Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום על ההוצאות של הרכב בלבד? במה מדובר בפרסומת של שלמה סיקסט?

Hod135
שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לעזרתכם,

יש לי כרגע 10K ויכולת לשלם 1K כל חודש (לא כולל אחזקה-דלק \ביטוח וכו' ).

המטרה היא קניית רכב לנסיעות קצרות לנהג אחד(גם בעיר וגם מחוץ לעיר. עבודהבית, כ15 ק"מ לכיוון).

האם ישנה עסקה (רכישה מיבואן או רכישה מ"שלמה" או כל חברת ליסינג גדולה אחרת) שיכולה להתאים לי ?

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרתכם,

המטרה היא קניית רכב לנסיעות קצרות לנהג אחד(גם בעיר וגם מחוץ לעיר. עבודהבית, כ15 ק"מ לכיוון).

האם ישנה עסקה (רכישה מיבואן או רכישה מ"שלמה" או כל חברת ליסינג גדולה אחרת) שיכולה להתאים לי ?

יש המון עסקאות אלה, מהיבואן ומ0 ק״מ, כולן עם בלון בסוף או שדרוג/מכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסקה שבתחילת השרשור הן לא הלוואת בלון.לא נראה לי ששואל השאלה מעוניין בבלון.

יש מקדמה , אחריה 36 חודשי שכירות ובסוף מחזירים את הרכב לחברה . אין בסוף תשלום נוסף. רוצה עוד ? ניתן להמשיך עם הרכב לעוד שנה של שכירות .

הדבר היחיד שקורה בסוף : יש אופציה , אם תרצה , לקנות את הרכב מהחברה ב 15% הנחה מהמחירון . זהו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ישנה אופציה בלי תשלום בסוף , אעדיף אותה.

הבעיה בליסינג שלאחר 3 שנים נשארים בלי רכב .

סה״כ הכסף שאתה משלם בליסינג הוא פחות ממחיר הרכב. אם היו משאירים את הרכב אצלך בתום התקופה בלי תשלום נוסף חברת הליסינג היתה מפסידה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול על רכב שעולה כ ₪150000 בחנות תשלם לליסינג הפרטי כ ₪80000 (פרוש ל 3 שנים)

(רק על ברזל, בלי ביטוחים,דלק וטיפולים).

שזה דיי קרוב לירידת ערך ממוצעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרתכם,

המלצה שלי, קנה לך קיה פיקנטו/יונדאי I10 ואת ה-1,000 שקל שים בקופת גמל להשקעה שיהיה לך לפנסיה

או ברצינות למה בשביל נסיעה של 30 ק"מ ביום צריך לקנות רכב חדש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול על רכב שעולה כ ₪150000 בחנות תשלם לליסינג הפרטי כ ₪80000 (פרוש ל 3 שנים)

(רק על ברזל, בלי ביטוחים,דלק וטיפולים).

שזה דיי קרוב לירידת ערך ממוצעת.

למרות שמצב שוק היד 2 לא מזהיר. לא מכיר הרבה דגמים שיאבדו 55 אחוז בשלוש שנים.

אני יכול להגיד לך שג'יפונים לא מאבדים אפילו 40 אחוז בשלוש שנים.

כל עסקה של ליסינג פרטי שבדקתי, על ג'יפונים סביב 155000 שקל, מגלמת ת כ-20000 שקל הפסד של הלקוח מול קניה ישירה במימון בנקאי או אחר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסקה רחוקה מלהיות כלכלית אך מגלמת רכיב נוחות.

מאידך, חלופה דומה, אך משתלמת יותר, הינה רכישת רכב חדש מהיבואן בתנאי מימון מועדפים מבוססי הלוואת בלון (בריבית של פריים + 0.5% לערך), ואחרי 3 שנים רכישה חוזרת של רכב חדש אצל אותו יבואן כאשר היבואן רוכש את הרכב הישן במחיר מחירון. בשעתו היו מספר יבואנים שהציעו מסלול כזה (לובינסקי, יפנאוטו).

עריכה אחרונה על ידי yuval1111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שעסקה כזו (ליסינג) מגלמת רווח למשכיר אבל תזכרו שבסופה השוכר לא מחוייב לכלום. אין פה בלון. סוג של גמישות שלהרבה אנשים שווה את התוספת .

יש לא מעט משפחתומטיות, יוצאות ליסינג, ששוכבות בפי גלילות אחרי שאיבדו חצי מערכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...