Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI החדשה תהיה....

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תופים בבקשה... חלשה יותר מלאון קופרה הנוכחית!

תמונות ומידע שהגיעו לאוטואקספרס התפרסמו ומהם עולה שהגולף הבאה "תראה אגרסיבית יותר מאי פעם" (הם כנראה מתייחסים לפנסי הערפל בצורת חמש נורות נפרדות, כי אני לא רואה שום רמז אחר ל"אגרסיביות") ושהיא תקבל מנוע עוצמתי עם 280!!! כ"ס, 20 פחות מהמתחרה הזולה יותר שלה מבית. סך הכל נשמע הגיוני.

vw_golf_gti_-_front_watermarked.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה הגיוני בהתחשב בזה שהם שומרים מקום ל R.

280 זה הספק דומה למתחרות האחרונות שהוצגו: המגאן והיונדאי

וה gti משווקת כ all rounder, לא בתור הסכין הכי חד במגירה

ובכל מקרה תודה לפולקסווגן שהיא לא חשמלית (או לפחות לא רק)

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף GTI תמיד הייתה חבילה יותר עגולה ושלמה מרוב המתחרות ולא ניסתה להיות הכי חזקה בקבוצה.

צריך להגיד תודה שבכלל ממשיכים לייצר אותה בעידן בו תקני הזיהום מחמירים משנה לשנה וקלאסיקות מוטוריות אחרות הופכות לרכבי מדבקה - עיין ערך פיאט 124, טויוטה סופרה ופורד מוסטנג.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מי שקרא את המאמר באוטו אקספרס וראה את הסקירה הקצרה של המתחרות יופתע מהמידע אודות הקופרה לאון החדשה :

Cupra Leon

Cupra Leon - spied - side 3/4 tracking

Power: 242bhp

0-62mph: 6.0 seconds

Price: TBC

We’re weeks away from the reveal of the Mk3 SEAT Leon – but we already know that its Cupra performance version will use plug-in hybrid power to mix pace with the ability to run on electric power alone.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"As before, a six-speed manual gearbox will be offered, with the option of a seven-speed dual-clutch transmission."

מזל שהם שומרים על הגיר ידני, אם כי צ'מפיון הפסיקו לשווק גיר ידני בפולו ובגולף (ובלאון) אז אין הרבה מקום לתקווה

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאם מבקשים מצ׳מפיון באולמות התצוגה גרסה עם גיר ידני בחלק מהרכבים שלהם הם מוכנים לעשות מאמץ ולייבא אחת עבורך. שווה לנסות גם פה למי שמעוניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות ומידע שהגיעו לאוטואקספרס התפרסמו ומהם עולה שהגולף הבאה "תראה אגרסיבית יותר מאי פעם" (הם כנראה מתייחסים לפנסי הערפל בצורת חמש נורות נפרדות, כי אני לא רואה שום רמז אחר ל"אגרסיביות") ושהיא תקבל מנוע עוצמתי עם 280!!! כ"ס, 20 פחות מהמתחרה הזולה יותר שלה מבית. סך הכל נשמע הגיוני.

[ATTACH=CONFIG]526665[/ATTACH]

אבל גם בדורות הקודמים הקופרה חזקה יותר, לא?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאם מבקשים מצ׳מפיון באולמות התצוגה גרסה עם גיר ידני בחלק מהרכבים שלהם הם מוכנים לעשות מאמץ ולייבא אחת עבורך. שווה לנסות גם פה למי שמעוניין.
האמנם?

כי הרושם שלי מהפורום הפוך

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין למה מישהו ירצה קופרה עם גיר ידני ולא עם הDSG7 הרטוב?

כי יש כאלו שנהנים יותר לנהוג עם גיר ידני מאשר באוטומט ללא תלות ברמת הביצועים?

בטח ברכב ספורטיבי לא ברור לי על מה התמיהה, זה בולט במיוחד שם שהרבה מעדיפים את הגיר הזה מתוך מחשבה (נכונה לטעמי) שהוא יותר מערב ומחבר בנהיגה מכל גיר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות ומידע שהגיעו לאוטואקספרס

לפי מה שאוטואקספרס כותבים מדובר בתמונות שצוירו בידיהם, לא בתמונות שהגיעו אליהם. ואני מצטט:

"Our exclusive images reveal how we think the finished model will look when the wraps come off in the coming months."

כמו כן, פנסי ערפל שבנויים מחמש יחידות שונות בכל צד נשמע כמו מנגנון יקר שלא בדיוק מתאים לרכב Midrange כמו גולף, אפילו אם הוא GTI.

לא אתפלא אם הרכב הסופי יהיה שונה מהתמונות האלה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאוטואקספרס כותבים מדובר בתמונות שצוירו בידיהם, לא בתמונות שהגיעו אליהם. ואני מצטט:

"Our exclusive images reveal how we think the finished model will look when the wraps come off in the coming months."

כמו כן, פנסי ערפל שבנויים מחמש יחידות שונות בכל צד נשמע כמו מנגנון יקר שלא בדיוק מתאים לרכב Midrange כמו גולף, אפילו אם הוא GTI.

לא אתפלא אם הרכב הסופי יהיה שונה מהתמונות האלה.

עדיין ה GTI משתמשת בגולף MK8 שכבר הוצגה.

העיצוב ישתנה בגריל/פנסים/ליפ וכו בלבד

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]526665[/ATTACH]

הפורנט שלה מזכיר את הקורולה. וכן, היא ממש לא נראית קרבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...