Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ביקרת וכמה נסעת ב 2019?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השנה גוגל שלחו לכל אחד סיכום נסיעות שנתי, כולל כל האתרים והמדינות.

למי שבא לשתף, קידמה. נראה מי ביקר בהכי הרבה מקומות וכיסה את המרחק הגדול ביותר.

Total distance.jpgVisits.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

יש בזה לא מעט פספוסים.

לא עשיתי השנה 38 אלף ק"מ בנסיעות ולא 22 ק"מ על אופניים.

לעצם הדיון, 1.3 הקפות כדו"א ו-51,107 ק"מ.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי דווקא די מדוייק. ה Total כולל נסיעות וטיסות.

יש סעיף נפרד עבור נסיעות ברכב, יצא אצלי די קרוב לאמיתי, פספוס של 2000 ק"מ בערך. באופניים יצא מדוייק, הליכה ברגל לא יכול לאמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט תקבל פירוט מדוייק מה צבע הפאוצ' שהיה מתחת לחולצה שהייתה מתחת לסוודר שהיה מתחת למעיל

בהפסקת תדלוק בטיול מאורגן לאנשהו ממרומי אוטובוס התיירים.

איזו הרמה להנחתה שחבל...

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חדש שגוגל עוקבים אחרינו וזה לא מהיום. אין כל כך מה לעשות עם זה חוץ מלזרוק את הסלולרי.

אבל השנה לפחות שלחו פירוט מסודר וזה די מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבטל את זה, אפילו במייל ששלחו יש לינק בהתחלה

temp.JPG

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

41,000 ק"מ. לא יודע אם זה כן או לא כולל נסיעות ברכב.

הנתון המעניין הוא חישוב של 461 שעות נסיעה (בערך 15,000 ק"מ) - כמעט 20 ימים נטו, שהם 5% מזמן החיים.

סלע - רק לעדכן אותך, זרקתי את הפאוץ' החום והוצאתי מהמאגר אחד שחור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Timeline כבוי מהיום הראשון שהתחלתי להשתמש ב-Google Maps... אפליקציה מאוד מוצלחת, אגב, לניווט עירוני ברגל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם גוגל מאפס הייתה לי השבוע פאדיחה מצחיקה מאוד.

הייתי צריך להגיע למפעל גדול מאוד ומוכר באיזור הדרום.

החלטתי לנסות את גוגל מאפס. רשמתי בחיפוש את שם המפעל. מצא אותו, הראה את התמונה של המפעל, חישב את המסלול.

נוסע, זה משהו כמו שעתיים נסיעה. בנקודה שאין בה כלום מסביב, סתם נקודה באמצע המדבר במרחק 20-30 ק"מ מהמפעל הוא מסמן שהגעתי ליעד ושואל: "תרצה ללכת ברגל עד המפעל?"

בחו"ל גוגל מאפס עובד טוב בניווט בתחבורה ציבורית, כולל אפילו סימון באיזה קרון במטרו עדיף לעלות כדי לצאת יותר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בניווט רגלי הוא די בעייתי. הרבה פעמים קשה למצוא את כיוון תחיל המסלול, ואישהו הסימון על המסך הוא בערך במקביל לדרך. לניווט רגלי עדיף HereWeGo, אבל הוא מפסיד בנוקאאוט בעניין התחב"צ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...