Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב מקרמיקה שנפלה מאתר בנייה. לתקן או להחליף מכסה מנוע?

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, עמדתי בכניסה לחניון עם הרכב ופתאום נפל מפיר קרמיקה שגרמה לנזק למכסה המנוע. ניגשתי לפועלים שנתנו לי את הקבלן שלקח אחראיות ואמר לי לשלוח לו הצעת מחיר מסודרת עם קבלה ושהוא ישלם.

ניגשתי למוסך מורשה רנו ושם נתנו לי 2 אופציות, תיקון מקומי או החלפת כל מכסה המנוע, אופציה שנשמעת לי מוגזמת בעליל אבל לטענתם תיקון מקומי אף פעם לא יהיה טוב כמו החלפה ושאנשים מחליפים על נזקים קטנים יותר וכו' אבל גם תיקון זה יהיה בסדר.

אני ממש לא מעוניין בזה מן הסתם, גם מרגיש לי שזה יהיה בעייתי מבחינת סחירות.

הם הביאו לי 2 הצעות מחיר, תיקון פחחות מקומי בעלות 1521 ש"ח או החלפת כל המכסה ב 3500 ש"ח.

הנה הנזק:

IMG-20200115-WA0018.jpg

מה כדאי לעשות? שתי הצעות המחיר נראות לי גבוהות מאוד, אולי ללכת למוסך אחר? אני לא רוצה להתחיל עכשיו תהליך שבו הוא יתנער ויערב שמאי.

מבקש תשובה מהר, אני עכשיו במוסך ואני צריך לדעת מה כדאי לעשות.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שיש פגיעה קצת בצבע, בנוסף במוסך הם טוענים שהרווחים של מכסה המנוע לא שווים ושצריך להחליף שם את הציריות או מה שזה לא יהיה.

הקבלן כצפוי לא מוכן לקבל את הצעת המחיר של המוסך המורשה והוא רוצה לקחת את הרכב לאיזה מוסך לא ברור, בטח של איזה חבר מהמגזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יותר בעד תיקון המכסה כי מכסה מנוע חדש יהיה תחליפי שבו לרוב אין התאמה מוחלטת

ובהרבה מקרים הוא גם עם פחות חיזוקים פנימיים.

לאחר תיקון פחחות רגילה צריך לצבוע את כל מכסה המנוע.

שמור את תמונת הנזק למען קונה רכב בעתיד שיראה שזאת פגיעה קטנה במכסה, כי תמיד יראו שהוא

תוקן או הוחלף.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חוסר הבנה יש במוסכים מורשים.

אתה לא חייב לצבוע מכסה מנוע בטח לא להחליף. לפי איך שזה נראה -אין לך נזק לצבע, לפיכך תיקון PDR מקצועי

אמור להעלים את המעיכה. במידה ויישאר סימן מעל הצבע? בצע צביעה נקודתית עם מכחול. (נגיעות קטנות)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מה כולל התיקון המקומי? אם גם צביעה מקומית בלבד אז זו הצעה מופרכת.

אל תחליט בלחץ, הקבלן יכול לחכות עם הצעות השבר שלו. גש לאיש PDR טוב כי מהתמונה קשה לראות מה הנזק בצבע, אולי טאץ' אפ יספיק?

אולי אין צורך בכלל?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מה זה "גם בזה" - רק בזה. זה מה ש-PDR עושה. נזקים בצבע, לא.

אבל שוב, אולי זה ברמת הטאץ' אפ ותחסוך צביעה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, PDR מיישר לך את הפח כאילו לא היה שם כלום. (בידי אומן) את השריטות העדינות הייתי מבצע תיקון עם מכחול.

זו הדרך הנכונה לשמור על ערך הרכב.

הסבר קצר. (בלי להתייחס לרמה המקצועית שלהם)

[video=youtube_share;YrVc9419Zyo]

[video=youtube_share;e0hAgKPP8vs]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה טיפול יקר זאת בעיה כי שוב, הוא לא יסכים לשלם את זה, מבחינתו לא קרה כלום וגם אין לי הוכחות (כי הרי ידוע שמתחביביי להמציא מכות מכסה מנוע ולחפש פועלים תמימים באתרי בנייה להפיל את זה עליהם) אז נגיד תודה על מה שיתן לי ונשתוק.

אני אתייעץ עם אחד מהחבר׳ה שם ואראה מה הוא אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...