Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי בדואר רשום דו״ח על נסיעה בנת״צ, יש מה לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הדו״ח קיבלתי מעיריית תל אביב בסכום של כ 500 ש״ח. עדיין לא ברור לי מתי ואיפה כי לא אספתי אותו.

אני גר יותר משנתיים באזור המרכז וזה הדו״ח הראשון שאי פעם קיבלתי על עבירה מהסוג הזה, אני יכול להעיד שלעולם לא ביצעתי שימוש מכוון בנת״צ כדי לעקוף פקקים או תנועה וברור לי שאם זה קרה אז זה קרה בטעות וירדתי מהנתיב ברגע שהבנתי שאני עליו אבל אני מנחש שזה לא מעניין אותם במיוחד.

השאלה היא האם יש טעם לכתוב להם מכתב או שעדיף לשלם וזהו.

ממש ביאס לי את היום הדו״ח הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קרא את הדוח. אם יש צורך בתיעוד נוסף דרוש אותו מהעיריה. ועם כל זה (מינוס פרטים מזהים) חזור לכאן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא היה מכוון, יתכן וסימון המקום לקוי.

כמו שכבר הוצע, בדוק את הדו״ח, תבין היכן בוצעה העבירה, אולי שווה לחזור למקום כדי לבדוק את התמרור המוצב במקום, אם הוא חסר יש לך טיעון שיכול לעזור.

אם הוא תקין, אתה צודק שלא מענין אותם, בעבירת תנועה אין צורך במרכיב של כוונה, תום לב לא עוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את הדו"ח המבאס תעלה לכאן אותו עם הצילום הסתר פרטים אישיים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספתי היום את הדו״ח, לשמחתי זה לא היה דו״ח נת״צ (ביססתי את ההנחה שזה דו״ח נת״צ על פי הכתבה הבאה: https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3732395,00.html), זה היה דו״ח על סך 250 ש״ח כשעצרתי במקום אסור כשהורדתי את חברה שלי בלשכת התעסוקה על דרך מנחם בגין 125.

עכשיו, אני לא מתמם, ברור לי שזו לא דרך תקנית, אבל עומדים שם באופן קבוע לאורך הטור אינספור רכבים שכבר מזמן ניכסו את המפרץ הקטן הזה בדרך הנ״ל, רובם גם חונים ויורדים ללשכה ולא רק עוצרים או ממתינים ברכב אבל משום מה איכשהו הרכב שלי צולם מכולם, אפילו בתמונה של הדו״ח רואים את הרכב שלי אחד מני רבים שם כשרכבים אחרים מסתירים את מספר הרישוי אבל המספר מופיע בתמונה נפרדת מוגדל בפוקוס (אני משער שזה נלקח מווידאו שתפס את הרכב לפני שנכנסתי ל״חניה״ עצמה)

לא שמתי לב לתמרור מיוחד אבל ידוע לי לפי סימון הנתיבים שזה לא מקום שאמורים לעצור בו, אני אשלם בלי להתווכח אבל רק מסקרנות בריאה, יש באמת מצלמות שלוקחות תמונות של רכבים שעומדים במקומות לא מורשים? חשבתי רק פקח יכול לתת לי דו״ח כזה, איך בדיוק תועדתי ואיך אפשר לדעת איפה יש עוד מצלמות בסגנון הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מהרשויות המקומיות אכיפה כזו יכולה להתבצע ע"י ניידת עם מצלמות מבלי לעצור את הניידת ולתת לך דו"ח במקום

ראה למשל פה מעיריית בני ברק

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם עוד אמצעים? אני לא זוכר שראיתי אף ניידת. בנוסף בכתבה שקישרת מצויין שלא ניתנו דוחות לנהגים שישבו ברכב וזה בדיוק מה שעשיתי, לא יצאתי מהרכב, ישבתי שם וחיכיתי לה במשך דקות בודדות והמשכתי בנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שמצלמות קבועות. בחיפה אכיפה כו מקובלת כבר שנים רבות, ויש שלטי אזהרה במקומות המועדים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קטע כי לא פעם ראשונה שאני שם ולא פעם ראשונה שעצרתי שם (כאמור זה מקום קבוע שבו הרבה עוצרים) ובכל זאת, הפעם צולמתי. אם זה היה עקבי ממצלמה אז הייתי מניח שגם בעבר זה היה צריך לקרות, לא שאני מתלונן.

נראה לי שדווקא שוטר צילם אותי ממקום סטטי כלשהו, חיכה שם וחיפש לצוד אנשים שעוצרים במקום היות שהוא מאוד קרוב ונגיש ללשכת התעסוקה והרבה יורדים לרגע לחתום ולחזור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתל אביב יש מערכת שלמה של מצלמות שנועדה לתת דוחו"ת, משהו בסגנון שלא יבייש אפילו את ה- CIA או ה- NSA בארצות הברית. זאת תעשייה שלמה של מסחטת כספים של העירייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...