Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב מקרמיקה שנפלה מאתר בנייה. לתקן או להחליף מכסה מנוע?

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז דיברתי עם אחד מהמומלצים של הפורום, הוא אמר ש PDR במקרה הזה יסדר את זה לרמה של 80% ככה, זאת אומרת זה לא יהיה ממש מושלם.

אולי בכל זאת כדאי לסדר אצל אחד מהמורשים? כמובן לא אחליף את המכסה, רק פחחות מקומית, גם נראה שהוא קצת זז מהציר שלו אז אני חושב שבכל מקרה אין ברירה אלא לסדר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תבצע רק צביעה מקומית במקום איכותי.

קח בחשבון שהבעיה בצביעה מקומית שרואים בזווית את חיבור הלכה מעל הלכה המקורית. (ממש זניח, אך פדנט כמוני רואה גם את זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ראיתי מעט מאוד מוסכים "מורשים" (מניח שאתה מתכוון למוסך מרשת קרסו) שמחזיקים מחלקת פחחות צבע ראויה.

ברוב הזמן מדובר על תוצאות בינוניות ומטה במחירים מופקעים.

גש למקום עצמאי ואיכותי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מעט מאוד מוסכים "מורשים" (מניח שאתה מתכוון למוסך מרשת קרסו) שמחזיקים מחלקת פחחות צבע ראויה.

ברוב הזמן מדובר על תוצאות בינוניות ומטה במחירים מופקעים.

גש למקום עצמאי ואיכותי.

מסכים מנסיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן אתה פות"ש?

אני יכול להמליץ לך מניסיון אישי רב שנים על מוסך פחחות "גולי" באזור התעשייה הישן ראשל"צ.

עושה עבודות ברמה גבוהה והמחירים סבירים לחלוטין.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאיזור המרכז ככה שהמוסך שהמלצת עליו הוא בהחלט אופציה.

אני גם יכול להגיע לדרום כי אני שם לעיתים קרובות.

עוד המלצות לפחחים ברמה טובה?

אני חושב שאני מעדיף לעשות את העבודה בצורה פרטית ולא דרך הביטוח כי אני לא רוצה שתרשם לי תביעה ברקורד (למרות שזה לא מעלה את הפרמיה שלי ולא נרשם כתביעה אמיתית אני עדיין מעדיף שישאר 0 תביעות ביטוחיות למקרה שאמכור את הרכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...