Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בתקציב של כ-70K, מעוניינת ברכב אמין שיסע מהבית לעבודה

שרית שמעוני
שימו לב! השרשור הזה בן 1533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הכוונה "0 ק''מ" ? זה לא אותו הדבר כמו "מהיבואן"?

אם רכיזה מ-0 ק"מ היא רלוונטית לך אז צריך לבדוק בחוזה האם אחריות היבואן היא מלאה ל-5 שנים או מופחתת.

בנוסף צריך לבדוק מה מועד תחילת האחריות, עליית הרכב לכביש או מועד מסירת הרכב בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מאמר שאתם ממליצים לי לקרוא על "0 ק''מ" כדי ללמוד את הנושא? אני בהחלט מתכוונת להחזיק את הרכב "עד שימות" ולא למכור אותו אחרי שנים בודדות ולכן לא אכפת לי שהיד הראשונה תהיה רשומה כליסינג. גם לא אכפת לי שהאבזור יהיה פחות-אם זה יוריד במחיר.

מדוע שהכיסוי הביטוחי יהיה מופחת? הרי אני מתקשרת עם חברת הביטוח ומחליטה איזה ביטוח לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד ההפרש לעומת היבואן מצדיק קנייה מ 0 ק"מ. לפעמים גם אצל היבואן אפשר לקבל הנחות/הטבות.

לפעמים מדובר בהבדלים של אבזור בטיחותי כמו במקרה של היונדאי I20 מליסינג 0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוטאז 2.0 תתאים לך בול.. גם אוכלת את העליות לירושלים וטבריה שציינת.. בתקציב הזה תבדקי בטרייד מוביל אולי יש להם.. הרכבים שם שמורים יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...