקודמת הצגת פער של 1200 ש"ח (800 לקנות לבד מול 2000 לקחת מסיקסט)

בהודעה האחרונה הפער צנח ל500 ש"ח "בלבד", כי פתאום נזכרת שיש גם ירידת ערך.

זאת הנקודה שרציתי להעביר.

נו, צדקת קודם שלא חישבתי את הירידת ערך, והצגתי חישוב חדש שכולל אותה. איפה פה הבעיה לא הבנתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...