Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסני הוחתם בוויליאמס מהפורמולה 1

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כ הבנתי שהכסף של סילבן אדמס שיחק תפקיד משמעותי ואם לא הוא זה לא היה קורה בחיים

מקווה שזה לא דומה לקניה של מקום בתחרות הטור דה פראנס בידי סילבן אדאמס .

אני לא חושב שיש מה להתלהב יותר מידי.

זה ידוע במשך שנים - רק בעלי הממון, או כאלה שיכולים לרתום אליהם את בעלי הממון, נוהגים בפורמולה 1.

כשראיתי את סילבן אדאמס במסיבת העיתונאים (איש יקר לכל הדעות ויש רק להוקיר אותו על כל מה שהוא עושה לספורט בפרט ולישראל בכלל) - ירד לי האסימון...

אף אחד פה לא כתב שהוא חרא נהג ושזה שוחד, רק אומר.

אף אחד...?!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יותר טוב תפשפש בדעותיך ונסה להבין מה הצורך הבוער בך (ובשכמותך) לצאת נגד הישג כביר של ספורטאי ישראלי תוך הקטנת ההישג דרך קביעת תאוריות (קונספירציה) כעובדות מוגמרות?

אתה כבר החלטת, כן? חרא נהג שהתקבל לתפקיד רק דרך שוחד שלמונין של מיליונים!

יאללה, שיהיה לך לבריאות.

קשקוש בלבוש. שוחד שמוחד, בוער שמוער, חרא שמרא....

כמי שנשוי שנים רבות אני מתורגל היטב בטכניקה של לטעון טענה פיקטיבית לייחס אותה אלי ולנזוף בי. משעמם.

מעורבותו של סילבן אדמס אינה קונספירציה, כי אם עובדה שאיש לא מסתיר. עובדת היותו של ניסני נהג מוכשר לא היתה השיקול המכריע, אלא הלאום שלו. כל השאר בבל"ת.

זה מזכיר לי שהתווכחתי עם חברים בשעתו על לאנס ארמסטרונג (כן, אני מהניג'סים בטייץ שמפריעים לגודשים למניהם בשבתות בבוקר ..).

ההם אמרו שגם בלי סמים הוא רוכב על שלא רואה אף אחד ממטר ושכולם עושים את זה. אני שאלתי שאלה פשוטה: "האם יש למישהו שמחליט שלא לקחת סמים סיכוי לנצח"? . כאן הוויכוח בד"כ מסתיים.

לאור מעורבותו של אדמס.. האם היה סיכוי למישהו בן גילו ומקביל בהישגים לניסני (או כל אחד אחר שיש לו ספונסר מליארדר) לקבל את ג'וב רק על סמך כישוריו? כנראה שלא.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שהרי מן המיודעות הוא שמיליארדרים אוהבים לזרות את כספם לרוח במימון במליוני דולרים של אפסים מאופסים שכל כישוריהם שנולדו כדת משה וישראל.

2. מעורבותו של אדמס/ ספונסר היא הכרח בעולם ה F1, אין אף נהג טירון שמגיע לשם בלי מישהוא עם כיסים מאוד עמוקים שמממן אותו, ככה שהטענה שלניסני יש מימון ולכן המימון עשה את שלו ולא הכישרון הוא במילה אחת, דמגוגיה.

ולא באמת מעניין אותי מהסיכויי הקבלה של מי שאין לו מימון, מעט הסלנג וסגנון הכתיבה שלך מעיד שאתה ממש קשיש מידי בשביל ניו אייג'יות וסוסוני חד קרן מפזזים על הקשת בענן, אז פליז, אל תיקח אותי למחוזות מאוסים כאלה שבהם למנצח אסור לשמוח כי המפסיד נבי נעלבי.

3. תכלס, היית צריך להתחיל מכאן,

(כן, אני מהניג'סים בטייץ שמפריעים לגודשים למניהם בשבתות בבוקר ..).

הייתי יודע ישר לסגת בבהלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהרי מן המיודעות הוא שמיליארדרים אוהבים לזרות את כספם לרוח במימון במליוני דולרים של אפסים מאופסים שכל כישוריהם שנולדו כדת משה וישראל.

נו, להביא את מדונה לאירוויזיון די עונה לקריטוריון

תכלס, היית צריך להתחיל מכאן,

הייתי יודע ישר לסגת בבהלה.

תמיד יש מקום פנוי ברשימה של אנשים על הפפו שלי

בברכה,

ל.

לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור מעורבותו של אדמס.. האם היה סיכוי למישהו בן גילו ומקביל בהישגים לניסני (או כל אחד אחר שיש לו ספונסר מליארדר) לקבל את ג'וב רק על סמך כישוריו? כנראה שלא.

למה שלא יהיה לו סיכוי?

ספונסר מיליארדר (או לפחות מיליונר) זה תנאי סף ברמות האלה, אבל זה לא הופך את זה לשיקול העיקרי.

כי נהגים טובים עם ספונסרים מיליונרים לא חסר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקרנת! מה מכאיב לך בפורמולה?

בלי להבין את כל המסביב (צמיגים, שינויים ברכבים, אסטרטגיית מירוץ וכו') זה אירוע די קשה לצפיה... אפילו למי שאוהב לראות יש לא מעט רגעים מתים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה,

השאלות שעלו כאן עולות ועלו גם בכתבתות בנושא בחול, מכיוון שניסני הוא לא איזה עילוי בתחום, אין לו רקורד יוצא דופן בסבבים הזוטרים שהתחרה בהם וגם במבחנים של הקבוצה הוא לא היה מהיר. וזה גם לא כזה חדש או מפתיע. אבא שלו עשה סיבוב דאווין כזה לפני יותר מעשור. אז בוא נשאל את השאלה ההפוכה: גם במקרה של אביו צריך להלל אותו, למרות שלא הצליח לסיים הקפה בערך, היה איטי ב-13 שנ' מהמוביל וסיים את "הקריירה" בפורמולה 1 אחרי מרוץ, רק בגלל שהוא ישראל?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליפיגו, אתה סתם דמגוג.

