Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לרכישת ג'יפ

yonicol
שימו לב! השרשור הזה בן 1410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אני מעוניין בלרכוש ג'יפ שהמטרה היחידה שלו תהיה לטיולים ושטח, לא נסיעות ליום יום וכו'. התקציב שלי לא גדול בכלל, מקסימום 22 אלף בהתחשב שיהיו טיפולים נוספים אחרי הרכישה, רציתי לשאול עם השנתונים שאני הולך לחפש על איזה דגם מומלץ יותר לחפש שיהיה אמין יותר ופחות תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רווק או נשוי עם שישה ילדים, כלב ודגי גופי?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, ב 22.0 אש"ח, אין לך הרבה אלטרנטיבות לרכבים ארוכים.

אתה בכל מקרה תקנה רכב ישן, חבוט, עם הרבה תקלות.

המלצה שלי היא לוותר על הארוך ולרכוש ג'ימני משומש. ידני או אוטומטי, פשוט וזול לאחזקה.

אם אתה מתעקש על 5 דלתות - אז גרנד ויטארה כלשהו.

SUV גדולים כמו טרופר / פאג'רו / גאלופר / דיסקברי , בני 25 שנה, עלולים להיות יקרים מאוד לתחזוקה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, ב 22.0 אש"ח, אין לך הרבה אלטרנטיבות לרכבים ארוכים.

אתה בכל מקרה תקנה רכב ישן, חבוט, עם הרבה תקלות.

המלצה שלי היא לוותר על הארוך ולרכוש ג'ימני משומש. ידני או אוטומטי, פשוט וזול לאחזקה.

אם אתה מתעקש על 5 דלתות - אז גרנד ויטארה כלשהו.

SUV גדולים כמו טרופר / פאג'רו / גאלופר / דיסקברי , בני 25 שנה, עלולים להיות יקרים מאוד לתחזוקה.

ואם אני מכוון על תצורות קצרות של הSUV הגדולים ומגדיל קצת את התקציב נניח ל27 אלף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים לא גדולים.

אני עדיין ממליץ על ג'ימני.

אם אתה רוצה / מתעקש על SUV אבל קצר, אז טרופר בנזין קצר יכול להיות פתרון. אבל גם הוא עלול להיות עמוס בתקלות.

קח בחשבון שהגדלת התקציב שלך, יכולה כולה לעוף ביישור קו הראשון במוסך.

אמיתי, קח ג'ימני.

כל יתר רכבי השטח במחירים האלה עלולים להיות בור בלי תחתית, וזה לא משנה אם זה לנדרובר או טויוטה.

במחשבה נוספת - חפש סאנג יונג קוראנדו מתחילת שנות ה 2000. אחת המכוניות ששברה שיאי כיעור, אבל מכלולים חזקים, ואמינות סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף כאן להמלצה על ג'ימני - בייחוד! אם אתה מתכוון לנסוע לבדך או עם אדם אחד נוסף ולא מעבר.

אני קניתי SUV לטיולים ולשטח קל - דודג' ניטרו שנת 2008 - שהיתה סה"כ במצב טוב - השקעתי עליה 15 אלף ביישור קו הראשוני ובמהלך השנה האחרונה עפו עליה עוד 10K שקלים על בלאי וזה עוד לפני שהשקעתי עליה על קיט הגבהה (לא ספייסרים) והזרוע עוד נטוייה!

מודול ABS שחורף שעבר החליט שהוא הולך לישון ומשום מה אחרי חודש וחצי חזר לתפקד - אין לי מושג מתי ואם זה יקרה שוב.

מרזב סאן רוף שאני נלחם איתו כבר חורף שני

ממסר מפוח שממתין להחלפה (אם כי כרגע עובד תקין)

ואני די בטוח שלטסט בעוד שנה יחכו לי כמה דברים לא נעימים כמו זרוע במסרק הגה שיש בה קצת חופש (עבר טסט) ומשהו שעלול לפתח בלאי בסרן האחורי.

וזה עוד רכב במצב טוב!

שלא לדבר כמובן על 1:6 צריכת דלק ממוצעת

אני מקווה שאתה יודע למה אתה נכנס.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 17.1.2020 בשעה 11:30, discoTD5 כתב:

במחשבה נוספת - חפש סאנג יונג קוראנדו מתחילת שנות ה 2000. אחת המכוניות ששברה שיאי כיעור, אבל מכלולים חזקים, ואמינות סבירה.

אם קורנדו, אז הייתי מביא בחשבון אקטיון. לא נהגתי, אבל מתקופה שחיפשתי לחבר בתקציב נמוך זו נראתה מציאה. 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראנדו לדעתי ענתיקה מדי בימינו מכדי להחשב כקניה ראויה, אלא אם באמת מצאת אחד שמור ביותר.
אקטיון לרווק או לזוג בהחלט אופציה סבירה, אבל אם מדובר ברכב לשטח בלבד ובהנחה שיבוא לך התיאבון לשפר ולעשות מסלולים מאתגרים יותר - אין תחליף לג'ימני בעלות האחזקה, ביכולות השטח ובקהילה העצומה שיש סביבו. הרכב נמכר פלוס מינוס ללא שינויים משמעותיים מ 1999 ועד 2017.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...