Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חניה, האם ניתן לערער/לבטל על סמך אכיפה סלקטיבית?

שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

רמת גן. איזור עם מצוקת חניה. קבלתי דוח על חניה במדרכה ב 7:55, הגעתי להזיז את האוטו ב 8.

א. יש הבטחה בע"פ של ראש העיר כי חניה על מדרכה לא תיאכף עש השעה 8. יש איך להשתמש בזה?

ב. רק האוטו שלי מבין כל המכוניות שחונות על מדרכה, אדום לבן וכדומה קיבל קנס. יש איך להשתמש בזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הבטחה של ראש העיר" - יש לכך סימוכין ובסיס חוקי?

אכיפה סלקטיבית - בעבר הצלחתי לבטל דוח מסיבה זו, בחיפה. אבל מאז חלפו שנים וזו רמת גן. מכל מקום, אין לך מה להפסיד בפניה לעירייה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הבטחה של ראש העיר" - יש לכך סימוכין ובסיס חוקי?

אכיפה סלקטיבית - בעבר הצלחתי לבטל דוח מסיבה זו, בחיפה. אבל מאז חלפו שנים וזו רמת גן. מכל מקום, אין לך מה להפסיד בפניה לעירייה.

שמתי לב, כי גם הכתובת לא נכונה. המספר בניין נכון, הרחוב לא נכון (רשמו את הרחוב המקביל). השילוב של הרחוב שלא נכון עם המספר הנכון מוביל למקום שאין שם מדרכות בכלל.

האם זו עילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב צולם?

אם כן בקש את הצילום אם יראו עוד כלי רכב ללא דוחות יש לך עילה טובה לביטול על אכיפה בררנית.

מה ברכב שלך "מזמין" דו"ח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב צולם?

אם כן בקש את הצילום אם יראו עוד כלי רכב ללא דוחות יש לך עילה טובה לביטול על אכיפה בררנית.

מה ברכב שלך "מזמין" דו"ח

אכן הרכב צולם.

בתמונה רואים רכבים עומדים בצמוד אלי באדום לבן (אני על המדרכה) והם בלי דוחות. כמו-כן צלמתי ב 8:01 מספר רכבים שעומדים על המדרכה וגם הם לא קיבלו דוחות.

שחור, גדול, נקי, ואחרי פוליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעלה כבודו את הצילום הסתר פרטים אישיים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף תמונה של הדוח. וגם תמונה של המקום שחניתי בו על המדרכה (המכוניות המוקפות באדום כאלה שחנו באדום לבד לידי ולא קיבלו אף אחת קנס)

20200114_080554.jpg20200114_083722.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם את התמרור מצד ימין מה יש על העמוד השמאלי.

מה כיווני התנועה?

ברור שכולם עבריינים כבדים אדום לבן אבל אתה משתין מהמקפצה לבריכה הריקה בחניה על המדרכה כאשר הפקח טוען שבכך חסמת את שדה הראיה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם את התמרור מצד ימין מה יש על העמוד השמאלי.

מה כיווני התנועה?

ברור שכולם עבריינים כבדים אדום לבן אבל אתה משתין מהמקפצה לבריכה הריקה בחניה על המדרכה כאשר הפקח טוען שבכך חסמת את שדה הראיה

החניה בין 20:00 ל 8:00 מותרת רק לבעלי תו חניה אזורי. (יש לי תו חניה)

הרחוב (צד שמאל תחתון בתמונה) חד סטרי. בחניה התנועה לא מוגבלת תמרורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב על מצוקת החניה בשעות הערב ציין שיש לך תו חניה ובקש שיבטלו את הדוח מלפנים משורת הדין

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב על מצוקת החניה בשעות הערב ציין שיש לך תו חניה ובקש שיבטלו את הדוח מלפנים משורת הדין

פניתי למנהל מחלקת חניה בעירית רמת גן בטענה על אכיפה סלקטיבית/בררנית וזוהי תגובתו: "

צודק כולם היו צריכים לקבל דוחות המפקחת טעתה ועדיין אין זה מתיר לך לחנות בעברה"

האם זה נותן לי איזה שהיא אפשרות לדרוש את ביטול הדוח עכב טעות המפקחת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בשונה מכולם חנית על המדרכה ומכאן לדעתי הסיבה לדו"ח.

אני לא הייתי פונה בפניה הראשונה עם סיבה של אכיפה בררנית אלא הייתי מתרכז בנושא המצוקה ברחוב/ לפנים משורת הדין/ התחשבות וכו'.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בשונה מכולם חנית על המדרכה ומכאן לדעתי הסיבה לדו"ח.

אני לא הייתי פונה בפניה הראשונה עם סיבה של אכיפה בררנית אלא הייתי מתרכז בנושא המצוקה ברחוב/ לפנים משורת הדין/ התחשבות וכו'.

עידן

יחד איתי, במרחק מטרים ספורים, חנו עוד 2 מכוניות על המדרכה בצורה יותר נוראית (שם אין בכלל מעבר) והם לא קיבלו דוח.

אבל המנהל מחלקת חניה די חיזק את העובדה כי נפל פגם בשיקול הדעת של הפקח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בקש להישפט ונראה על איזה צד יקום השופט באותו יום

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...