Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסני הוחתם בוויליאמס מהפורמולה 1

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ומכבי לא הייתה זוכה ביורוליג בלי זרים.

זה לא אומר שזה לא בסדר, להגיד לספורטאי שמטרתו לנצח שהוא לא בסדר כשהוא עושה הכל כדי לנהגיע לטופ זה מפגר.

מאמנים טובים יותר לא עולים כסף? ציוד איכותי יותר לא עולה כסף?

כמה ליפיגו שילם על הטייץ שלו? למה לא רוכב בטייץ ממקס-סטוק ואופניים מטויז-אר-אס?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מכבי שוכרת את הזרים שלה ע"פ הבצועים שלהם, לא על פי מי שמוכן לממן את העסקתם. כך אני מקווה לפחות.

מאמנים טובים עולים כסף: לא שוכרים מאמן ע"פ האם מישהו מוכן לממן אותו. קודם בוחרים מאמן מקצועית נטו, אח"כ מחפשים מקורות מימון.

כמו שהשנה, אחרי ששנים רדפו אחרי כספי, הוא הסכים, ורק אז הם השיגו את העזרה של פוקס למימון שכרו.

מקצועית, הוא היה האופציה הישראלית הכי טובה בלי קשר לפוקס.

אני לא מאמין שיש כאן מישהו עד כדי כך 'לא גאון' שלא מבין את ההבדל.

אפילו אם פה ושם יש גאונים-מופלגים מחפשיי-יחס שמעדיפים להפוך דיון לאישי בכל מחיר (כמובן לא מול יוזר פעיל מידי) כי העובדות ברורות לכל.

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להרים את הכפפה .

מוכן להתחרות מול כל רוכב אופניים בן גילי כאשר אני רכוב על אופניים מטויז אר אס .

מסלול מוצע , נשר צומת דמון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכבי שוכרת את הזרים שלה ע"פ הבצועים שלהם, לא על פי מי שמוכן לממן את העסקתם. כך אני מקווה לפחות.

מאמנים טובים עולים כסף: לא שוכרים מאמן ע"פ האם מישהו מוכן לממן אותו. קודם בוחרים מאמן מקצועית נטו, אח"כ מחפשים מקורות מימון.

כמו שהשנה, אחרי ששנים רדפו אחרי כספי, הוא הסכים, ורק אז הם השיגו את העזרה של פוקס למימון שכרו.

מקצועית, הוא היה האופציה הישראלית הכי טובה בלי קשר לפוקס.

אני לא מאמין שיש כאן מישהו עד כדי כך 'לא גאון' שלא מבין את ההבדל.

אפילו אם פה ושם יש גאונים-מופלגים מחפשיי-יחס שמעדיפים להפוך דיון לאישי בכל מחיר (כמובן לא מול יוזר פעיל מידי) כי העובדות ברורות לכל.

תיאורטית אתה צודק, מעשית לא ככה זה עובד.

אבל בכל מקרה במסגרת מערכת השיקולים של הקבוצה יש סיכוי שהיה שם נהג יותר טוב בלי ספונסר, ונהג פחות טוב עם ספונסר גדול יותר.

בסופו של דבר הם בוחרים את מי שהכי מתאים למערכת השיקולים שלהם ולצרכים שלהם באותו רגע.

לא חסר ספורטאים בכל מיני ענפים שהם מצוינים אבל אף קבוצה לא רוצה אותם כי הם בעייתיים מכל מיני סיבות.

וזה לא נכון רק לספורטאים, זה נכון לכולם, לפעמים מעדיפים לקחת לעבודה מישהו שהוא לא סופר-סטאר, מספיק טוב, אבל All-Arounder טוב, לעומת סופר סטאר שבתחום אחר (כמו יכולת בין-אישית) ששואפת לאפס.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...