Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירון יצחק לוי בגרסת האינטרנט - למה האתר כזה מסוייט

danezeq
שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אם אתם רוצים לבדוק כמה מחירים, ואתם כמוני נרתעים מהחוברת המעיקה, איפה אתם בודקים את המחירים?

יש חלופה למחירון WINWIN (בהנחה שאני רוצה לבדוק ביצחק לוי)

האתר הזה נוראי. אחרי שנרשמת, פעם ב2-3 חיפושים הוא מנתק אותך או מסרב לתת תוצאות. חייבים לרענן את האתר ולהכנס מחדש. זוועה. חווית משתמש הכי גרועה שאפשר.

www.allset.co.il אול-סט - שילוט. הכוונה. הסברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפליקציה של לוי יצחק - לפחות באייפון עובד מעולה וחינם לגמרי.

היה לי אותה באנדרואיד, עברתי לאייפון וחיפשתי אותה באפ סטור, אך לא מצאתי.

היא מופיעה בשם אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה באותו הנושא:

אני מוכר כרגע רכב.

קונים שונים אומרים לי שהמחיר של הרכב לפי הספר הוא X כאשר לפי האתר הוא X+5000.

הם טוענים שהאתר לא מעודכן כאשר באתר רשום שהמחירים מעודכנים ל-01/01/2020.

למי להאמין ?

מה אתם הייתם עושים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין למה שאני רואה קודם כל, טוענים שהמחיר בספר הוא X?

שיראו לך, ייתכן שבודקים קוד דגם אחר, לא משקללים את הנתונים כמו שצריך או כל דבר כזה או אחר (בשגגה או בזדון).

משם הייתי מחליט איך להתקדם-ההיגיון אומר שהאתר יהיה מעודכן הרבה יותר מהספר, אך במקרה ומדובר בקונה שעשה עליי רושם של קונה רציני הייתי יוצר קשר עם השירות/משרדים של לוי יצחק לגבי הסוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...