Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סנן מים בכניסה לדירה

Big Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

עוד חודשיים עובר לדירה יד שניה שנקנתה.

מעוניין להרכיב סנן בכניסה למים שנכנסים לדירה ולדוד.

קראתי על אוסמוזה הפוכה ואני לא מעוניין עקב איבוד מאוד רציני של מים, ובעיקר רוצה סינון מלפני לכלוך גס ואבנית.

מתלבט בין 2 מוצרים לאחר קריאה מקיפה:

1. הרדלס : https://www.tipatech.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%93%D7%9C%D7%A1-%D7%A4%D7%A8%D7%95-1.html

מקריאה באתר רשום שלא מיועד למי שתיה אם כי קראתי באתרים אחרים שכן מיועד ואנשים אף קנו אותו.

רושם כי מדובר בסנן מכאני (רשת) וגם סיליפוס.

2. מסנן סופר ספיר של חברת עמיעד

https://www.tipatech.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%93%D7%9C%D7%A1-%D7%A4%D7%A8%D7%95-1.html

מה הייתם ממליצים? מבחינת שתיה כנראה אתקין בר מים בדמות תמי 4, ומעוניין בעיקר שיהיה לקומקום, מכונת כביסה, דוד וכדומה.

אשמח לשמוע חוות דעת.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, ההתעסקות בזה לא שווה את התוצאה.

היה לי מסנן הרדלס בכניסה לדירה בדיוק כמו שפרסמת. כשהפילטר חדש הייתה פחות אבנית, לפי המצב בקומקום, בערך ב30%-40% פחות.

אבל! כול חודש צריך לפתוח ברז במתקן ולנקז דלי מלא מים, פעם בשנה צריך לפתוח את המתקן ולהחליף את הרשת והפילטר בפנים שזה גם התעסקות כי די קשה לפתוח אותו ואחרי שסוגרים הוא יכול לנזול.

בעיה נוספת זה שככול שעובר הזמן הוא נהיה פחות אפקטיבי וגם מצתבר הרבה לכלוך בתוך הפילטר והמתקן.

אני לא בטוח עד כמה זה בריא שכול המים עוברים שנה שלמה דרך אותו פילטר שממשיך לצבור עוד ועוד חידקים ובקטריות... כשמוצאים אותו אחרי שנה יש לו ריח נוראי ואפילו המוכר בחנות המליץ לי לגעת בו רק עם כפפות גומי.

ממליץ לך לשתות מים מינרילם, לנקות את המכונה עם מלח לימון פעם בשנה ואת הקומקום לנקות לפי הצורך... תאמין לי הרבה יותר פשוט וזול.

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, ההתעסקות בזה לא שווה את התוצאה.

היה לי מסנן הרדלס בכניסה לדירה בדיוק כמו שפרסמת. כשהפילטר חדש הייתה פחות אבנית, לפי המצב בקומקום, בערך ב30%-40% פחות.

אבל! כול חודש צריך לפתוח ברז במתקן ולנקז דלי מלא מים, פעם בשנה צריך לפתוח את המתקן ולהחליף את הרשת והפילטר בפנים שזה גם התעסקות כי די קשה לפתוח אותו ואחרי שסוגרים הוא יכול לנזול.

בעיה נוספת זה שככול שעובר הזמן הוא נהיה פחות אפקטיבי וגם מצתבר הרבה לכלוך בתוך הפילטר והמתקן.

אני לא בטוח עד כמה זה בריא שכול המים עוברים שנה שלמה דרך אותו פילטר שממשיך לצבור עוד ועוד חידקים ובקטריות... כשמוצאים אותו אחרי שנה יש לו ריח נוראי ואפילו המוכר בחנות המליץ לי לגעת בו רק עם כפפות גומי.

ממליץ לך לשתות מים מינרילם, לנקות את המכונה עם מלח לימון פעם בשנה ואת הקומקום לנקות לפי הצורך... תאמין לי הרבה יותר פשוט וזול.

בלי הסילפוס, הוא מסנן טוב?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנקן בריטה ויש לך ראש שקט.

בריטה מניסיון פתרון לא רע לקומקום, מכונת קפה וכד'. (הוריד את תדירות הניקוי מפעם בשבוע לפעם בחודש).

אבל עדיין חסר לו פתרון טוב לדוד, מכונת כביסה, מדיח כלים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריטה מניסיון פתרון לא רע לקומקום, מכונת קפה וכד'. (הוריד את תדירות הניקוי מפעם בשבוע לפעם בחודש).

אבל עדיין חסר לו פתרון טוב לדוד, מכונת כביסה, מדיח כלים וכו'.

למדיח כלים אתה מוסיף קבוע מלח נגד אבנית ומכונות כביסה אפשר לנקות פעם בחצי שנה עם מלח לימון.

לגבי הדוד אין לי מושג...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה איזור אתה גר? אם יש לך אבנית במים - אשריך! אתה מהמעטים שמקבלים מיים טבעיים מבארות. רוב הישובים במדינה מקבלים היום מים מותפלים. כמעט ואין אבנית במים (וגם אין מגנזיום ומינרלים חשובים אחרים, אבל זה סיפור אחר). חבל על הכסף!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

400 אם אני לא טועה זה בטווח של המים המותפלים. אצלי באזור יש 850+, אני גר בבית שאן ואצלנו בוודאות המים הם מים טבעיים.

בהקשר של השרשור, אשמח לקבל המלצה על מסנן מכני, חלודה\חול ודברים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע אתה חושב שצריך להרכיב מסנן?

אצל אבא שלי בניין בן 30, צנרת חלודה ויש לכלוך במים,

התקנתי בהמלצת ברווז מסנן פשוט ביותר ב-160 כולל סנן חבלים פשוט, עלות מסנן 30 שקל.

אבא שלי טוען שהמים מעולים.

משהו בסגנון הזה:

https://www.zap.co.il/jacket.aspx?siteid=4144&siteurl=https%3a%2f%2fwww.hydrosystems.co.il%2fsite%2fdetail%2fdetail%2fdetailDetail.asp%3fdetail_id%3d2271315&modelid=0&prodid=1098144435&platform=2&qid=cDywqKSP2/JllYAnCfPvYuZgMAIiMrfW&sog=h-watercleaner

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסנן סיליפוס. אני רוצה סינון מכני בלבד- חול\חלודה וכו'.. אני יודע שיש לכלוך כי כשאני מוציא את הראש של הברז אני רואה המון חתיכות מתכת חלודות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה איזור אתה גר? אם יש לך אבנית במים - אשריך! אתה מהמעטים שמקבלים מיים טבעיים מבארות. רוב הישובים במדינה מקבלים היום מים מותפלים. כמעט ואין אבנית במים (וגם אין מגנזיום ומינרלים חשובים אחרים, אבל זה סיפור אחר). חבל על הכסף!

גרתי כארבעה חודשים בחצי שנה האחרונה בצפון רמת הגולן, ומי הברז שם הם מי נביעה.

כמות האבנית - אפס. נאדה. כל קומקום, גם בן שנתיים, נראה כאילו רק יצא מהאריזה.

איך זה מסתדר עם האמירה שלך?

לא בקטע של לסתור, זה היה תמוה לי כבר אז ואני באמת מנסה למצוא הסבר הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...