Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה - פוליסה צד ג' וחובה על מי שהוא לא בעל הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאמא שלי אין רישיון נהיגה, לא היה מעולם, ומן הסתם אין עבר ביטוחי.

היא ירשה רכב מאבא שלה שנפטר, והרכב עבר על שמה ובבעלותה.

כמובן שהיא צריכה ביטוח רכב, אבל מדובר ברכב ישן ולכן נעשה רק ביטוח צד ג' + חובה.

השאלה היא כזאת - האם אמא שלי, שהרכב על שמה, אבל אין לה רישיון ולעולם לא יהיה לה

יכולה לעשות פוליסת ביטוח על שמה, למרות שאין לה עבר ביטוחי?

אבל שחברת הביטוח תדע כמובן שהנהג העיקרי הוא אבא שלי, שיש לו עבר ביטוחי וגם וותק כמובן בנהיגה.

זה דבר אפשרי?

או שחייב שאבא שלי יעביר בעלות מאמא שלי אליו ואז יעשה ביטוח?

(שזה חבל להוסיף עוד יד לרכב, אין סיבה, הם זוג נשוי, והוא כמובן מתכוון להצהיר בחברת הביטוח שהוא הנהג העיקרי)

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא צריכה להיות בעיה, אבל אפשר לשאול את סוכן הביטוח.

אבל יש אפשרות אחרת: שיגשו למשרד הרישוי עם תעודות זהות ורשיון הרכב ויוסיפו את אבא כבעלים נוסף. זה לא מוסיף יד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו (2014) אבא שלי ואני קנינו רכב ביחיד, בדיוק ביום ששילמתי על הרישיון, אבל לפני זה כמעט קנינו לפנימשקיבלתי את הרישיון והסוכנת ביטוח שלנו אמרה שאפשר לעשות ביטוח על שמי אפילו שעדיין אין רישיון.

אמרה שפשוט מי שבעל הרכב חייב להיות בעל הפוליסה של הביטוח גם.

אם זה השתנה היום, לא יודע.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מדויק, אצלי הרכב לא רשום על שמי אבל הביטוח ב 5 שנים האחרונות הוא על שמי בלבד (כדי שתביעות כאלו ואחרות לא ישפיעו על "בעל הרכב").

יש לנו עוד רכב בבית שמתנהל באותה צורה, רשום על X ביטוח על Y.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרשום רכב על 2 אנשים לא מומלץ. כל דבר דורש נוכחות שני הבעלים. הביטוח לא חייב להיות על שם בעל הרכב. הרכב על שם אמא והביטוח על שם אבא. אין עם זה בעיה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דורש נוכחות שני הבעלים? מכירה? אצלי רכב מחזיק 8 שנים ויותר, אז פעם בעשור להחתים את אשתי על יפוי כוח ולקחת את תעודת הזהות שלה זו לא בעיה. בשביל הטסט לא נדרשת אפילו נוכחות הבעלים, אני שולח את הבנים שלי חופשי לעשות אותו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שאבא שלי משתמש הוא על שמי, וזוכר ב100% שב1 הטסטים ביקשו גם ת.ז של בעל הרכב (אני), לא זוכר אם כל פעם אבל תכלס.

אני בגדול הולך איתו כי כל הזמן הוא מפחד שלא יבין משהו מ מה שהם אומרים לו שם, אבל לא יודע מה יקרה אם הוא לוקח רק את הת.ז שלי ואני לא שם.

אבל בגדול, מבקשים רק ביטוחמחובה בתוקף ורישיון רכב.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דואג לצלם ת.ז. או ר.נ. ותעודת ביטוח לפני הוסט, כיוון שאין לי מטבעות של שקל למכונת הצילום של המכון. ולא משנה מי לוקח את הרכב למבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עם זה שום בעיה.

בפוליסת ביטוח ההורים שלך נרשמים שניכם, פשוט רשום בכותרת את שתי השמות.

אם יש לכם היתר חניה מהעירייה אז אולי יבקשו הצהרת עו"ד שהרכב שייך לאמא שלך אבל אבא שלך נוהג בו.

עולה כ90 אצל כל עו"ד שמתעסק בדברים קטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...