Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DSP תקציבי - בעיקר כי אין ברירה, אם אני רוצה שמע איכותי - קיים?

XVSTI
שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שהוא לא באמת הגדיר כזה בחרתי להמליץ עליו..

בכל מקרה מכשיר מצויין.

עומרי.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AUDIO KING ועומרי, תודה לכם על ההצעות, ואתם כמובן צודקים.

בלי תקציב מוגדר, קל מדי להתפזר.

הסיבה שלא הגדרתי תקציב עד עכשיו, היא שלא ידעתי (והאמת שאני עדיין) לא בטוח מה הוא תקציב ריאלי למערכת מבוססת DSP.

בוא נניח ש 200$ ל DSP יהיה נחמד, ועוד כ - 1000- 1200 שקל לרכיבים.

ריאלי?

תקציב

תקציב זה תקציב - זה סכום, נתון.

מה תעשה איתו זה כבר סיפור אחר - תן לי 10K שקלים ואני יכול מצד אחד לשדרג אצלי את הDSP וההגברה + סלון עור + ריפוד גג מחדש והתקנת מרזבים חדשים לסאן רוף.

או שאני יכול לקחת את אותה העשיריה ולנעול דיפרנציאלים קדימה-אחורה.

או שאני יכול לחסוך את העשיריה הזו או שאני יכול להשקיע אותה בארבעת הקירות של הדירה ולסלק מהמשכנתא.

זה תקציב - זה ביטוי ליכולת הכלכלית שלך כרגע להשקיע במשהו.

אחרי ההסבר הזה, ציינתי תקציב למעלה.

רכיבים - הגברה ורמקולים

כן יש לי בעבורך ה-מ-ו-ן בשורות טובות

קודם כל מגברים אתה יכול לקנות יד 2 - בהשקעה של פחות מאלפיה אפילו אתה יכול למצוא מגברי 4 ערוצים חביבים + מונובלוק ואני מדבר על ציודים טובים סה"כ

למען האמת ראיתי לא מזמן פרסום על מגבר חמישה ערוצים חדש של פיוניר באמאזון ב200 דולר והמשלוח חינם!

אני מניח שבכל הקשור להגברה, יד 2 הוא החבר הטוב שלי.

(ראיתי את המגבר שקישרת אליו - נראה נחמד, אבל שלושה ערוצים (ועוד ערוץ מונו יעודי), לא יגביל אותי בהשוואה ל 4 ערוצים סטנדרטי?

לגבי רמקולים - אתה דווקא ממש לא חייב ללכת על סטים ממותגים מוכרים לרכב - יש אתרים נפלאים כמו מדיסאונד, פארטס אקספרס וכן גם אמאזון שהם מוכרים גם שם

רכיבים כמו - ויפה XT25 שהם טוויטרים פשוט נפלאים במחיר מגוחך של 25-30 דולרים ליחידה סתם דוגמא.

אתה רוצה ללכת לכוון של 2.5 חלקים? תנסה MICCA COVO-S - קניתי זוג כאלו ב40 דולרים ואני משתמש באחד כזה כרמקול סנטר בסובארו - פשוט מדהימים ואתה מרוויח כאן מידריינג' + טוויטר במכה אחת עם קרוס אובר ביניהם - סתם, דוגמא

בקיצור השמיים הם הגבול בתקציב זעום!

וברגע שיש לך DSP

זה כבר בטל בשישים שרוב הציוד שלך הוא מיין סטרים או אפילו LOW END - יש לך את היכולת לכוון אותו ולהוציא ממנו תוצאת

HIGH END

מדהים מה אפשר לעשות היום עם ערוץ הגברה של 35 וואט אם אתה רק בוחר ברכיב שהוא מסוגל לנצל. :wink:

פה סיקרנת.

משהו שאף פעם לא עשיתי ונותן לי את האפשרות לקסטם את הסט ברמה שאף סט קנוי לא יגיע אליו, (לא הבסיסיים שנכנסים לי בתקציב בכל אופן).

על הויפה קראתי המלצות גם בפוסטים אחרים (לדעתי שלך).

איזה וופר היית משדך לוויפה?

(לא סגור על הגודל שנכנס בגולף אבל אני מניח שזה 5.25 סטנדרטי).

לגבי רמקול סנטר, קצת גדול עליי כרגע לרכב הזה.

אולי בפעם הבאה.

אז, בהנחה ואני הולך על בניה של רכיב רכיב, איך אני חותך את הטוויטרים וופרים כמו שצריך?

צריך לבנות גם קרוסאובר, לא? (כי הגברה אקטיבית תתפוס לי 2 ערוצים מה DSP, אם אני מבין נכון).

תוכל להסביר לי יותר לעומק איך עושים את זה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמא למגבר שלושה ערוצים שנתתי היא רק שתראה איזה מגברון נפלא ונהדר אתה יכול לקנות בכלום כסף וכנראה יחזיק לך כמה שנים טובות.

אז מגבר 3 ערוצים ירים לך סאב+סט קידמי פסיבי או סאב+ זוג רמקולים

אתה יכול לשדך אליו עוד מגבר של 2 ערוצים ולהרים סט קידמי אקטיבי שני חלקים + סאב

או סאב ושני סטים פסיביים

ואתה יכול לשדך אליו מגבר 4 ערוצים נוסף וכך הלאה וכך הלאה - תשחק עם האשפרויות.

אתה צריך להחליט כמה ערוצי הגברה אתה צריך ואיך אתה רוצה להגביר כל רמקול ורמקול.

אפשר לקנות גם קרוסאוברים פסיביים 2 ו 3 חלקים - הכל אפשרי.

אפשר לעבוד אקטיבית רק שזה מצריך ממך עוד ערוצי הגברה.

הכל עניין של תקציב ותכנון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...