Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Tune לשברולט מאליבו

pc_
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שבמשך כשנה למדתי מספרי ניהול מנוע,דרך גוגל ופורומים אמריקאים. החלטתי לעשות למאליבו 3.5 2010 שלי טיון. והתוצאה הפתיעה אותי לגמריי !!! הרכב נהיה "מפלצת" היציאה שלו מהמקום מהירה הרבה יותר, אין שום נקודות מתות במצערת, מיגבלת המהירות שונה, העברות הילוכים מהירות בהרבה. בקיצור רכב חדש ומהיר בהרבה. יש לי עוד הרבה מה ללמוד ואמשיך לעדכן את הטיון אבל התוצאה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצעות תוכנת efi live ערכתי את מפת פתיחת המצערת ביחס לחיישן maf, תזמון העלאת והורדת הילוכים, עדכון מפת הלחצים בגיר, מפת הצתה ועוד הגדרות. וידאתי שהיחס דלק/אוויר תקין ואין תקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מה היה הרפרנס שלך?, הייתה לך המפה המקורית?, או שהכל מאפס?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שיש לגיר הנ"ל פה ושם בעיות עם הקלאצ'ים בין הזוגי או האי זוגי, יש לאבא שלי בדיוק את אותו הרכב, LTZ 3.5, הגיר עבר שיפוץ שלם באיזור ה 100K ק"מ, אם התוכנה מוסיפה קג"מ לגיר ממליץ לבדוק שהוא יכול לעמוד בזה.

מעבר לזה תפרט קצת יותר מה עשית בדיוק מה ההספקים וכו', נשמע מעניין

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מנוע 3.6 מקאדילאק הגיע בבודדות לארץ , תוכל לזהות שנת 2008 עם שני אגזוזים מאחור, בכללי מפואר מאוד וחזק בסטוק.

הדגם של פותש מנוע 3.5, 220 כח ובערך 30 קגמ, מנוע מוגבל ל 170 אלקטרונית.

במאליבו 2.4 גיר 6 הילוכים מאותן שנים.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבמשך כשנה למדתי מספרי ניהול מנוע,דרך גוגל ופורומים אמריקאים. החלטתי לעשות למאליבו 3.5 2010 שלי טיון. והתוצאה הפתיעה אותי לגמריי !!! הרכב נהיה "מפלצת" היציאה שלו מהמקום מהירה הרבה יותר, אין שום נקודות מתות במצערת, מיגבלת המהירות שונה, העברות הילוכים מהירות בהרבה. בקיצור רכב חדש ומהיר בהרבה. יש לי עוד הרבה מה ללמוד ואמשיך לעדכן את הטיון אבל התוצאה מעולה.

אתה מדבר רק על תוכנה למנוע ולגיר?

מהיר בהרבה זה לא.

תעלה לנו דיינו של האוטו שלך לפני ואחרי אם יש.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מנוע 3.6 מקאדילאק הגיע בבודדות לארץ , תוכל לזהות שנת 2008 עם שני אגזוזים מאחור, בכללי מפואר מאוד וחזק בסטוק.

הדגם של פותש מנוע 3.5, 220 כח ובערך 30 קגמ, מנוע מוגבל ל 170 אלקטרונית.

במאליבו 2.4 גיר 6 הילוכים מאותן שנים.

לא היה לי מושג שהיו הבדלים כאלו בדגמים, אצלנו אכן זו המפוארת עם ה 2 אגזוזים והמנוע 3.6

בכל מקרה ראיתי בזמנו גם תוכנה לרכב הנ"ל לכן הפתיע אותי שיפור משמעותי, בסופו של דבר זהו מנוע אטמוספירי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אבא קנה האמת, קנה אותה עם 96000 ק"מ, ואחרי חודש הקלאצ'ים בגיר התקלקלו.. למזלנו החברה SWITCH בזמנו לקחה עליה את האחריות כפי שהיה רשום בחוזה ודאגו לכל התשלומים, מסתבר שזו מחלה של הגיר וכמדומני שהיה גם ריקול על זה.

אבל מעבר לזה הרכב באמת מעולה, חבל שהוא 2009/10 ולא קצת יותר חדש, חזק מפנק נוח מאוד.

התוכנה נשמעת מעניינת בין היתר..

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...