Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20 קרוס/יונדאי i30/טויוטה אוריס -עד 65K

yogev20
שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מחפש רכב רצוי האצ'בק. תקציב: עד 65K - אפשר יותר. (גמיש)

לא נוסע הרבה, 10000 בלחץ.

הייתי היום בלובינסקי טרייד, נשארתי בשוק. כל (רוב) הרכבים נראים כמו אחרי גריסה של מכבש.

הגה שחוק, דשבורד מקולף, מתגים בלויים, בקיצור, אין סיכוי, אפילו קטן - שארכוש רכב במצב כזה.

קפצתי לכלמוביל שם המצב נראה ומרגיש אחרת. רכבים שמורים מלבד ריח בלתי נסבל בתוך הרכבים שלהם. (ריסוס נגד פרעושים)

נהגתי על יונדאי I20 קרוס, רכב נראה חיצונית מרשים, בפנים, מזעזע. לא מבין איך רכבים שנת 2017 נראים כל כך עלובים מבחינת רמת גימור ופלסטיקים שאצלי ברכב הישן, זה נראה טוב יותר. אך מה לעשות- צריך כנראה להתפשר. (אין הכל טוב)

הרכב נוסע טוב אך מעט נוקשה, ההגה מרגיש רך, מרחב בתוך הרכב מרשים, הגיר אטומספרי בעל 100 כ"ס ישן, שיבוא לביטוי בצריכת דלק גבוה.

על הרכב ביקשו 77K. רכב יד ראשונה ברמת גימור גובהה,Premium. קילומטראז' נמוך: 27 אלף. ירדו ל 71K

אחיו הבכור ו30 נראה מעט יותר מכובד אך יקר יותר. לא יודע עד כמה הוא עדיף או לא על I20? אשמח לתבונות. (מעבר לגודל)

כמו שציינתי לא נוסע הרבה, חשוב איכות ומראה טוב, צריכת דלק והחזקה גם, מאובזרת,בטיחותית, מבחינת דינמית אני יכול להתפשר.

נהגתי גם על קיה ריו, נראית איכותית יותר מיונדאי, למרות שהן חולקות את אותם מכלולים פחות או יותר.

כמובן טויוטה אוריס שנראית ומרגישה איכותית אך עולה בהתאם. מעבר לזה, שימוש ברכב היברידי לנסיעות שלי, לא יהווה פרמטר לחיסכון.

פוסל, הונדה (לא אוהב לשבת על הרצפה) קבוצת פולקסווגן כנ"ל, למרות שמאוד הייתי רוצה לשבת על רמת גימור ואיכות מנועים כמו שהם יודעים ליצר.

אשמח לכמה תבונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בI30 מהדגם הנוכחי או הקודם? כי הנוכחי עדיף כמעט בכל פרמטר על הדגם היוצא.

אם אתה לא רוצה להתפשר על דינאמיות אולי מאזדה 3 עם מנוע 2.0 או פורד פוקוס 1.5 טורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I30 שנת 2017 נראה דגם הנוכחי לפי הגימורים והפנסים. דווקא כן מוכן להתפשר על דינמיות. (ככה כתבתי)

פורד לא היה בשום מקום לבדיקה. (הייתי בשלושה מקומות בפתח תקווה)

מעדיף להישאר בגזרת היפניות/קוריאניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מחפש רק במגרשים?

תפתח יד2 וחפש רכב פרטי שמור עם קילומטראז' נמוך ומטופל. תוכל לפגוש ישירות את הבעלים. ולא להיות נתון לחסדיו של איש מכירות ממולח

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין לי זמן ואין לי סבלנות לנסוע לחלקי הארץ רק כדי למצוא רכב שמור וטוב.

את זה עשיתי לפני הרבה שנים, היום כבר אין לי סבלנות. כלמוביל אגב זה מקום בטוח. (ראה את היונדאי I20 שרשמתי למעלה)

בלי להזכיר נוכלים שמספרים סיפורי עליבאבא שגורמים לך לנסוע למקומות רחוקים סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בפ"ת בדרך רבין יש לך עוד כמה מגרשים, ביניהם של טריידמוביל שמוכרים רכבים פרטיים משומשים ויכולים לארגן לך גם רכבים מסניפים אחרים שלהם. תבצע חיפוש באתר שלהם וקבע פגישה בסניף בפ"ת

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם הייתי היום כולל לובינסקי טרייד וכלמוביל. רק בכלמוביל יש רכבים טובים ושמורים יד ראשונה פרטית.

השאלה איזה עוד רכבים שווה לקחת בחשבון? באותה קטגוריה שרשמתי.

ומה לגבי היונדאי I20 קרוס? מנוע מיושן למשל, או צריכת דלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגיר הרובוטי 7DCT של I30? יצא משנת 2016? אכן? או שעדיף לרדת בשנים על מנת לרכוש גיר פלנטרי?

כמעט לקחתי שנת 2017 אך נרתעתי מהגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא היו בפורום מספר תלונות לאחרונה על פעולה גסה של הגיר הרובוטי ביונדאי I30 דור שני. בעבר היו גם תלונות על המנגנון והכיסוי של הגג הנפתח.

טויוטה אוריס הגיעה גם בגרסאות בנזין לא היברידיות. מנוע 1.6 ותיבת הילוכים אוטומטית רציפה בדומה לקורולה המקבילה.

מדובר במכונית נוחה, מרווח פנימי לא רע, איכות חומרים טובה ורמת אבזור טובה. הבנזין מבוקשת פחות מההיברידיות והמחירים נמוכים יותר. לטויוטה יש מערך טרייד אין שפעיל בסוכנויות באופן עצמאי, יש שם מציאות אבל צריך להתיחס אליהם כאל כל סוחר, לבדוק את הרכב יותר ולהיות מוכנים לשלם מחיר גבוה.

הם מעניקים אחריות מסויימת כך שיכול להיות שזה משתלם.

אם לא האוריס הייתי בודק את מאזדה 3 שהוצעה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני זוכר תלונות על הגיר הרובוטי של יונדאי.

ראיתי היום אוריס רכב בעדיפות ראשונה אך המחיר שלו גובה יחסית לקוריאנים. ראיתי גם את החדש/טויוטה האצ'בק המפוארת -מרשים בכל קנה מידה אך מדובר על רכב ב - 146 אלף ש"ח. בדקתי מול הסוכנויות אוריס יד שנייה, מחפשים לי משהו מתאים. ישבתי גם על מאזדה האצ'בק, יקרה אך איכותית.

שבוע הבא אתחיל לנהוג על כמה רכבים, למרות שכבר נהגתי על טויוטה האצ'באק חדשה של קרובת משפחה, אני עדיין מעדיף את I30.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שווה לך לעשות סיבוב נוסף בלובינסקי טרייד, לא יודע באיזה סניף היית, ממליץ לך על סניף גלילות.

דוגמא לאקזמפלר שלטעמי לפחות שווה:

https://www.yad2.co.il/s/c/n1lvpy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שהיו בלוביסקי טרייד בפתח תקווה היום זוועה. כולם בלי יוצא מהכלל פגומים בתוך הרכב.

הגה בלוי, שריטות על הדשבורד, מתגים שוברים, ריפודים לא ניתנים לתיקון. יכול להיות שבגלילות המצב שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...