Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי ROF מידה 235/45/19 - אינפיניטי Q30

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 1512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם,

האמת שבשנים האחרונות אני רוכש את הצמיגים לרכביי ולרכבי המשפחה דרך טיירקלאב ומאוד מבסוט מהתהליך, בפרט מהרכישה דרך ההיבואן והיכולת לדעת בסבירות גבוהה את מועד ייצור הצמיגים.

לפיכך, התרגלתי לכך אולם הפעם הנושא מעט בעייתי בשל מידת הצמיגים וטיבם כאמור בכותרת, מהם אני צריך זוג.

נכון לכרגע, על הרכב מותכנים זוג גודייר שסה"כ מרוצים מהם.

שאלותיי:

1. יש אפשרות לרכוש ישירות מיבואן גודייר? אם כן, איך יוצרים עימו קשר?

2. האם יש למישהו הצעה לצמיגים אחרים שייתנו אותה תמורה (ההעדפה כאמור להישאר עם הגודייר)?

3. האם יש המלצה מהעת האחרונה לצמיגייה טובה באזור חיפה והסביבה?

בתודה מראש,

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן, דרך האתר https://www.itire.co.il/ אבל לא ראיתי צמיגים זמינים שם במידה שלך. יש צ'ט, טלפון או אימייל ליצירת קשר. בעבר היה גם נציג בפורום אך לא ראיתי פעילות כבר שנים.

2. המבחר לא גדול, בטח לא ל-ROF. אולי קיים קונטיננטל קונטקט ספורט 5 SSR. בלי הדרישה ל-ROF, מישלין PS4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לא ראיתי צמיגים זמינים שם במידה שלך. יש צ'ט, טלפון או אימייל ליצירת קשר. בעבר היה גם נציג בפורום אך לא ראיתי פעילות כבר שנים.

אכן הצמיגים לא מופיעים באתר. כמו כן, גם אני לא איתרתי איזו חלופה (מבקש לשמור על ROF) וכן לא איתרתי את היבואן כאן. מה שכן, פניתי במייל. קיבלתי תשובה שהצמיגים קיימים במלאי ושהם מאמצע שנת 2019 (לצד התזכורת שמותר לשווק 6 שנים - מעניין מי הם האנשים שקונים צמיג בן 6?).

אף שהמחיר היה הזול שמצאתי בסקר השוק בסדר ביחס למקומות אחרים, ניסיון לקבל תשובה קצת יותר מדוייקת אודות גיל הצמיגים לא הצליח לי.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בסה"כ בתחילת 2020. אם הצמיגים יוצרו ב-2019, בכל חודש, לא רואה סיבה להימנע מהם במיוחד ובסה"כ מצבם צריך להיות טוב, בעיקר אם אוחסנו אצל היבואן בצורה מסודרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הרכב מגיע במקור עם ראן פלאט ואין לו ערכת החלפת גלגל ולא רזרבי.

במידה והוא מוותר על "התענוג", הוא צריך לרכוש גלגל ספייר וערכת החלפה+ אין מקום מיועד בתא המטען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...