יש נהגים שמגיעים בלי כיסים עמוקים.

יש לפרארי, מקלארן, רד-בול ומרצדס 'אקדמיות' מירוצים. שם צומחים כשרונות צעירים, חלקם מגיעים לF1.

וטל,המילטון,אוקון,ואלונזו הגיעו מבתים רגילים לגמרי ומתוך ה4, 3 הם אלופי עולם ומהנהגים הטובים ביותר שהיו בסבב אי פעם.

אז תחזור לטיץ ולסמים שלכם שם בענף המדוושים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, אשף החינוך הסובייטי,

לשיטתך, על זה שהגיע בכלל לנהוג ב F1 לא מגיע לו כלל שבחים ועל זה שלא הצליח "להשלים הקפה" מגיע לו הרבה לעג?

וואללה, מזל לא גדלתי עם אבא כמוך.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשיטתך, על זה שהגיע בכלל לנהוג ב F1 לא מגיע לו כלל שבחים ועל זה שלא הצליח "להשלים הקפה" מגיע לו הרבה לעג?

וואללה, מזל לא גדלתי עם אבא כמוך.

:wink:

לחנוך ניסני?

שבחים על נהיגה? לא.

יכולות כלכליות \ שכנוע \ ניהול \ כל דבר אחר שנדרש כדי להגשים חלום ולנהוג בf1? כל השבחים שבעולם.

לבן שלו? כנראה שהוא יודע לנהוג. די בטוח שיותר טוב ממני. מאוד בטוח שלא ברמה של רוב הנהגים האחרים שמגיעים ל-f1.

שמע, אני לפחות, לא מאדיר ולא קוטל על המעמד רק על סמך זה שהוא ישראלי. אני follower שלו בפייסוש ומאחל לו הצלחה. העניין של המימון והאם באמת מגיע לו עלה מאוד מהר מכיוונים שונים - גם בארץ וגם בחול.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליפיגו, אתה סתם דמגוג.

יש לפרארי, מקלארן, רד-בול ומרצדס 'אקדמיות' מירוצים. שם צומחים כשרונות צעירים, חלקם מגיעים לF1.

וטל,המילטון,אוקון,ואלונזו הגיעו מבתים רגילים לגמרי ומתוך ה4, 3 הם אלופי עולם ומהנהגים הטובים ביותר שהיו בסבב אי פעם.

למיטב זכרוני 2 מתוך ה-3 אלופי עולם מעולם לא היו נהגי מבחן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליפיגו, אתה סתם דמגוג.

אני לא בטוח שאתה ימבין את משמעות המילה דמגוג, אבל אולי אתה מכיר את הביטוי 'קשה הבנה', כי זו הפואנטה שלי בדיוק: שיש נהגים שזוכים למעמדם בזכות ולא בחסד. ניסני בנתיים לא אחד מהם: "הנה הכסף, תנו לו את הג'וב".

לגבי אופניים: רגשיי נחיתות זו לא תכונה אטרקטיבית. רק אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקרנת! מה מכאיב לך בפורמולה?

מכאיב? כלום. פשוט לא נהנה לצפות בזה.

אני מאוד אוהב לשחק כדורגל ומאוד לא נהנה לצפות בו. מניח שבאותה צורה אם תזרוק אותי על רכב פורמולה זו תהיה חוויה, אבל לא נהנה מצפייה בספורט הזה. אין לי מושג למה אבל זה משעמם אותי, מניח שגם אם תלמד אותי על צמיגים ואסטרטגיות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסני נהג מוכשר. אם נצמדים לעובדות (ואני עקבתי אחריו ב-3 השנים האחרונות), היו לו ביצועים לא רעים בכלל בעונות שלו בפורמולה 3.5V8 כולל מספר נצחונות ולא מעט פודיומים (היה ברביעייה המובילה) והוא היה יציב בביצועים שלו. לעומת זאת בעונה היחידה שלו בפורמולה 2, הוא לא הצליח להתחבר למכונית והוא סיים במקומות נמוכים רוב העונה (ובן קבוצתו אז, השיג תוצאות טובות יותר באותה מכונית).

אז אין עוררין על כך שהוא נהג מוכשר, אך ברור שיש לפחות מספר דו-ספרתי של נהגים טובים ממנו. אם שמים על הכף כישרון מול מימון, אז לדעתי המימון (לקבוצה שמשתוקקת לכל סנט) במקרה הזה היטה את הכף. אין כאן פחיתות כבוד לניסני (שהוא הנהג הישראלי הכי מצליח בכל הזמנים נכון ל-2020), ולהבדיל מאביו לו יש כישרון משמעותי, אך מכאן ועד לירות זיקוקין באוויר יש מרחק.

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מבקש לא לערבב את שמי כאילו מדובר בשוחד של סילבן אדמאס .

איני מבין דבר במכוניות ובמרוצי מכוניות . באופניים יש לי מעט ניסיון . לעשות קיצור דרך ולקנות מקום לתחרויות בדרג הראשון ( אופניים ) זה מעולה לי כצופה . כתרבות ספורט צריך לגדול מלמטה . אף רוכב ישראלי מוכשר ככל שיהיה לא היה נבחר להתחרות בדרג ראשון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...